|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hotel Donat Zadar
3.7.2010 7:34:53   
timka
Z možem se odpravljava na dopust v hotel Donat Zadar -allinclusive.Zanima me ali je že bil kdo od vas tam in kako ste bili zadovoljni.Kakšne so sobe,hrana in plaža.Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hotel Donat Zadar
3.7.2010 7:41:28   
**Tinkara78**
Moja nečakinja je bila letos maja in zdaj gresta s fantom spet julija v Donat. Pravita, da sta bila zadovoljna z vsem. Sta pa mlad par tak da ne vem koliko sta oči spustila eden z drugega user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu timka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hotel Donat Zadar
3.7.2010 10:06:32   
sonce21
Bili pred 14 dnevi za 14 dni z 2 malima otrokoma. imeli smo se super, hrana ok, sobe tudi, takrat še ni bilo velike gneče. Plaže so tudi ok, urejene, čiste.user posted image

LP

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hotel Donat Zadar
3.7.2010 20:11:39   
Teni_
Mi smo prišli v torek od tam. Vse ok. Nam je bilo všeč. 

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hotel Donat Zadar
4.7.2010 19:53:35   
timka
Hvala za vaše odgovore.Z veseljem čakam dopust.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hotel Donat Zadar
7.7.2010 12:46:24   
JAPE
Kakšne pa so kaj sobe, so zelo majhne? Koliko je oddaljena plaža, ki je primerna za majhne otročke? Ali z vozičkom prideš po vseh poteh, ali ga je potrebno kje nosit?

(odgovor članu timka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hotel Donat Zadar
10.7.2010 20:36:52   
Teni_
Sicer ne vem, kakšne so normalne sobe. Mi smo imeli 2+2 in je tako: najprej hodnik, nalevi wc in kopalnica, na hodniku kuhinjska niša, ravno spalnica, na desni pa precej velik dnevni prostor z mizo, 4 stoli, omaro in dvema posteljama. Pa vsaka soba je imela svoj balkon. To, kaj smo imeli mi, je bilo ogromno, kakšne so pa druge, pa res ne vem.

Fajn je plaža za otroke, ker so taki mali kamenčki, v morju pa full daleč poden. Če greš ven, pri glavnem vhodu do morja(malenkost dalje), prideš do morja z vozičkom brez nošenja, če pa mimo bazena, pa je par stopnic vmes.


< Sporočilo je popravil Teni RR -- 10.7.2010 20:38:31 >

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hotel Donat Zadar
10.7.2010 21:25:51   
JAPE
O hvala Teni za odgovor. Se vse lepo sliši!
Če prav razumem, je dolgo nizka voda oz. daleč do globoke vode.
Tudi mi imamo rezervirano sobo 2+2. Imamo dve punčki 1,5 in 3 leta. Sklepam, da na tistih dveh posteljah ne bosta spali. Za mlajšo bomo s seboj vzeli prenosno posteljico. Ali je dovolj prostora zanjo? Ste bili v Donat 1 ali Donat 2? Ste imeli ALL Inclusive? Kako to, da je tudi kuhinjska niša v sobah?
Kakšna pa je hrana? Koliko časa ste se vozili na morje?
Koliko časa je od hotela do mesta Zadar? Kaj pa življenje zvečer, živa glasba, štanti...? Ali druge animacije?
Hvala!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hotel Donat Zadar
10.7.2010 21:53:11   
Teni_
IZVIRNO SPOROČILO: JAPE

Če prav razumem, je dolgo nizka voda oz. daleč do globoke vode.
Tudi mi imamo rezervirano sobo 2+2. Imamo dve punčki 1,5 in 3 leta. Sklepam, da na tistih dveh posteljah ne bosta spali. Za mlajšo bomo s seboj vzeli prenosno posteljico. Ali je dovolj prostora zanjo? Ste bili v Donat 1 ali Donat 2? Ste imeli ALL Inclusive? Kako to, da je tudi kuhinjska niša v sobah?
Kakšna pa je hrana? Koliko časa ste se vozili na morje?
Koliko časa je od hotela do mesta Zadar? Kaj pa življenje zvečer, živa glasba, štanti...? Ali druge animacije?
Hvala!


Ja, daleč je nizka voda. Mojima2 je bilo to najbolj všeč. Sta stari 4 in 6 let.  V tistem dnevnem prostoru je prostor še za tri prenosne postelje, ne samo eno. Je precej velik.

Mi smo bili v Donat 1, baje je boljši, kot Dona2. Ne vem, kako to, da je tudki kuhinjska niša v sobi, je nismo niti sprobali, če dela, edino kar smo uporabljali je bil hladilnik, čeprav je pisalo, da ga ni. Imeli smo pa ALL inclusive. Hrana je bila dobra, tavečja je bila najbolj srečna, samo, da sta bila krompir in meso. user posted image

Iz Ruš(okolica MB, če ne veš kje je), smo štartali nekaj čez pet zjutraj in prišli dol okoli enajstih. Vmes smo 3X stali, pa vozili smo tudi tam nekje med 100 in 120, ker je bila cesta prazna - šli smo v torek. Nazaj smo pa tudi bili v približno petih urah in pol. Smo tudi 3X stali.

Do centra je nekje 3 km. Imaš super mini bus, ki te dostavi do centra in vozi vsake pol ure. Otroci imajo brezplačno, za odrasle pa mislim, da je bilo 20 kun v obe smeri. Štantov nekaj dosti ni, vsaj tu pri hotelu, ne. Mogoče zdaj v sezoni, mi smo bili še v predsezoni. Je pa malo višje od hotela en prostor, kjer imajo vrtiljake in podobno.

Živo glasbo so imeli pred hotelom na našo srečo samo 1X, ker smo imeli sobo s pogledom na bazen in čisto spodaj, pa so basi na zvočnikih bili full glasni. Moji so sicer zaspali, jaz pa nikakor. En dan je bil nek dalmatinski večer, en dan pa plesni show.

Imajo pa ta otroški klub in imajo full lepo igralnico tam za otroke. Mogoče je zdaj kaj več animacije, kot takrat.

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 10.7.2010 21:54:03 >

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hotel Donat Zadar
11.7.2010 12:08:37   
JAPE
Super, hvala lepa za izčrpen odgovor!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hotel Donat Zadar
11.7.2010 13:35:14   
Teni_
Ni problema. Če pa te še kaj zanima, pa kar vprašajuser posted image .

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?