|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 16:21:02   
ona
Ker je zadnje čase kar nekaj prerekanja med našo in sosednjo državo....pa tudi vsak drugi govori,da ni za hodit na Hrvaško na dopust...pa da se bojijo,pa ne vem še kaj....
No,kaj ve mislite je za it dol na morje ali raje ne?user posted image
Saj ne sprašujem zame osebno,glih tako nasplošno,ker se veliko o temu govori....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 16:25:05   
luka jan
Jaz bom še vedno hodla k njim na dopust, ne glede na to kako se bodo kregali politiki.user posted image

Osebno me bolj motijo njihove cene, ki so včasih tako visoke kot da bi oddajali apartma v Dubaju, ne pa na Hrvaškem. Recesija gor ali dol, cene imajo absolutno previsoke.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 16:25:14   
rija
dol mi visi za politiko. mi gremo pa pika.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 16:27:16   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Jaz bom še vedno hodla k njim na dopust, ne glede na to kako se bodo kregali politiki.user posted image

Osebno me bolj motijo njihove cene, ki so včasih tako visoke kot da bi oddajali apartma v Dubaju, ne pa na Hrvaškem. Recesija gor ali dol, cene imajo absolutno previsoke.



te pa hodmo v Dubajuser posted image

ne res....cene so take,po kakšnih lahko Hrvati pač prodajo svoje kapacitete. saj se mi sami odločimo, koliko bomo plačali za svoj dopust. zakon ponudbe in povpraševanja pač.  saj se meni tudi zdi drago, ampak še vedno grem na koncu tja... pa bi tudi za ta denar prišla bilokam....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 16:27:47   
Felicita
mi že nekej let ne hodimo dol, pa politika nima čist nobene veze s tem... pač preglej ponudbe, poglej kje kaj dobiš za svoj denar pa se odloči. jest osebno grem rajš za en tedn v grčijo na polpenzion kot za isti dnar za en tedn na hrvaško v apartma. but that's just me user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 16:28:46   
Anonimen
se strinjam, saj nismo ljudje krivi da mamo bukovo politiko!!!
cene na hrvaškem so pa tako visoke, da se res bolj splača it v grčijo kot na hrvaško!
mi letos ne gremo sploh na morje ker ni financ, drugače pa ja bi šli na hrvaško, kaj čmo majo več morja kot mi user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 16:30:36   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Jaz bom še vedno hodla k njim na dopust, ne glede na to kako se bodo kregali politiki.user posted image

Osebno me bolj motijo njihove cene, ki so včasih tako visoke kot da bi oddajali apartma v Dubaju, ne pa na Hrvaškem. Recesija gor ali dol, cene imajo absolutno previsoke.



te pa hodmo v Dubajuser posted image

ne res....cene so take,po kakšnih lahko Hrvati pač prodajo svoje kapacitete. saj se mi sami odločimo, koliko bomo plačali za svoj dopust. zakon ponudbe in povpraševanja pač.  saj se meni tudi zdi drago, ampak še vedno grem na koncu tja... pa bi tudi za ta denar prišla bilokam....


Se čisto strinjam, ampak iščem en app na Pagu za 4 odrasle in enega otroka, pa ga ne najdem za manj kot 90 eurov. A je to normalno???user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 16:39:36   
rija
oprosti ampak 90 eur za 5 ljudi na dan pa res ni velikouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 17:27:53   
*tajda*
Definitivno ne,pa ne zaradi politike ampak slabih izkušenj.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 17:28:40   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: rija

oprosti ampak 90 eur za 5 ljudi na dan pa res ni velikouser posted image

Ja samo to je spodnja meja za nek app ki si ne zasluži niti ene zvezdice, potem pa gredo cene tam do 120 eurov na dan, pa tud niso ne vem kaj.
Pač ne vzamemo vsakega dreka, mal kompliciramo in ne dobimo nič.

Aja še to, primerjam cene app od lani in je le ta 30 eurov dražji kot lani. Le odkod jim takšna inflacija??user posted image

< Sporočilo je popravil luka jan -- 16.3.2009 17:30:01 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 17:30:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ona
No,kaj ve mislite je za it dol na morje ali raje ne?

Jaz bom šla. Zadovoljna sem z ljudmi in lokacijami, ne glede na cene.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 17:40:49   
Tonchka
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: rija

oprosti ampak 90 eur za 5 ljudi na dan pa res ni velikouser posted image

Ja samo to je spodnja meja za nek app ki si ne zasluži niti ene zvezdice, potem pa gredo cene tam do 120 eurov na dan, pa tud niso ne vem kaj.
Pač ne vzamemo vsakega dreka, mal kompliciramo in ne dobimo nič.

Aja še to, primerjam cene app od lani in je le ta 30 eurov dražji kot lani. Le odkod jim takšna inflacija??user posted image


To se tud jaz sprašujem, cene so vsako leto občutno višje, v apartmajih pa 20-30 let stara oprema, posoda, ... Pa da ne bo pomote, mi obožujemo Jadran, morje je prva liga, ampak cene pa ubitačne.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 18:17:54   
Netopirčy81
Ne - je predrago!!

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 18:25:16   
Lenck
Pred kratkim sem bila tam na dopustu, letos bo sicer odpadel, ampak kasneje pa - zakaj ne?
Grčija in Dubaj mi itak ne dišita, navkljub last-minute cenam. user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 18:55:25   
S*
Jaz nisem dopustovala na Hrvaškem že od leta 2000, pa ne zaradi cen, niti zaradi politike...ampak zato ker je svet tako velik in toliko lepih krajev je za videt. Mogoče bom šla pa letos do sosedov, čeprav so cene v primerjavi z ostalim mediteranom res visoke.

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 18:56:13   
gita10
Ali naj se oni tudi odpovejo smučanju v Sloveniji. Kar precej smučarskih centrov v Sloveniji bi se znašlo v teški situaciji, ker mi pa nimamo alternative ( Italijani, Avstrijci in Nemci ) verjetno ne  bodo hodili tako množično k nam se smučat.

Sploh pa ljudje, ki spodbujajo kakršnekoli bojkote naj najprej pred svojim pragom pobrišejo.

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 19:29:54   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Jaz bom še vedno hodla k njim na dopust, ne glede na to kako se bodo kregali politiki.user posted image





se strinjam,meni gre politika nasploh na živce, itak samo oni sranje delajo user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 21:36:33   
Anonimen
No,kaj ve mislite je za it dol na morje ali raje ne?user posted image


Povej mi en pameten razlog, zakaj ne...razen to, da se govori, da ne.

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 21:49:37   
Marogica
Meni dol visi, kaj se govori, dokler res ne bi bilo kaj tako tragičnega, da bi bila z letovanjem na Hrvaškem ogrožena moja družina.

Mi gremo na HRvaško samo zato, ker smo našli zelo lep "plac" in poceni. Drugače me Hrvaška ne bi videla.  Dokler pa bo lepo in nam bo cenovno ustrezalo...ni problema.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 22:08:37   
Anonimen
Jaz pa mojega pomoje ne spravim več na Hrvaško na dopust. No saj meni tut ne diši, ko je pa folk tako neprijazen ... mislim imam rez 99% slabih izkušenj z njimi ... morje je že lepo, samo obala po večini svinjska, ljudje pa neprijazni ... da ne omenim prometnega kaosa na avtocesti (lani smo 5 ur stali pred sv. Rokom user posted image ) ... tak da letos bomo šli kar k nam kam, ko imamo malo pikico, drugo leto pa mogoče že kam dlje.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 22:08:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

oprosti ampak 90 eur za 5 ljudi na dan pa res ni velikouser posted image



HALOOO???user posted image user posted image

Za ta denar dobim jaz pri nas apartma za cel teden ne za en dan...

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 22:13:50   
pipic
že več let hodimo v Zaton
Ljudje SUPER,zelo prijazni ,vljudni ,gostoljubni-nobenega takšnega slovenca še nisem srečala.
Plaže krasno urejene,imam mir in vse kar hočem
Ja mi definitivno gremo in bomo še hodili.
naša obala me pa ne vidi-zakaj_ ker je vse nasprotno od zgoraj kar sem napisala

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 22:53:18   
dejzi
Politika gor, politika dol.....

Kam pa češ it z malim otrokom? Na letalo za 11 ur? V Izolo?

Ne, hvala, grem na Jadran....


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 22:59:20   
muki1
Meni je pa zelo žal, da letos za prvi maj ne gremo na Hrvaško, kjer mi je zelo všeč. Je moj mož res striktno rekel, da raje nikamor.
Tak da gremo zdaj v Strunjan. Pa okej, meni je važno, da smo skupaj, da sploh lahko gremo. Ampak vseeno je ta politika letos prvič tako daleč ,,posegla,, tudi v naš vsakdan, da se bomo odpovedali dopustu na Hrvaškem. Pravim, jaz bi šla, ker se sploh ne poglablljam v te politične zdrahe in se počutim varno tudi v tej državi. Ampak se moram pač prilagajati družini.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 23:01:13   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: dejzi

Politika gor, politika dol.....

Kam pa češ it z malim otrokom? Na letalo za 11 ur? V Izolo?

Ne, hvala, grem na Jadran....



Ja, saj ni mus ravno v Ameriko user posted image . 2 uri si v Grčiji, Turčiji, Italiji......


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?