|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hranjenje
2.12.2008 10:33:25   
sedmica
Zanima me kolikokrat in kako pogosto se vaši user posted image hranijo pri dobrih 3 mesecih. Moja je čez dan na 2 uri pa še to je dve uri od prejšnjega začetka dojenja, tako da imam občutek da ves čas samo dojim, malo premišljujem če mogoče nimam dovolj mleka da se ne naje, po drugi strani pa mi spi celo noč, naj povem še da mi je prej jedla na 3 ali 4 ure pa prav tako spala ponoči. Če si sčrpam mleko si ga lahko samo zjutraj s tem da nisem prej dojila tam okoli 9 ur, popoldne ga ne načrpam vse skup nič. Kaj menite ali bi morala dodajat?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hranjenje
2.12.2008 11:35:10   
evi28
NE!!
Če dojiš na dve uri, je pa ja ok?! Jaz sem dojila tudi na pol ure včasih. Na začetku, par mesecev se ti lahko zgodi, da boš "kar naprej" dojila in to je normalno. Dojenje ni tako kot AM, kjer daš flaško in je user posted image sit vsaj 3-4 ure. Če si še pa nisi, si pa o dojenju preberi na dojenje.net, ali pa forum na Med.over.net-dojenje. Tam boš izvedela vse. Vsekakor pa ne dodajaj kar za brezveze, ker če boš, boš posledično imela tudi manj mleka in postopoma se ti lahko zgodi tudi, da pristaneta samo še na AM.

(odgovor članu sedmica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hranjenje
5.12.2008 21:32:11   
D.anna 76
Mi smo pri 3 mesecih dojili na 2,5 ali 3,5 uri. Odvisno tudi od vremena, razpoloženja,.......
Poleti ko je blo vroče je bil včasih samo žejen pa ja mal pocuzal, sedaj pozimi sicer malce starejši dojimo dopoldan na 3 do 3.5 ure, popoldan pa na cca. 2 do 2,5 ure. tako da me pride cca. 6 obrokov na dan.

(odgovor članu evi28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hranjenje
5.12.2008 22:39:15   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: evi28

Dojenje ni tako kot AM, kjer daš flaško in je user posted image sit vsaj 3-4 ure.



pa kje ste to pobrali!?user posted image - moja je na adaptiranem mleku, je stara 3mesece in pol, pa je na 1,5 do 2 uri?! Ko je bila pa dojena, sva pa jedli vsako uro. Naj pač je, takrat kadar hoče, saj vsi niso enaki... dokler je po podoju otrok zadovoljen se ne sekiraj...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu evi28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hranjenje
5.12.2008 22:44:48   
Petr_a
je čisto vseeno ali je na AM ali na joški.
Fora je samo v tem,da dojeni otroci se cartajo na joški,to ne pomeni da res jedo.Starejšega sm ohranili na 1 uro,mlajši pa je bil kar lep čas non-stop na joški

(odgovor članu sedmica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hranjenje
5.12.2008 22:45:56   
Petr_a
Aja,pa dodaat ne nič,če dojiš mleka imaš.
Črpalka NI merilo da mleka ni.
Jaz si ga nisem mogla izčrpati nič,pa sem mleka imela.

Draga moja,jaz sem svojega dojila na pol ure,tako da lepo prosim,tebi se lepo godi,tako da ne jamrajuser posted image

(odgovor članu sedmica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hranjenje
6.12.2008 15:51:19   
evi28
pa kje ste to pobrali!? - moja je na adaptiranem mleku, je stara 3mesece in pol, pa je na 1,5 do 2 uri?! Ko je bila pa dojena, sva pa jedli vsako uro. Naj pač je, takrat kadar hoče, saj vsi niso enaki... dokler je po podoju otrok zadovoljen se ne sekiraj...





Poanta tega posta ni bila, kako dolgo je otrok sit po AM, ampak, ali naj dodaja, tako da to res ni relevantno v tem primeru...
Če se boš pa boljše počutila, se ti pa opravičujem za napačne informacije, ki sem jih navedla v zvezi z hranjenjem z AM.

< Sporočilo je popravil evi28 -- 6.12.2008 15:52:41 >

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hranjenje
6.12.2008 23:44:56   
ČebelicaMaja
sem v nadaljevanju posta napisala: ...Naj pač je, takrat kadar hoče, saj vsi niso enaki... dokler je po podoju otrok zadovoljen se ne sekiraj... da pa bo poanta popolna, naj pa še dodam- ne dodajaj AM, dokler ni potrebno...


_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu evi28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?