|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hrana za odvajanje vode iz telesa
13.12.2009 17:14:25   
tweety83
Mi je dr.Pušenjak svetoval melone,buče,kumare,peteršilj...
A mi lahko daste kak recept,nasvet-kaj ste si pripravljale...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
13.12.2009 17:18:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tweety83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
13.12.2009 17:37:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hrana za odvajanje vode iz telesa
13.12.2009 18:04:14   
Felicita
čaj iz peteršilja in/ali kopriv (ne vem pa če je varen za nosečnice).

sicer ma tekane (mislim da) nek čaj slim&fit ki dela točno to, odvaja vodo iz telesa... samo spet ne vem kako je varnostjo, ker vsebuje tudi mate čaj.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hrana za odvajanje vode iz telesa
13.12.2009 19:22:46   
tweety83
Hvala punce,
grem jutr v lekarno po brusnični sok - za začetek.....

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hrana za odvajanje vode iz telesa
13.12.2009 21:11:43   
Jančika_
Ašič ima čaj, ki odvaja vodo iz telesa. Meni so v lekarni rekli, da je varen, da pa ne pretiravati z njim. Tako da sem tu in tam spila kakšno skodelico in res deluje. 

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hrana za odvajanje vode iz telesa
14.12.2009 11:30:03   
kristinaj
šparglji


_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hrana za odvajanje vode iz telesa
12.4.2010 13:32:27   
ka tja
Meso brez dvoma dodatno obremeni ledvice, kar povzroči zadrževanje vode in otekanje.
Moja izkušnja iz prve nosečnosti je bila grozovito otečene noge, zmanjšana funkcija ledvic, na koncu še povišan krvni tlak (preeklampsija) in zato sprožen porod.
Sedaj so mi v 35 tednu začele otekati noge in sem takoj ukinila meso. Pojem veliko fižola (vsebuje veliko proteinov) in leče. Soje in tufuja ne maram, zato ju ne jem, sta pa zagotovo dobra nadomestka. Rezultat: super sexi neotečene noge (ki kažejo na dobro delovanje ledvic), razen seveda če se prekršim. Ob občasnih mesnih dnevih imam tako zvečer otečene noge, ampak je do naslednjega večera že boljše.

LP

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hrana za odvajanje vode iz telesa
19.4.2010 12:01:43   
mevi
Oj

Vodo iz telesa odvajajo zelo dobro dinje-melone,lubenice,paprika , peteršilj,čaj iz ovsa kateri ima ogromno vitaminov skupine b, krepi in jača telo po vseh naporih, čisti sečne poti poleg tega pa je to eden najboljših čajev pri vseh problemih z ledvicami.Vsekakor pa če ne odvajaš veliko vode je posledica tega da zatekajo noge kar pomeni da je v telesu preveč soli in premalo kalija.Drugače pa so dober odvajalec vode tudi jabolka ker imajo ogromno kalija kateri pa je zaslužen za dobro delovanje našega srčka , kakor tudi za odvajanje vode in preprečanje da je telo zabuhlo, pa tudi šibko srce zato preveliki napori niso dobri ker vemo da se telo mamic hitreje utrudi kakor pa če nisi noseč.Kako pripraviti, najbolj enostavno čimveč sadnih solat samih ali pa sadne solate prelite z vanilijevim jogurttom.Peteršilja pa dodajati k vsaki zelenjavni jedi.

Pa pa

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?