|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hotel ALAN = Starigrad - Paklenica
16.2.2007 20:32:13   
XXYY
Pozdravljeni!

Mi smo se letos odločili, da bi šli v hotel Alan v Starigrad pri Zadru, ker je zelo ugoden (AI= vse vključeno v ceno). 

Pa me zelo zanima, če je katera/i že bil v tem hotelu? A je vredu? Ste bili zadovoljni s hrano in osebjem v hotelu? Čim več informacij prosim.
Saj je nekaj slikic o tem hotelu, ampak izkušnje in zadovoljstva pa nikjer ne piše user posted image  .
Zato vas sprašujem!

Hvala vsem za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hotel ALAN = Starigrad - Paklenica
16.2.2007 20:48:16   
atinav
Ojla!
Jaz sem lih danes bila v agenciji in sem bila prepričana, da bomo šli v ta hotel na dopust...no pa me je gospa nekako prepričala da ne...razložila mi je da tam okoli hotela se nič ne dogaja, praktično je tam samo hotel in nič drugega in da naj bi tja hodili samo plezalciuser posted image , no sam hotel je pa menda zelo dober...no mi smo se pootem odločili za Zadar.
No res upam, da vam bo zelo lepo na dopustu in da se boste imeli krasnouser posted image .


_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hotel ALAN = Starigrad - Paklenica
16.2.2007 21:06:04   
darja72
Ja normalno, da je v Starigradu polno plezalcev. Kanjon Paklenice je namreč tudi v svetovnih alpinistično-plezalnih krogih dobro poznan. lp

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hotel ALAN = Starigrad - Paklenica
16.2.2007 21:10:35   
beti 1
Živ!

V samem Alanu sicer še nikoli nisem bila, sem pa praktično vsako leto v Starigradu na dopustu, ker hodimo plezat v Paklenico. Od tistih, ki so bili v hotelu nisem še nič slabega slišala o njem. Včasih je bil Starigrad res pretežno plezalsko mesto, zadnja leta pa se pospešeno turistično razvija in se dogaja vedno več stvari tudi zvečer, pa izlete z barko po Kornatih,... imaš. Pa seveda obisk Paklenice, ki je vedno bolj turistična. Kanjon je resnično lep, tudi samo za it pogledat, pa za nepoznavalce plezanja lahko tudi zelo zanimiv, ko vidiš ljudi pajke,... Pa še zelo čisto in dobro vodo si lahko notri natočiš za piti.

Plaže so iz srednje debelih kamnov, voda je čista, malo motijo posamezni hladni izviri, ampak ne vem ali je tudi pri Alanu kakšen.

Pa lep dopust. mogoče se celo srečamo? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hotel ALAN = Starigrad - Paklenica
16.2.2007 21:19:26   
Urša
Mi smo bili v Alanu 2 dni, potem nam je user posted image  zbolela in smo popokali. Kaj pa vem,no, nič posebnega, meni osebno je bila hrana zelo neokusna. Ima pa hotel lepe sobe, preurejene in pa bazen. Plaža je tudi OK, samo nekih družabnih dogodkov pa ni, je bolj umirjeno.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hotel ALAN = Starigrad - Paklenica
20.2.2007 7:38:21   
skuštrana
Jaz ne vem glede hotela, smo pa bili v kampu hotela Alan. Hotel je od zunaj super urejen, ima bazen, mi smo tja vsak večer hodili na animacijo za otroke. Super animacijski team, tudi v slovenščini.
Plaža pod hotelom je primerna za otroke, voda pa ni prehladna. Najdeš tudi senco. V Paklenici skoraj vsako popoldne piha veterček, kar je super, če je zelo vroče...
Drugače pa je Paklenica res bolj miren kraj, do polnoči že vsi spijouser posted image
Edino kar mi tam ni všeč je Jadranska magistrala, ki Paklenico preseka na pol in moraš ob njej it v mesto..Je pa kar prometnauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hotel ALAN = Starigrad - Paklenica
21.2.2007 22:12:36   
SPORTINA
Alan...naš dopust izpred 2 let. September (za njih konec sezone).
Najbolj nam je v spominu ostala hrana.
Nam je bila res grozna (v primerjavi z kakšnim drugim hotelom to ni bil ravno self service). Če imate radi pomfri..bo vsak dan!
Hotel je po delih prenovlje. Kar lep. V restavracijo je treba izven hotela.
Plaža kot so napisale.
Igrala lepa.
Zvečer pa se skoraj nimaš kam dat. Mi gremo radi zvečer na sprehod, sladoled...mrtvilo. Par stojnic z kramo, pa magistrala!
Ni bilo slabo, a ponovili ne bomo več!

Toliko na hitro!

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hotel ALAN = Starigrad - Paklenica
21.2.2007 23:18:35   
hariba
Takrat, ko smo bili mi  pa pomfrija sploh ni bilo, ampak vsak dan neke omlete, enkrat s šunko, naslednji večer pa z grahom, pol pa spet s šunko. Hrana mi je bila pa res najbolj neokusna od vseh hotelov v katerih sem že bila. Še v londonskem je bila boljša. Pa sploh nisem izbirčna Metka. Mi smo potem na pice zvečer hodili, te imajo pa dobre. Ja sicer je hotel lep, osebje prijazno. Ko smo bili mi je bila voda hldana, zaradi mrzlih izvirov v morje. Mi smo šli 2 krat zvečer tudi v Zadar, tam se več dogaja,

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hotel ALAN = Starigrad - Paklenica
22.2.2007 15:33:01   
BLAŽIKA
Sem tudi jaz spraševala letos za ta hotel na agenciji, ker je bil lani popolnoma prenovljen in ima sedaj AI pa baje zelo dober, vendar je ŽAL že cel hotel razprodan, le kakšna enoposteljna soba še je fraj.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hotel ALAN = Starigrad - Paklenica
24.2.2007 22:09:49   
Anonimen
Midva sva bila, ko sem bila noseča. Hotel je bil zelo lep, sobo sem imela v najvišjem nadstropju, DVA OGROMNA balkona, soba ful velika, tako velikih balkonov še nikjer nisem imela. Ko pa je pihalo se je zdelo, da se bo porušil hotel, ful je pihalo...

Meni je bila hrana v redu, no v Poreču sem jedla boljšo, a je bilo v redu. Tudi pijača je bila zraven, je pa letos kot so ti rekli ALL INCLUSIVE in to zadevo spremeni

Drugače je okolica okrog hotela čudovita, urejena, imaš betonsko plažo in vse je čisto...to je okrog hotela...potem je pa ena velika NULA...malo naprej od hotela je že cesta kjer drvijo avtomobili. Ves čas si v glavnem ujet v hotelu

S hotelom smo bili zadovoljni, tja pa ne bi šla več ker sem se ful dolgočasila. Dvakrat smo šli v Zadar a je do tja ne vem 30 km ali nekaj takega...

Pa hodit greš lahko nekam v ene hribe, to je pa tudi vse..če si bolj za lutati, to definitivno ni zate, če boš poležavala le pred hotelom, je pa ok

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Hotel ALAN Paklenica-že kdo bil?
27.2.2007 6:22:32   
Primoza
Hotel ALAN Paklenica-že kdo bil?
26.2.2007 13:00:49   
tajtaja 
Objave: 228
Status: odsoten   Naša velika družina gre letos tja v juniju?
Imamo rezervirano suito in me zanima, če so sobe prostorne, ponudba, okolica ...
 
RE: Hotel ALAN Paklenica-že kdo bil?
26.2.2007 13:08:51   
jela5
Objave: 13
Član od: 8.8.2005
Status: odsoten   Živjo!
Za sam hotel ne vem, vem pa za okolico . Morje in plaža niso bog ve kaj, imaš pa tam kanjon Velike Paklenice in Male Paklenice , ki sta oba paša za oči in balzam za dušo. V kanjonu Velike Paklenice je raj za plezalce, pa tudi lepa urejena peš pot po kanjonu je speljana. V juniju boste imeli veliko možnosti, da voda BO!, tako da se lahko skopaš v s hribov pritekli ledenici, UAUUU !!!
Uživejte!
 
RE: Hotel ALAN Paklenica-že kdo bil?
26.2.2007 13:13:49   
tajtaja 
Objave: 228
Status: odsoten   Vau, lepa tolažba.
Glede na to, da bomo imeli zraven enoletna dvojčka in petletnika, pa še dve večji punci, plezali ravno ne bomo. Kopanje v ledenici, to tudi ni zame.
 
Ah, ne vem, če se ne bomo dali prečekirati (kakšna Tunizija me spet mami111).
 
RE: Hotel ALAN Paklenica-že kdo bil?
26.2.2007 14:01:43   
Urša
Objave: 2585
Član od: 19.2.2004
Kraj: okolica Lj
Status: odsoten  
Poglej na Počitnice na Jadranu, je že ta tema odprta...mi smo bili v Alanu, soba suita špica, hrana pa bljak, zelo mastna in neokusna.
 
RE: Hotel ALAN Paklenica-že kdo bil?
26.2.2007 14:03:44   
N&N 6. avgusta 2004 je tudi k nam posijal sonček. Ime ji je Neja.
Objave: 2645
Član od: 14.3.2004
Kraj: Maribor
Status: odsoten   Mi smo hoteli iti tja lani, pa je bilo vse zasedeno do konca... Mi je bilo kar malo žal, ampak smo potem našli fajn hotel v Šibeniku, ki je bil tudi fajn za male otroke (takrat je bila Neja stara 2 leti).
Če je taka gužva, potem ziher ni slabo.
Pa če se ne motim imajo tudi notranji bazen itd...super za male otroke.
 
RE: Hotel ALAN Paklenica-že kdo bil?
26.2.2007 14:03:59   
Samoyedka  
Objave: 416
Član od: 25.4.2006
Kraj: Koroška
Status: odsoten   Sobe so velike, svetle, lepe...vse ostalo- me živboh ne spravi tja na dopust- živa tuga! Da ne bo pomote- nisem noben partimaher, ampak sva bila z mojim predlani na obisku pri njegovi sestri, ki je tam dopustovala...mrtvilo. Ja, Paklenica je lepa pa raj za plezalce- poudarek na plezalci. Jaz sem si ta naravni park predstavljala malo drugače kot pa je: kamenje, kamenje, kamenje...aja, pa kamenje  Jaz z otroki ne bi šla tja, niti posebne sence ni bilo kje. Dvomim pa, da boste ves čas v lepih sobah ;)
 
RE: Hotel ALAN Paklenica-že kdo bil?
26.2.2007 14:08:55   
al bina 
Objave: 8955
Status: odsoten   Mi smo pa bili lani s štiriletnikom in smo bili zadovoljni. Privat apartma, vreme tako tako (avgust) zato smo pa obdelali Paklenico veliko in malo, šli v Zadar, pojedli goro sladoleda (ker drugače tam, kamor vsako leto hodimo, g ani za dobit), ma nam ni bilo ravno panike. Gospodinja je kuhala, da bi se lahko pet kil zredila v enem tednu...samo čez Korčulo ga pa vseeno ni, tako da upam, da grem letos spet nazaj na "svoje".
 
RE: Hotel ALAN Paklenica-že kdo bil?
26.2.2007 21:23:10   
tajtaja 
Objave: 228
Status: odsoten 
Tudi mi smo bili pred leti dvakrat zapored na Korčuli. In mi je bila zeeelooo všeč.
 
 (odgovor članu al bina)

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hotel ALAN Paklenica-že kdo bil?
5.3.2007 16:41:14   
Solero
Moja starša sta bila tam, par let nazaj, morda dve, tri. Sta prišla nazaj s salmonelo, za katero se je potem ugotovilo, da se je razvila v solatnih polivkah.
Previdnost naj ne bo odveč. Kjerkoli.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?