|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
6.2.2006 10:38:25   
Ženkica
V petek mi je moja G dala napotnico za hormonske preiskave v laboratoriju ( FSH, LH, TSH, PROLAKTIN). Rekla mi je, da moram preiksave opraviti med 5. in 7. dnem v ciklusu, na netu pa berem, da so imele punce preiskave že okoli tretjega dne.

Sedaj sem zmedena in ne vem kaj je res in kaj ne; češ da če je kasneje kot 5. dan rezultati niso več pravi.


Ima morda katera izkušnjo s tem.

lp

Ženkica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
6.2.2006 10:42:39   
Špelka
Čao!

Jest ti priporočam da upoštevaš svojo ginekologinjo! Ona je še vedno strokovnjak, forum je pa bolj laične narave! Po mojem že ve, kaj ti je rekla - sej nisi njena prva pacientka zza preiskavo hormonov! user posted image  LP, Špelka

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
6.2.2006 12:21:57   
Sulfinija
Ojla!

Tudi jaz sem dajala kri za hormonske preiskave med 2-5dnem v ciklusu in drugič pa med 20-22dnem.Jaz mislim,da kar poslušaj svojo G katera ti je dala sigurno dobre informacije.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
6.2.2006 22:00:54   
Taja79
Oj!

Jaz sem dala kri za hormonske preiskave 5.dan ciklusa, tako, kot mi je naročila ginekologinja. Izvid je bil OK user posted image .

LP!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
7.2.2006 8:23:43   
Neža81
Jutro!

Jaz sem ravno prejšnji teden dala kri in sicer 4. dan ciklusa. Na napotnoicoi mi je pisalo od 2 do 5 coikluisa, G pa je rekla da je nabolje 4 dan. Ta četrtek grem spet dat kri in mi na napotnici piše 20 do 22 dan ciklusa.

LP. Neža

(odgovor članu Taja79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
7.2.2006 8:45:32   
pika79
Tudi jaz sem dala kri za hormonske preiskave in sicer 2. dan ciklusa sestra pa je rekla, da se kri da od 2 do 5 dne ciklusa, lp pika

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
7.2.2006 15:59:51   
Anonimen
Prejšnji teden dala kri 8 dan v ciklusu, tudi to naj bi bilo čist ok, ker imam dolge cikluse (35 dni), drugače pa je pravilno 5-7 dan.Naslednjič pa grem 22 dan ciklusa.
Lp

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
7.2.2006 16:45:52   
tehnofil
Daj na 5 dan in je OK. Ker za sam izvid tudi pogledajo na kateri dan je bil narejen.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
7.2.2006 18:00:54   
Skorpija
Meni so rekli naj dam med 3. in 7. dnem, dala sem 5. dan... Kar zaupaj jim, saj vejo kaj delajo...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?