|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 15:24:36   
*LAVRA*
Rabim vašo pomoč prosim. Kako ste rešile problem glede hranjenja ko ste šle na pregled k pediatru? Mi namreč imamo pregled ravno takrat ko tam nekje pol ure prej jemo. Kako naj sedaj to rešim? Naj povem da se ne dojimo in da si mleko črpam ter dodajam Aptamil. Ali naj ga prelisičim z vmesnim obrokom ali kaj mi predlagate? Mislim da čaj ne bo preveč pomagal? Pomoč

*LAVRA*

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 2.9.2007 15:26:58 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč!
2.9.2007 15:26:36   
Anonimen
Komu bi pa rada lagala-tvojemu otroku ali pediatru?Ne štekam!Mislim,da to nisma smisla.Daj mu za jest,tako in takrat,kot do sedaj.Brez problemov...

(odgovor članu *LAVRA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 15:26:47   
lukec
Otroka tisti dan nahrani malo prej, bo tudi boljše volje in bolj miren, če bo sit. Po moje.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 2.9.2007 15:28:03 >


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu *LAVRA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 15:33:18   
Anonimen
Povej tako kot v resnici je. Ne razumem, zakaj bi govorila drugače? To je dobro za kartoteko, koristi za otroka pa ne vidim.

In jest mu daj, ko bo lačen. Pediatri so tega navajeni. Vsaj naša je bila in se s tem nisem rabila obremenjevat.

(odgovor članu *LAVRA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 15:45:01   
*LAVRA*
"Naj povem da se ne dojimo in da si mleko črpam ter dodajam Aptamil."

S tem sem mislila povedat da je problem v tem da se ne dojimo in da si mleko črpam ter zato ker imam malo mleka dodajam, ne pa da bi lagala pediatru! Torej ste otroka nahranile kar pri pediatru?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 15:45:22   
Anonimen
O madonca, a takole daleč je tole psihiranje z dojenjem zdaj že prišlo. Pa punca, ti nisi nič slabša mati, ker ne dojiš. Pediater ne bo nič eekel, saj je vendar izobražen, kulturen človek. Itak te pa vpraša, ali dojiš ali ne, vsaj mene je, čisto tako za kartoteko. In menda ja ne boš lagala. Nimaš za kaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 15:46:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *LAVRA*
S tem sem mislila povedat da je problem v tem da se ne dojimo in da si mleko črpam ter zato ker imam malo mleka dodajam, ne pa da bi lagala pediatru! Torej ste otroka nahranile kar pri pediatru?



NI čisto nobenega "problema", in ja, najbrž sem ga nahranila tam, mi je bilo to tako nepomembno, da si sploh nisem zapomnila.

(odgovor članu *LAVRA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 15:56:00   
Anonimen
Torej ste otroka nahranile kar pri pediatru?


Ja, seveda user posted image .

Pa ne obremenjuj se, kdaj bo jedel in kako otroka hraniš. Če potrebuješ nasvet peditra, kako ga dojiti vprašaj, drugače pa on ni pooblaščen, da ti iz tega naredi problem, ampak da ti pomaga.

(odgovor članu *LAVRA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 16:29:46   
Dashenka
Samo ne kompliciraj, za božjo voljo.

Normalno s seboj vzemi mleko v prahu, pa termosko tople vode. In če bo treba enostavno otroka nahraniš - tako kot ima bioritem.

Večina pediatrov - torej vsi normalni - ne posveča popolnoma nič, ampak res NIČ pozornosti temu, ali je otrok dojen, ali hranjen z adaptiranim mlekom.
Edina stvar v povezavi s hranjenjem na katero so pozorni je, da otrok dobiva dovolj na teži.

DŽIZUS kamo vodi ta bedast "brain wash" glede dojenjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *LAVRA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
2.9.2007 16:49:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
2.9.2007 16:51:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 17:34:56   
Anonimen
Jaz pa nisem tega razumela, kot da bi rada pediatra okrog prinesla in se zlagala, kako hrani otroka, ampak ji pomoje predstavlja problem črpanje mleka pri pediatru.
Lavra, izčrpaj si doma in ga nahrani preden gresta. Lahko samo s svojim, dodatek pa dobi pri P, ali pa vse doma. Kar bo user posted image bolj odgovarjalo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 18:09:14   
urška
jaz bi ga pač malo prej nahranila, pa ne zato da komu kaj skrivam ampak zato ker je enostavno lažje mleko zamešat doma. rezervo pa še vseeno lahko vzameš s sabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 19:10:15   
kaya2007
za našo vem, da verjetno itak nebi jedla prej kot ji paše, zato bi sabo vzela aptamil in vodo, sej svoje mleko ji pač lahko daš doma-ko sem si jaz še pumpala, sem s sabo vedno vzela aptamil. in če bo user posted image  lačen ravno med pregledom-pa kaj pol! itak ga ne mora pregledat če je lačen in se dere, bojo že počakali...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 19:24:05   
Naja30
Doma mu pripravi flašo in nesi s sabo. V čem je problem? Kaj za ven nikoli ne vzameš s sabo?
Meni je prediater na pregledu celo sam rekel, da naj jo malo priklopim, ko je jokcala.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 19:29:08   
Anonimen
Čeprav sem ga doma prej nahranila, je hotel jesti točno v ambulanti pri pediatru. P je rekla, da naj mu kar dam. Trej jošek ven in smo papali.

Pa potem je tudi videla zakj kupčeka ne podre. Namreč pil je zelo lepo in ni požiral zraka. Od takrat nisva sploh podirala kupčka.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 20:03:28   
Anonimen
Jaz sem jo tudi že podojila v čakalnici na sistematskem pregledu in pri P v ordinaciji. Če je otrok lačen, mu pač naredi za jest, oz. daj zizo, če dojiš.  Tu pa res ni treba komplicirat. user posted image
Pa če daš user posted image  jesti tik pred odhodom h P, bo tudi OK, pa čeprav še ni čas za obrok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 20:20:01   
Teja29
Naj povem da se ne dojimo in da si mleko črpam ter dodajam Aptamil
 
se mi zdi, da ste Lauro malo narobe razumele - po moje je hotela NAM povedat, da ga hrani po flaški, ne pa pediatru. Problem je bil verjetno v tem, da je bolj zakomplicirano nahraniti otroka v ordinaciji s flaško (ker moraš mleko še narest) kot pa ga samo podojit. A imam prav???
Jaz sem ga v takem primeru poskušala nahraniti še doma, pa čeprav ni bil lačen. In seveda ni hotel piti. Potem pa sem ga nahranila kar v čakalnici tako po pregledu, ker je bil že hudo lačen in zmatran. Pa je kar nekako šlo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 21:17:05   
Seven*

IZVIRNO SPOROČILO: *LAVRA*

"Naj povem da se ne dojimo in da si mleko črpam ter dodajam Aptamil."

S tem sem mislila povedat da je problem v tem da se ne dojimo in da si mleko črpam ter zato ker imam malo mleka dodajam, ne pa da bi lagala pediatru! Torej ste otroka nahranile kar pri pediatru?



Lahko ti pomagamo pri nasvetih za dojenje, ce zelis.

Ce imas malo mleka si vzami par dni in CEL DAN doji. Otroka pristavljaj nonstop, brez dude. Uspeh skoraj zagotovoljen, ce bos poleg tega mocno pocivala in pila zadostno kolicino tekocine.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu *LAVRA*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 22:19:59   
MiRaNi
Se opravičujem, ker bom malo zašla s teme ampak mi imamo jutri 1. pregled in me zanima koliko časa ponavadi traja (cca)?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 22:23:45   
Luckica
myska pri nas pregled cca 10 minut,mogoče še manj.
LAVRA otroka je treba pogosto pristavljat in če ti mleka zmanjkuje prosi P,da naj ti da recept za Tametil tablete oz. jih lahko dobiš tudi brez recepta

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
2.9.2007 23:43:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR


IZVIRNO SPOROČILO: *LAVRA*

"Naj povem da se ne dojimo in da si mleko črpam ter dodajam Aptamil."

S tem sem mislila povedat da je problem v tem da se ne dojimo in da si mleko črpam ter zato ker imam malo mleka dodajam, ne pa da bi lagala pediatru! Torej ste otroka nahranile kar pri pediatru?



Lahko ti pomagamo pri nasvetih za dojenje, ce zelis.

Ce imas malo mleka si vzami par dni in CEL DAN doji. Otroka pristavljaj nonstop, brez dude. Uspeh skoraj zagotovoljen, ce bos poleg tega mocno pocivala in pila zadostno kolicino tekocine.



Jaz pa bi še dodala, da pokukaj na www.dojenje.net in toplo ti priporočam knjigo Dojenje in materinstvo iz srca.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
3.9.2007 11:59:53   
emaa
Jaz sem imela vedno s sabo adaptirano mleko in toplo vodo v termoski, ker je bil pregled ponavadi takrat, ko naj bi bila lačna. S tem, da je David itak moral čakati na flašo, da se je Luka podojil, ker ni hotel jesti, če mu kdo drug dal. Pa ni bilo nikoli problema. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
3.9.2007 15:10:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hranjenje med pregledom pri pediatru
3.9.2007 21:07:11   
neja24062007
*LAVRA* naj te nič ne skrbi, tudi jaz sem že napravila mleko pri P in otročka nahranila. Res pa je, da je bil moj zraven da je ta čas ko sem pripravljala mleko on podržal tamalo, ker drgač nimaš kam 'dati' otroka-na previjalni je precej nevarno puščati otročka samega...

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?