|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hotel v Istri....
8.5.2006 22:20:24   
rija
....z notranjim bazenom primernim za namakanje štirimesečnika, ne glih dve zvezdici....

Ima kdo kakšno idejo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hotel v Istri....
9.5.2006 9:08:11   
NinKa
Aja, odkar imamo user posted image , hodimo v Poreč. Zato sem zagovornik Plave Lagune. Notranji bazen tukaj ima samo hotel Parentium (3*), ampak noter sem bla letos prvič....kriza...ko sem noter stopila sem izjavila..."sam čakam s kerega stola se bo obrnil druže Tito." Vse iz čistih 80 ih let.ČRNO.

Hoteli, ki so preizkušeno ok, pa so Laguna Istra (3*). Laguna Gran Vista (3*), oba imasta klimo. Čeprav je slednji boljši. Je pa slaba stran, da je veliko stopnic. Ni liftov. Zato mi sedaj prakticiramo, da gremo v apartmaje Belvue Laguna (4 *) in se gremo kopat v Parentium za 33 kun / oseba na dan. Čeprav smo se 3 dni nazaj že kupali tut v odprtem bazenu.

Za ostalo ti pa ne vem povedat, ker mi je v plavi všeč, ker je res urejeno. Spucano in zglancano, ter osebje dokaj prijazno. Cene .... primerne zvezdicam. Ni glih poceni, ni pa za umret drago.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hotel v Istri....
11.5.2006 10:58:14   
Anonimen
Če ti bo kaj pomagalo izvoli pa si oglej ponudbe.
http://www.ringaraja.net/forum/m.asp?m=878432

(odgovor članu NinKa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hotel v Istri....
11.5.2006 18:31:41   
SimonaTJ
Ojla Rija,
kar se tiče Parentiuma se strinjam, da je še iz dobe socializma in tovariša Titauser posted image , edino kar je dobro je lepa okolica,dobra hrana in tišina.
Svetujem pa ti da greš v hotel SOL UMAG v Umaguser posted image , to je pa res prava uživancija, jaz grem tja večkrat v svet savn- istrska je super.
Lp Simona

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hotel v Istri....
11.5.2006 19:25:18   
kofetek2010
v Millenium v Opatijo ga pelji user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hotel v Istri....
11.5.2006 22:48:35   
rija
Simona TJ: odločili smo se ravno za Sol Umag. Je eden redkih, ki ima 4 zvezdice in nekak zgleda.

Jana: Millenium, stalna soba 517 je rezerviran za ateja in mamo......user posted image user posted image  


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hotel v Istri....
11.5.2006 22:49:52   
rija
Neva hvalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hotel v Istri....
31.5.2006 18:39:48   
Nattka
Malce pozno, pa vendar......hotel Diamant v Poreču ima prav tako 4* je zelo lepo urejen, ima notranji in zunanji bazen, v notranjem je tudi en tak mali bazenček za čisto majhne otroke.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hotel v Istri....
20.6.2006 16:01:40   
Nea
10 dni nazaj smo bili v Hotelu Pical, v Poreču in smo bili super zadovoljni. Do centra POreča je samo 10min peš in čeprav je blizu centra, je še vedno dovolj daleč od hrupa. Okrožen pa je parkom in morjem tako, da so nas zjutraj ptiči zbujali user posted image
Sobe so OK, prijazno osebje, hrana enkratna. Na voljo sta dva zunanja bazena z ogrevano morsko vodo (en je velik za plavalce, drugi pa majhen za otroke).
V ceno je vključena tudi savna, ležalniki, aqua aerboic, mini-club za otroke.
Čeprav je hotel s 3* se s hrano in uslugami kosa z večino hotelov s 4*.

Hotel smo rezervirali prek www.valamar.com in z rezervacijo ni bilo nobenih težav.

Lepe počitnice vsem skupaj,
Nea

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kam na družinski izlet?
Bi radi konec tedna oziroma prost dan izkoristili za družinsko potepanje, pa ste brez ideje, kam bi šli? Zbrali smo neka...
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?