|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Iščemo družino z velikim srčkom
28.5.2010 15:28:14   
Zanica
Že eno leto nazaj sem pisala na spletno stran da oddajam kužiko, potem smo se premislili... 3 mesece nazaj smo se spet preselili, in to v stanovanje. Imam drugače 2 kužiki, stari 4 leta, in zdaj je velik problem ker sta v majhnem prostoru in postali sta občasno agresivni ena do druge. Skregata se že zaradi ležaja. Ja, lahka jih ločim v stanovanju ampak tu je problem ker imamo 3 letno punčko, in me je strah da ne bi ona kdaj prišla vmes psičk....

Imam sicer eno možnost da eno psičko pošljem v Bosno k familiji ki je dol, ampak ne morem to zavestno narediti ker VEM da ne bojo lepo skrbeli zanjo, oz. psi so tam samo nujno zlo.

Oddala bi samo eno psičko ki je karakterno bolj primerna za oddajo, je crkljiva, na sprehodu ubogljiva (je vedno v bližini), edino je mal plašna, zelo rada je, sterilizirana je že.

Upam da se bo najdla kakšna družina, ali par, ali posameznik... Samo da je dobrega srca in si ima rad pse. Če je kdo zainteresiran pošljem še sliko.

Dala sem temo sem, ker se bo mogoče le kdo odločil za posvojitev, kjer ni poplave oglasov kot na bolhi..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
28.5.2010 15:39:16   
Zanica
vidim da je že nekaj ogledov, kaj mislite kakšne možnosti da jo bom uspešno oddala?

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
28.5.2010 15:56:21   
hrabra miška
za kakšnega psa,oziroma psičko se to gre?

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
28.5.2010 15:56:27   
špelin@
Poskusi še na podarimo.si - mi smo našo psičko našli ravno preko te spletne strani user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
28.5.2010 16:09:44   
josephine27
mogoče bi pomagala kakšna slikca......sama sicer ne potrebujem še enaga psa ampak če bi ga 

_____________________________



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
28.5.2010 18:19:24   
Zanica
bom dala slikico ko progruntam kako se da slikica gor.....

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
30.5.2010 16:36:48   
Joey
Ojla!
Če si na Facebooku, pojdi na Pes - moj prijatelj (pošlji jim mail) lahko da bo kaj sreče...

Držim pesti

Lp

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
31.5.2010 10:32:18   
Zanica
Hvala za odgovore, sicer ne vem kako dati sliko gor, lahko pošljem po mailu. Drugače je mešančka srednje rasti, rjave barve, gosta dlaka, sterilizirana in posledično malo polnejša, poklopljena ušeska, stara 4 leta. 
Zraven dam flexi povodec in ležalnik in furminator krtačo.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
3.6.2010 17:19:48   
Zanica
Evo, naredila sem album, pa poglejte pod moj album slikice od kužike :)


< Sporočilo je popravil Zanica -- 3.6.2010 17:20:21 >

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
3.6.2010 17:23:50   
Zanica

No evo končno mi je uspelo.... http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=149934#imageShow

< Sporočilo je popravil Zanica -- 3.6.2010 17:25:42 >

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
4.6.2010 8:37:33   
špelin@
O ti pasja lepotička user posted image Srčno upam in stiskam pesti, da se najde nekdo, ki bo tole zlato pasjo dušico vzel k sebi in ji dal topel dom. A si poskusila na podarimo.si??

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
4.6.2010 8:40:49   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
O ti pasja lepotička user posted image Srčno upam in stiskam pesti, da se najde nekdo, ki bo tole zlato pasjo dušico vzel k sebi in ji dal topel dom. A si poskusila na podarimo.si??

Aha, vidim, da imaš oglas tudi tam. Pestke!!!

Psička me noro spominja na tisto, ki smo jo imeli, ko sem bila še otrok... Kar vzela bi jo, če ne bi že imeli naše male pasje razvajenke...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
4.6.2010 9:11:19   
Zanica
Ja, dala sem tudi na podarimo.si, upam, res upam da se bo nekdo oglasil, čeprav me srce boli...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
4.6.2010 17:42:28   
StrawberrY
Joj kok lepa psička. Kakšne velike oke ima!
Res srčno upam, da jo oddate nekomu, ki jo bo imel rad in bo skrbel za njo.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
5.6.2010 12:45:25   
~Biba~
Psička je podobna psu, ki ga imajo moji doma..upam, si trdit, da je mešanka z dolgodlakim jazbečarjem...želim ti veliko sreče pri oddaji.

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
7.6.2010 9:41:41   
Zanica
Mi smo psičke najdli, bili sta skupaj, zapuščene, ko sta bile 2 ali 3 mesece stare... Bolj 2 kot 3, no. Če bi bile še en dan brez hrane in vode, bi sigurno umrle :( .

Možno je da so iz istega legla, možno je tudi da imata dva različna očeta (pri psih je to mogoče).... Glede na to da je druga psička izrazito lovske pasme, ima sigurno Shaky lovske gene, amapak hvala bogu nima lovski karakter :), kar druga ima, in to zeloooo.

Če vzamete že odraslega psa ima svoje prednosti in pomanjkljivosti, prednost je zagotovo to da ga ni treba učiti na lulanje in kakanje zunaj, ima že en bioritem ko mora iti ven - Shaky pač gre večinoma dvakrat dnevno na sprehod, zjutraj ob pol osmih, lahko zdrži do kake 6. ure zvečer, in en kratek sprehod pred spanjem. Ob vikendih obvezno zelo dolgi sprehodi, lahko tudi teče na vrvici ob kolesu, je navajena tudi na to.

Ko je žejna, obvezno praska po posodici če je slučajno prazna, lačna je itak vedno, najraje čak pod mizo če slučajno kaj "pade" dol, drugače pa ne prosi.

Zelo rada se crklja, vedno se izvali na hrbet in obožuje ko jo božam po trebuhu. In obožuje vodo, ko gremo na Šmartinsko, obvezno gre z tacami v vodo, če vržeš palico, vedno jo gre iskat, ampak ne predaleč :)

Ima rada tudi češljanje, ampak ne dovoli da jo uredim rep in "predel"  zadaj, za to sta potrebna dva in kakšna nagradica.

Nisem jo veliko tretirala z kakšnimi frontlini, samo v najhujši sezoni, enkrat na mesec najdem enega klopa, ki ga itak hitro najdem ker se veliko crkljamo. Bolh ni imela od prvega leta naprej.

Pomanjkljivost je to da pes že ima izgrajen neki karakter, npr. moja psička je plašna, bila je takšna tudi ko smo jo najdli, in ostala je malo "histerična", npr. ko pridemo domov je zelo zelo vesela, skače, skviči, ko vidi da sem vzela povodec, tudi malo skače in zalaja od veselja. Tujcem ne zaupa takoj. Ko se zelo ustraši ali ko je zelo vesela se tudi malo polula, zato smo opazili da je boljše da ko pridemo domov jo ignoriramo, ker če bi takoj pobožali, bi se polulala :), malo počakamo da se umiri, potem se lahko crkljamo... Tuliti ne zna, hvala bogu!

Otroke ima rada, dokaz je moja hčerka, in če ji včasih ne ugaja hčerkino divjanje se samo umakne nekam pod mizo ali v kakšen miren kotiček hiše- najraje se hladi pod zakonsko posteljo!

Tako, malo sem opisala njen karakter, kakšna je... Je res ena dušica, kot je Špelina napisala, se ji vidi v očeh.




(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
18.6.2010 9:32:58   
Zanica
Samo sporočam, da je psička še vedno pri nas... če se kdo odloča, naj mi pošlje ZS..

Hvala

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
2.9.2010 19:31:42   
Zamima
user posted image user posted image , ah bogica, jaz ne bi imela srca jo dati stran, poglej kako se stiska k hčerkici user posted image ... vem, da je težko v stanovanju z dvema psičkama, ampak, ne vem, jaz bi na vsak način poskušala jo obdržati.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
3.9.2010 14:09:24   
Zanica
Zamima, sej je še vedno doma pri nas... Nihče se ni oglasil, tako da mislim da ni druge kot še malo potrpet dokler se ne naberejo dinarčki za hišo z vrtom... čeprav ne vem kako bomo, smo še vedno v najemu, možno je da se bomo mogli še enkrat seliti preden bomo šli na svoje, in kdo ve kako bomo najdli stanovanje kjer bojo dovolili hišne ljubljenčke... Ma brezveze...

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
11.9.2010 16:07:55   
Sibil_
Mi bi jo imeli, če je še pri vas in da ima rada otroke.user posted image
Pošlji mi zs, prosim :)

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Iščemo družino z velikim srčkom
17.1.2011 12:48:50   
Zanica
Pozdravljeni,

bom dopisala nekaj malega da se tema vrne na vrh, še vedno oddajamo psičko, če koga zanima ali pozna nekoga naj se kar oglasi :)

Lp

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?