|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hujšanje po porodu
11.6.2013 11:01:49   
ninola
pozdravljene,

verjetno je bilo dosti govora o tej temi.... pa vseeno.

v nosečnosti sem se zredila neki čez 25 kg. prvo zelo malo na koncu pa sem se napihnila kot buhtelj. pa mi niso naredili testa za nosečniško sladkorno. smo čisto pozabili.

in zdej 8 mesecev po porodu imam še vedno okoli 10 kg preveč.

a imate tudi vi take težave?
a priporočate kako dieto?

hvala

_____________________________

ninola
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hujšanje po porodu
11.6.2013 22:50:38   
KIKI****
;)

S tem se nas ubada po porodu kr dosti.

Jaz sem 8 let od poroda pa sem mal lena no, ampak še vedno ostaja.
Potrebna je disciplina, pa zdrava prehrana, dovolj vode in gibanja. Pa sej to vsi vemo... sam izvajat je še treba začet!

(odgovor članu ninola)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hujšanje po porodu
11.6.2013 22:59:03   
ninola
Sej to je to. Disciplinirat se je potrebno. Pa bo nekako. En red si moram naredit. Kdaj kar pozabim jest. Sekj eni pravijo 9 mesecev gor 9 pa do...kmali bo devet pa cca 10 kg morm se dol spravit.
Sploh ne vem kako :-(:-(

_____________________________

ninola

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hujšanje po porodu
11.6.2013 23:15:26   
KIKI****
Ti si komaj po porodu, jaz sem pa 8 let!

Ampak ne damo se ;)

(odgovor članu ninola)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hujšanje po porodu
11.6.2013 23:18:28   
ninola
ne ne damo se. če bo šlo počasi bo šlo, samo da grejo tej kg dol. mene tako križ boli od kilogramov. pa še išjas imam dosti časa, čeprav sem stara 27 let. pa ko težko dvignem me vse boli. in zdej še naš sonček ni lih lahek,....

zato moram tudi nujno shujšat :)


_____________________________

ninola

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hujšanje po porodu
11.6.2013 23:24:16   
KIKI****
Jaz imam celo nekaj let več kot ti, pa kg tudi očitno;)

Ampak sem na preizkušnji, da vidimo kdo zmaga.

(odgovor članu ninola)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hujšanje po porodu
11.6.2013 23:26:30   
KIKI****
Jaz pa imam holesterol malce povišan, pa zardi tega moram narest nekaj zase.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hujšanje po porodu
11.6.2013 23:28:44   
KIKI****
Želim ti uspešno hujšanje...sicer pa počasi, pa bo zagotovo.


< Sporočilo je popravil KIKI**** -- 11.6.2013 23:33:55 >

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hujšanje po porodu
11.6.2013 23:35:36   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: ninola

pozdravljene,

verjetno je bilo dosti govora o tej temi.... pa vseeno.

v nosečnosti sem se zredila neki čez 25 kg. prvo zelo malo na koncu pa sem se napihnila kot buhtelj. pa mi niso naredili testa za nosečniško sladkorno. smo čisto pozabili.

in zdej 8 mesecev po porodu imam še vedno okoli 10 kg preveč.

a imate tudi vi take težave?
a priporočate kako dieto?

hvala


Glede diet pa tko: Ko se je držiš gre dol, ko nehaš si zopet na istem. Vse življenje zdravo živet je tisti cilj, katerega vsi želimo.

(odgovor članu ninola)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hujšanje po porodu
12.6.2013 21:03:23   
Jassika
Been there, done that: v bistvu čist simp: prepolovi obroke in laufaj/hitra hoja/insanity/cross fit/whatever najbolje kardio, akr ti spravi srčni utrip na 120-160 in pa težji del VZTRAJAJ!!
Sliši se simpl, ampak ko preide v kri, gre! Sem specimen user posted image  zredila 25 kg, po porodu shujšala 10 kg, spet bila user posted image  se zredila za 10 kg in bila na istem. zdaj po 1 letu tega, kar sem gor napisala je rezlutat - 30 kg user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hujšanje po porodu
12.6.2013 22:12:41   
ninola

IZVIRNO SPOROČILO: Jassika

Been there, done that: v bistvu čist simp: prepolovi obroke in laufaj/hitra hoja/insanity/cross fit/whatever najbolje kardio, akr ti spravi srčni utrip na 120-160 in pa težji del VZTRAJAJ!!
Sliši se simpl, ampak ko preide v kri, gre! Sem specimen user posted image  zredila 25 kg, po porodu shujšala 10 kg, spet bila user posted image  se zredila za 10 kg in bila na istem. zdaj po 1 letu tega, kar sem gor napisala je rezlutat - 30 kg user posted image



Ja sej imas popolnoma prau. Vec miganja pa bo. Pa redna prehrana. Ker drugace ne jem dosti...samo zadnje case jem napacno. Pozabim in pol se kdaj tudi napokam. To moram brisat :-):-)



_____________________________

ninola

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hujšanje po porodu
13.6.2013 8:36:30   
RAKICA1
Ojla no, da povem še jaz svojo zgodbo po dveh porodih sem se zredila 25kg in seveda tudi nato sem uspešno shujšala po tretem porodu sem se ponovno zredila 15kg in to sem tudi uspešno shujšala seveda sledila je četrta nosečnost in normalno zredila sem se spet 18kg in uspešno shujšala 25kg ampak problem je nato prišel ko sem začela piti tablete in nato sem se odločila ,da bi poskusila z mireno. Seveda po njej sem se tudi zredila in sedaj imam 78,60kg in problem je ker negredo kile nikam lahko se trudim sam kile preprosto negrejo dol.Tako da še vedno upam da mi enega dne uspe shujšati nazaj na svojo željeno težo samo upanje nesmemo zgubiti in verjamem danam bo vsem enega dne uspelouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninola)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hujšanje po porodu
4.12.2013 21:45:36   
samie
Živjo,punce,
sem semie,mela bih eno uprašanje
gre za tisto zeleno kavo ,,na ja dojim, ta malo5msc.a moguče katera od vas ve če jo lahko tudi dojilje uporabljajo,,,hvala na odgovoruuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninola)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hujšanje po porodu
5.12.2013 10:38:45   
sonckova
samie jaz bi ti svetovala da dokler dojiš ne uporabljaj nekih prehranskih dopolnil za hujšanje k zihr ne delaš s tem nič dobrega za otroka.

(odgovor članu samie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hujšanje po porodu
5.12.2013 11:28:15   
kalisi
Po mojih izkušnjah je edini način za vrnitev na predporodno težo, da manj ješ. Meni se je na začetku zdelo, da ni šans, da se spravim nazaj na predporodno težo in izgubim šlauf okoli bokov. No, pa sem nekaj dni nazaj presenečeno ugotovila, da so mi kar naenkrat prav prednosečniške cunje user posted image . Kaj je meni pomagalo? Zagotovo ne šport, ker sem po parih dneh teka in zaklinjanja, da bom pa zdaj res začela tečt, odnehala. Manj sem začela jest. Pa ne načrtno. Kar dogaja se mi, da spustim kakšen obrok. Najpogosteje kosilo. No, pa v trgovini se na veliko ogni policam s sladkarijami. Jaz pohrustam vse, kar vidim sladkega. Če pa v trenutku, ko me primer sladko, tega ni doma, sem toliko lena, da se mi ne da v trgovino in je problem rešen. Pogosto pojem tudi obroke, ki jih naša frajlica ne, kar pomeni, da jem zdravo, brez dodatnih soli, sladkorja, maščob itd. Običajno ji skuham malo več in se še jaz zraven najem. Zase skoraj ne kuham več. Morda dvakrat na teden. In, kot so že predhodnice zapisale, vsi poznamo recepte, samo držimo se jih ne. Pač, naše drobovje je močnejše kot naši možgani user posted image . Morda ti bo pomagalo, če si postaviš neke cilje in se potem, ko jih dosežeš, nagradiš. Na primer, čez teden ne bom jedla sladkarij in če mi uspe, si v nedeljo privoščim tisto zapeljivo čokoladno tortico v kavarni in še kavo z ogroooomno smetane. user posted image Na primer, za vsak izgubljen kg si kupi kakšno novo cunjo. Ne vem, koliko imaš stare otroke, ampak, če jih vozičkaš, lahko na dan narediš res veliko kilometrov in tako mimogrede izgubiš kakšen kg. Veliko trdne volje ti želim!

(odgovor članu sonckova)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?