|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hočem Mutsy voziček
9.9.2008 9:33:52   
Detece
Včeraj sem brskala po netu in raziskovala vozičke. Naletela sem na Mutsy voziček, ki mi je bil zelo všeč in tudi na forumih nisem naletela na grajo. Takoj sem se odravila v BC, kjer ga edino imajo in res je super. Zdel se mi je zelo stabilen in lahko vodljiv v primerjavi z Peg perego modular, katerega sem najprej gledala. No Mutsy se naročuje posebej in je nekoliko dražji, ampak vseeno se mi zdi veliko bolj komot za mene in za dojenčka.
Danes dobim iz BC predračun. Naročila sem: 4 kolesnik lahko podvozje, košaro, športni del, senčnik, prevleko za dež - košara, maxi kosi lupinica. Za ceno še točno ne vem ker čakam na predračun.
Zanima me, ali sem se pravilno odločila? (sprašujem tiste ki imajo izkušnje). Ali se senčnik potrebuje? ali prevleka za dež pride v poštev? ali sem še na kaj pozabila?
Zasledila sem tudi, da punce ta vozek hodijo kupovati v Zagreb, da dobijo DDV nazaj? Ali je tudi tam potrebno naročiti vozek in nanj čakati 6-8 tednov? Ali lahko grem kar tja, ga kupim in odpeljem? kakšno imajo izbiro barv?
In še link: http://www.mutsy.nl/products/4rider/options 

hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hočem Mutsy voziček
9.9.2008 10:32:16   
Detece
A ga nobena nima in ne pozna??

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hočem Mutsy voziček
9.9.2008 11:18:47   
lea23
jst vem kater je to voziček, ker so ga imeli eni naši sosedje. ampak men je voziček totalno grd. pač stvar okusa.
oni so ga po štirih mesecih prodali in kupili peg perego plikota.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hočem Mutsy voziček
9.9.2008 11:33:58   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: lea23

jst vem kater je to voziček, ker so ga imeli eni naši sosedje. ampak men je voziček totalno grd. pač stvar okusa.
oni so ga po štirih mesecih prodali in kupili peg perego plikota.


pa veš zakaj so ga prodali? kaj jim ni bilo všeč?

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
9.9.2008 11:48:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hočem Mutsy voziček
9.9.2008 11:49:56   
lea23
ne, to pa ne vem ker jih poznam samo navidez. srečevali smo se samo na sprehodih, nisem se pa nikoli pogovarjala z njimi. živijo v sosednjem bloku..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hočem Mutsy voziček
9.9.2008 11:52:44   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

mi ga imamo in nam je zelo všeč. ne zamenjamo!


imate tudi prevleko za dež in senčnik??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hočem Mutsy voziček
9.9.2008 12:02:49   
Irena88
imate tudi prevleko za dež in senčnik??



Pa saj to je nujno, edino če boste ob sončnih in deževnih dnevih domauser posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hočem Mutsy voziček
9.9.2008 12:04:54   
Tjaška30
mi ga imamo..trenutno še čaka, da se rodi naše dete (odštevamo ureuser posted image ) sva pa ob poskusni voznji nečakinje bila navdušena nad lahkostjo, stabilnostjo,..pa lep je ful..
imava pa 4 rider z usnjenim ročajem, košaro, športni del, nahrbtnik (trd, srebrn), dežniček, vzela sva tudi MC lupinico in adapterje za podvozje..vse skupaj je bilo cca. 900 Eur..imava pa joey silver model....je čist drugačen od drugih....komaj čakam, da ga začnemo uporabljatiuser posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hočem Mutsy voziček
9.9.2008 12:21:25   
Detece
Kje ste ga pa kupili? v BC? Kam pa namestiš torbo?

(odgovor članu Tjaška30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hočem Mutsy voziček
9.9.2008 15:41:53   
Detece
Zdaj sem pa že malo jezna, ker so mi včeraj v BC obljubili predračun danes v dopoldanskem času. Jaz pa ga čakam kot pes na kost in ga še vedno ni. user posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hočem Mutsy voziček
9.9.2008 16:09:02   
Anonimen
Midva imava tudi 4-riderja, sicer tatežko varianto, ker sva hotela napihljiva kolesa (ona tadruga se na makedamu baje rada hitro obrabijo). Za enkrat ga sprobava samo praznega po stanovanju, ker bebiko še čakamo. Kupila sva ga v BC kake 3 tedne nazaj, ko so imeli akcijo, da za vsakih 50€ nakupa dobiš bon za 10€ ... sva kupila ogrodje (napihljiva kolesa + usnjen ročaj), športni del (zelen) in košaro (beš) pa naju je prišlo 570€, s tem da sva dobila zraven še za 110€ bonov. Prevleko za dež in nakupovalno košaro bom pa ob priliki še dokupila ... aja pa naročila sva še adapterje za MC lupinico, ki sva jo že imela doma. Nanj nisva nič čakala, ker so imeli vse kar sva hotela, na zalogi.
Sem pa ful vesela, da sva se zanj odločila, ker mi je fuuul lep, zelo je okreten in lahko vodljiv, obrne se ga praktično na mestu, košara in stolček sta visoko nasajena, da se ti ni treba preveč sklanjat, zloži se komot in to s športnim delom gor ... mislim meni je res super.

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hočem Mutsy voziček
9.9.2008 16:37:17   
Detece
Joj otika jaz pa za to akcijo nisem nič vedelauser posted image . ja to se je pa potem res splačalo. No jaz bom vseeno vzela to lažje ogrodje, ker nimam namena veliko po makedamu vozit. Katero barvo sta pa izbrala?.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hočem Mutsy voziček
9.9.2008 19:54:16   
nina04
Midva sva tud pred 2 tedni v kupila Mutsy 4 riderja z napihljivimi kolesi. Razlika v teži je samo 2 kg, pa greš lahko z njim po vseh terenih. Sva pa dobila podvozje, košaro in torbo takoj, športni del in adapterje za lupinico sva pa naročila, ker niso imeli barve. Je za čakat nekje 2 meseca.  Vse skupaj bo zneslo cca 580 eur.

Res je, da praktičnih izkušenj še ni (še čakamouser posted image ), sva pa naredila temeljit research o vozičkih in mene je Mutsy nazadnje najbolj navdušil glede praktičnosti. Športni del se obrne v obe smeri, je za vse terene, športni del ima full položajev (tudi ležečega) in je enostaven za zložit. Nama je pa tudi všeč. Je pa res, da je kar velik, tako da po moje ne gre v vsak avto.

Upam, da bomo z njim zadovoljni.  

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hočem Mutsy voziček
9.9.2008 20:07:19   
Tjaška30
ja, kupili smo ga v BC...če ni na zalogi modela, zeljene barve,... (po navadi jih ni) se čaka do 3 mesece!!!!! za najin model sploh ni bilo zagotovila, če ga bodo sploh dobavili, ker tega modela kao v SLO sploh še niso nikoli dobili (nisva vedela do konca in sva morala imeti rezervno varianto)..isto je bilo glede predračuna...za končno ceno sva izvedela ko sva prišla po voziček..dali so samo neke okvirne ceneuser posted image ampak, ker sem vedela, da hočem le tega nisem preveč komplicirala...

nahrbtnika pa namontiraš na zadnjo stran športnega dela vozička...ful lepo paše, ker je voziček črno srebrn... 

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hočem Mutsy voziček
10.9.2008 9:58:18   
Anonimen
Košara je barve 'Cargo mocha', športni del pa 'College green'. Bi lahko oboje iste barve vzela, samo sva se zanalašč tako odločila, ker sta material in barva košare bolj nežna za dojenčka, športni del je pa zelen, kot sem si ga vedno želela, pa še college material je bolj robusten in pomoje manj občutljiv. Pa še ko bom košaro zamenjala za sedež, bom imela občutek, da imam čisto nov voziček user posted image .
Kar se pa tiče glede pospravlanja v avto, pa pri nama ne bo težav ... pomoje bi šel v prtljažnik najine mazdice5 samo z ročajem potisnjenim čisto navzdol, brez drugega zlaganja user posted image ... moram še probat. No saj ni zdaj, da bi bil tako kompliciran za zložit, sam čez komot ga ni user posted image .

(odgovor članu Tjaška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hočem Mutsy voziček
10.9.2008 15:46:49   
Detece
Evo dobila sem predračun:

Košara 149,99 eur
Podvozje 289,99 eur
Športni del 129,99 eur
Adapter 19,99 eur
Dežno pregrinjalo za športni del 34,99 eur
Dežno pregrinjalo za košaro 9,99 eur
Baza za malo lupinico 99,99 eur
lupinica 124,00 eur
Dežnik 29,99 eur

Sem klicala tudi v Zagreb in mi bodo jutri sporočila, katere barve imajo na zalogi, imajo pa malenkost dražje kot pri nas, se pa vseeno splača če dobiš PDV nazaj. Ve katera kako je s tem? Kolikšno vrednost lahkopelješ čez mejo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hočem Mutsy voziček
10.9.2008 16:20:01   
Anonimen
Detece, sam ne od Mutsy-ja lupinice kupit, ker so na testih med najslabše ocenjenimi. Vzemi raje MC-jevo in adapterje (stanejo okoli 25€).

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hočem Mutsy voziček
10.9.2008 17:08:29   
Detece
ja vem ja, sej ta lupinica ki jo imam navedena je Maxi cosi in adapterji. Hvala vseeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hočem Mutsy voziček
10.9.2008 22:31:17   
zvezdica05
Detece, glede carine sem ti razložila na eni drugi temiuser posted image , kar pa se tiče vozička samega, po mojih izkušnjah  ne potrebuješ dežnega pregrinjala zanj. Prav tako ne potrebuješ baze za maxi cosi lupinico. Ko se zverziraš (kar pa se zelo, zelo hitro), lahko lupinico pripneš z varnostnim pasom samo z enim potegom, pa je prav tako zelo varna.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hočem Mutsy voziček
11.9.2008 8:36:28   
Detece
Zvezdica hvala ti za odgovore, na tej in drugi temi. Drugač pa nebom vzela baze za lupinico, ker se men tud zdi brezveze. me je pa vseeno zanimalo koliko stane.

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hočem Mutsy voziček
12.9.2008 10:20:14   
Detece
In ga bom tudi dobilauser posted image user posted image . Včeraj sva ga šla naročiti v BC. Tako imam zdaj eno skrb manj. Hvala za vse nasvete. Če pa bo katero kasneje zanimalo kako se obnese, naj se pa na mene obrne.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hočem Mutsy voziček
12.9.2008 11:58:10   
linči 312
ja tud men je tale voziček najbolj padel v oči

sicer ga še ne kupujem, ampak za enkrat samo "teren" čekiram, ker mam rok šele v začetku aprila drugo leto. tako, da se po moje ne mudi. res je blazno lahko vodljiv, sploh za štirikolesnika. pa tud ostalih nastavitev ima precej. me pa vseen zanima, če je katera morda bila v dvomih med tem vozičkom in pa med trikolesnikom od Jane (tist ki ima v kompletu še košaro in lupinico)?

drugače pa detece, nikar ne pozabi poročat, kako se Mutsy obnese, ker, kot pravim, men je trenutno res najbolj zanimiv.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hočem Mutsy voziček
12.9.2008 12:05:36   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

In ga bom tudi dobilauser posted image user posted image . Včeraj sva ga šla naročiti v BC. Tako imam zdaj eno skrb manj. Hvala za vse nasvete. Če pa bo katero kasneje zanimalo kako se obnese, naj se pa na mene obrne.


A zdaj ne boš šla v Zg po njega?
Hvala, ampak imamo že dovolj vozičkov pri hiši za eno user posted image   user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hočem Mutsy voziček
12.9.2008 12:13:11   
Detece
Pandica sem ti na ZS odgovorila.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?