|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hrana
11.9.2011 13:05:36   
Micy
Pozdravljene

No tako, dejte mi prosim povedat, kaj lahko jemmmmmm , če dojim. Namreč rekla sem, da bom dojila pa če se moram zato na glavo postavit. Prvega otročka nisem mogla dojit, ker ni vlekla, oz. je neprestano spala na dojki, tale moj korenjaček, ki je pa zdaj prišel je pa priden za vlečt sto na uro.

Zdej pa tko, rada bi vedla kaj lahko vse jem. Ker mlečni izdelki mi gledajo že iz ušesssss in iz rit. :)))

A ma mogoče katera kakšen jedilnik al pa kaj podobnega, ker nebi rada da ga zvija.

Hvala vsem.

Lep dan še naprej

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 11.9.2011 16:26:40 >


_____________________________

Love is in di er.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HRANA
11.9.2011 14:33:09   
ajataja
ne vem zakaj ne bi smela jest česa oziroma jej vse kar si jedla preden si rodila in začela dojit.Sem rodila trikrat in tri otroke dojila pa nisem nikoli gledala na to da ne smem kaj jest.

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HRANA
11.9.2011 19:25:52   
julijka11
Če je bolj občutljive sorte ( kot moj ), ga bo napenjalo vse, kar bo napenjalo tebe; drugega kot probat ne moreš, boš videla sproti

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HRANA
11.9.2011 22:00:44   
butt3rfly
jst sem jedla bolj kot ne vse. edino močno začinjeni hrani sem se izogibala. seveda je pa treba prej preizkusiti, kaj ima učinek in kaj ne. na nektere dojenčke določena hrano zelo vpliva, ne nektere pa sploh ne.

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HRANA
12.9.2011 6:46:47   
bambika
Mojega je po vsaki hrani napenjalo,je imel krče do 2.meseca čez cel dan in ponoči,tako da sem se sprijazila,da pač mora minit.Čez 11 dni bo star 4 mesece,pa ga še vedno napenja,ampak je hvala bogu že to bolj redko in proti jutru.Pomagale niso nobene kapljice in nobena dieta,če bi samo vodo pila in jedla suh kruh bi ga kljub temu napenjalo.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HRANA
12.9.2011 18:19:29   
mini86
js sm jedla vse izogibala sem se edino zelju, od začetka svinjino, limonadi..to je to
krče je dobil ene 14 dni pred tremi meseci..

probaj pa boš videla..
pa manj boš miselna na to lepš bo..




_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: HRANA
12.9.2011 20:14:01   
lejla19
jej vse, naj se otročiček lepo vsega navadi. mogoče se res izogneš zelo začinjeni hrani, ostalo pa normalno jej. zvija tud tiste dojenčke ki so na adaptiranem mleku, tak da po mojem nima hrana neke velike povezave. če ga bo pa kaj posebej mučilo, boš pa itak ugotovila. jaz sem od začetka jedla čist vse normalno, pa moje punčke ni zvijalo čisto nič. edino en dan po AD3 kapljicah, smo tiste ukinli, pa je blo vse ok. pa čimmanj se obremenjuj s hrano!! pa uspešno dojenje še naprejuser posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: HRANA
13.9.2011 8:40:43   
Micy
Hojla

Hvala vsem, se bom držala vaših nasvetov.

Micy

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu lejla19)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?