|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hotel Histrion ali Salinera
28.3.2011 11:22:16   
danee
Za prvomajske počitnice bi šli nekam blizu. Odločamo se med tema dvema hoteloma. Vaše izkušnje bodo dobrodošle !!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hotel Histrion ali Salinera
28.3.2011 12:36:19   
Anonimen
Salinjera mi je zakon, v tadrugem pa še nisem bila.

(odgovor članu danee)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hotel Histrion ali Salinera
28.3.2011 13:39:53   
Anja25
Histrion je krasen user posted image

(odgovor članu danee)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hotel Histrion ali Salinera
28.3.2011 14:32:28   
3jeMi
Histrion je fajn (bili prejšnji teden)... vsi zelo prijazni, do otrok sploh... hrana odlična... bazen pa, jah, super truper tobogani in oh in sploh za otroke, samo... zelo vroč zrak in kar precej hladna voda... če full migaš ti kar paše bit v bazenu, čim se obrišeš z brisačo si pa takoj spet moker... user posted image ... nam je bilo všeč, ker je tak mir, nobenih avtomobilov daleč naokoli... user posted image ... zunanja igrala so na hotelski plaži, sicer tako tako, ampak otroci uživajo... user posted image

salinera... to pa tudi mene zanima user posted image

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hotel Histrion ali Salinera
28.3.2011 15:30:17   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

Histrion je fajn (bili prejšnji teden)... vsi zelo prijazni, do otrok sploh... hrana odlična... bazen pa, jah, super truper tobogani in oh in sploh za otroke, samo... zelo vroč zrak in kar precej hladna voda... če full migaš ti kar paše bit v bazenu, čim se obrišeš z brisačo si pa takoj spet moker... user posted image ... nam je bilo všeč, ker je tak mir, nobenih avtomobilov daleč naokoli... user posted image ... zunanja igrala so na hotelski plaži, sicer tako tako, ampak otroci uživajo... user posted image

salinera... to pa tudi mene zanima user posted image


Kje v Morskem parku Laguna pa imaš te super truper tobogane?!user posted image Ko smo bili mi nazadnje tam, je bil pravzaprav samo en zavit otroški tobogan (ki so ga sicer uporabljali tudi odrasliuser posted image ) ter tisti čisto mini tini tobogančki v otroškem bazenčku. Sicer pa je bazenski kompleks ok, imaš izhod ven, kar je fajn. Salinera pa meni ne potegne. Potem je že Žusterna boljša...


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hotel Histrion ali Salinera
28.3.2011 17:32:39   
muco
Nika v službi kako si to mislila, da imaš izhod iz bazena v Histrionu ven ? Se pravi, ko plavaš v bazenu notri, lahko plavaš potem tudi ven ali greš lahko sama pešaka ven ?

(odgovor članu danee)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hotel Histrion ali Salinera
28.3.2011 20:01:11   
yenny
Mi smo bili na začetku meseca v Histrionu.
Kaj naj rečem,solidno,sigurno pa ne paše v moj ožji izbor in težko,da bi šla še kdaj.
Se strinjam,prijazni so vsi,sobe v redu,čiste,smo pa imeli zamašene vse odtoke.
V spominu sem imela,da je voda toplejša,ravno zato smo tudi šli tja in bili razočarani kar se tega tiče.
Hrana vsaj nam ni bila ne vem kako v redu,izbire bolj malo,kar bi tudi šlo,ne prenesem pa mrzle hrane,kar je tam vsekakor bila.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hotel Histrion ali Salinera
28.3.2011 20:06:41   
Anonimen
Salinera: bolj miren hotel, krasen pogled na Strunjanski hrib, sprehodi ob obali po kamnih (če nimaš vozička). Morje ni baš nešto, ker je v zalivu, ampak maja se itak ne kopaš. Meni deluje bolj penzičko (lahko se motim user posted image , to je samo splošni vtis).
Histrion: tudi mirno, ampak si v betonu, kar je meni neprimerno s Salinero in Strunjanskim zalivom. Je pa morje lepše, če slučajno dobiš željo, da skočiš vanj. Meni se zdijo sobe ok, ampak majhne.

(odgovor članu danee)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hotel Histrion ali Salinera
29.3.2011 8:03:10   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Kje v Morskem parku Laguna pa imaš te super truper tobogane?!user posted image Ko smo bili mi nazadnje tam, je bil pravzaprav samo en zavit otroški tobogan (ki so ga sicer uporabljali tudi odrasliuser posted image ) ter tisti čisto mini tini tobogančki v otroškem bazenčku. Sicer pa je bazenski kompleks ok, imaš izhod ven, kar je fajn. Salinera pa meni ne potegne. Potem je že Žusterna boljša...



Za notranje bazene in velikost prostora čisto zadosti user posted image

Izhod ven je pa terasa za sončenje, zunaj bazena ni... imaš pa morje, par metrov, pa si spet v vodi user posted image

< Sporočilo je popravil 3jeMi -- 29.3.2011 8:05:07 >

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hotel Histrion ali Salinera
29.3.2011 8:17:54   
dps1
mi smo bili januarja v salineri. odlična hrana, prijazni uslužbenci, topel bazen z morsko vodo (30 stopinj), bazenčka za otroke, masažni bazenčki. dvigalo iz nastropij direkt do bazenov. tja bomo sigurno še šli.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hotel Histrion ali Salinera
29.3.2011 8:25:08   
danee
Hvala vsem za odgovore. Če je v hotelu Histrion v bazenih bolj mrzla voda, potem nas ne bodo videli, ker smo bolj zmrznene sorte. Torej Salinera prihajamo.

(odgovor članu danee)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hotel Histrion ali Salinera
29.3.2011 8:31:52   
Zoja Lara
Lani septembra smo bili v Salineri. Hotel je lep, osebje prijazno, vse dostopno z vozičkom, edino bazen za otroke je bil ledeno mrzel. Veliki bazen pa je imel kr fajn temperaturo.

Pa tud za sprehode nimaš tu v Strunjanu v bistvu kam it.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu danee)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hotel Histrion ali Salinera
29.3.2011 12:29:15   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: muco

Nika v službi kako si to mislila, da imaš izhod iz bazena v Histrionu ven ? Se pravi, ko plavaš v bazenu notri, lahko plavaš potem tudi ven ali greš lahko sama pešaka ven ?


Pešaka greš ven.user posted image Ampak, ko je lepo vreme, je res fajn, da se malce prezračiš. Ker zrak notri v bazenskem kompleksu ni ravno najboljši, jaz pa potrebujem svež zrak in to mi je tu fajn. Se usedeš ven, poližeš sladoled, za pogumne sledi skok v morje....





_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?