|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hlačke za odpravljanje celulita
9.1.2008 23:02:39   
tititi
Punce pomoč!!!!

Kupila sem hlačke za odpravljanje celulita od A. (ne vem če lahko omenim slovensko podjetje da ne bo to oglaševanje?!?), ki naj bi jih uporabljal med vadbo za boljši učinek na izgubi celulita... in jih doma operem (pač kot vsako novo stvar za oblečt, sam sem seveda brez mila oprala) in glej ga zlomka...zadeva totalno pušča barvo!!! Še dobro da sem pustila da se odteče nad banjo. Sem pršla nazaj me je skor kap. Valda banja črna pa sploh ne gre stran!!!! user posted image

Kaj pa zdaj?!? A če jih bom uporabljala bom tudi sama črna? Namreč pod njmi baje totalno švicaš, kar pomeni vodo + še sol, kar potencialno pomeni totalno črne nogice in buši!?!? A ma katera kakšne izkušnje s temi hlačkami?!?

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hlačke za odpravljanje celulita
9.1.2008 23:31:36   
Anonimen
Ja, črne spuščajo barvo. Zato pa so boljše zelene.

(odgovor članu tititi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hlačke za odpravljanje celulita
10.1.2008 8:30:15   
Spark
Če bojo noge črne se mogče ne bo videlo celulitauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hlačke za odpravljanje celulita
10.1.2008 8:51:45   
Lenny
user posted image  Še dobro, da imam zelene. Čeprav obupno izgledajo user posted image  Učinek pa je pozitiven, tako da je za potrpet user posted image

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hlačke za odpravljanje celulita
10.1.2008 9:10:46   
tititi
joj groza! Ne me hecat! Kolko časa pa misliš da puščajo barvo?!?! Ker jaz jih bom kr prala dokler ne bo nehalo puščat!!! Si kr mislm da če se mi tista črna barva zarije v pore da je hudič!!! Pa še zdepilirane nogice...jao kaj sem jaz kupila!?!?!? Zakaj mi pa prodajalka nč ni rekla!!! Bemti ji!!!
A se lahko kej uničijo?!? Verjetno samo mila ne smem uporabljat pa ne sušit na radjatorju?

Lenny (in ostale) kaj pa počnete z njimi? Jih oblečete pa na steper/kolo. K na aerobiko nebi jaz z njimi glih hodila = obupno zgledam v teh pajkicah user posted image  

Drgač pa še dobro da sem po pomoti kupila srednjo šteilko (42-46) k jih komi gor spravm, kljub temu, da je moja konfekcijska 38?!?!?user posted image

Lep dan vsem in hvala za odgovore.


(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hlačke za odpravljanje celulita
10.1.2008 11:01:50   
Lenny
Lepo se napackam z gelom, navlečem to čudo nase, trenerko čez, pa sem pripravljena za sprehod, sesanje, delanje trebušnjakov, obešanje perila user posted image  user posted image  user posted image  in podobne čudovite akcije.
Obleči nekaj čez, bo toplotni učinek še boljši.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hlačke za odpravljanje celulita
10.1.2008 12:32:40   
natasarobi
A to nisto tiste, ki jih imajo v top shopu? Tam jih je baje zmanjkalo.

A lahko na zs ime podjetja, če ni iz top shopa - jaz bi to tudi imela.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hlačke za odpravljanje celulita
10.1.2008 13:00:00   
tititi
natasarobi sem ti poslala zs

Lenny pol jih ti ne nosiš samo med "akcijo" ;)
Pa  tudi po več ur na dan potem? Ne sam eno kot piše na navodilih?!?
Mal me "skrbi" da če to povečuje potenje da ne bom tam na sprehodu vsa prepotjena pol...pol se pa na čaju ustaviš in prehladiš!?!

A s kremo se tud po bušiju namažeš?


Kakšen učinek pa opažaš? A sam na celulitu al tud dejansko zmanjšanje obsega nog?

Hvala za odgovor.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hlačke za odpravljanje celulita
10.1.2008 13:15:08   
Lenny
Jah, s tem čudom gor ne grem na kofe user posted image  To je za en dober hiter marš, potem pa pod tuš. Namažem trebuh, rit in noge do kolen. Če pa ni možnosti za hojo ali drugačno miganje, tudi sesanje pomaga.
Razlika? Koža je fino gladka, bolj napeta, posledično se celulit manj vidi. Pomoje čisto odpraviti celulita ne gre, z malo kontrole pri hrani, dosti vode in miganja pa se bo pozitivni učinek zagotovo poznal.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hlačke za odpravljanje celulita
28.2.2008 20:24:36   
anya25
Mene pa zanima, kje ste kupile te hlačke, kako se imenujejo in koliko kaj stanejo.user posted image
Ali se lahko pod te hlačke namažeš s katero koli anticelulitno kremo??

Mogoče pa res kaj pomagauser posted image user posted image


(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hlačke za odpravljanje celulita
29.2.2008 9:35:12   
ženska
No dejmo punce, kje dobiš te hlače? Tud jst bi jih imela za na Leg magic, ki je definitivno učinkovita in odlična stvar.
Prosim za odgovor!!

(odgovor članu anya25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hlačke za odpravljanje celulita
29.2.2008 9:51:00   
Lenny
Kupiš v Tuš-evi drogeriji user posted image  So pa iz linije Afrodita. Zdaj bo pa hudič, če je to reklama user posted image

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hlačke za odpravljanje celulita
29.2.2008 9:59:06   
ženska
Don t worry. Pa res delujejo? Kaj pa cena?user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hlačke za odpravljanje celulita
29.2.2008 10:48:22   
gojska
jest jih mam že od jeseni. Sem si ful velike kupila 46 se mi zdi pa jih nisem gor spravlauser posted image

joj že sam ko sem probavala sem shujšala..........pol sem jih pa nazaj v škatlo dalauser posted image

mogoče bo zdaj boljš,
kaj je s to črno barvo, jest ne bi rada mozolov fasala sploh na tale celulit ne

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hlačke za odpravljanje celulita
2.3.2008 11:08:40   
Anonimen
Koliko stanejo? Kakšno št. pa naj vzamem če je moja konfekcijska 44 user posted image

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hlačke za odpravljanje celulita
5.3.2008 16:24:26   
Lenny
Za ceno ne vem več, jih imam že eni dve leti. Vzela pa sem svojo normalno številko, nič večje. Res se je treba malo potruditi, da jih oblečeš, ampak ni panike.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?