|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo marca 2010
2.2.2010 9:57:07   
Arwenko
Evo, tokrat bom pa jaz, zakaj pa ne...vem, da je enih par z dolgimi ciklusi že v nizkem štartu, pa se očitno nobena ne upa odpret teme user posted image

Torej, jaz sem danes dobila user posted image , štartam s prvim ciklusom klomifena, user posted image pa pričakujem 2. marca 2010.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo marca 2010
2.2.2010 10:09:42   
doloress
Mena lahko das med navijacice, ker v marcu sigurno ne bo user posted image , ker morem na HSG.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo marca 2010
2.2.2010 10:16:03   
witch
Jaz sem pa zdaj v 38. dnevu cikla v januarju.user posted image še ni, prvi test pa je bil negativen. Jutri bom delala še en test in če bo negativen, se ti bom verjetno pridružila.
Drugače pa obema - arwenko in doloress user posted image user posted image user posted image user posted image da čim prej zagledata +

(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo marca 2010
2.2.2010 12:37:43   
witch
No pa se ti bom le pridružila user posted image danes je prišla user posted image  user posted image user posted image user posted image
user posted image pa v marcu ne pričakujem 13.3. sem imela vedno lepo urejen cikel na 32 dni. Zdaj pa ko smo se intenzivno spravili delat na user posted image pa je bil prvi mesec cikel dolg 40 dni, zdaj 38. Tako da prav težko računam. Zdaj sem vzela kar 39 dni - ena sredina. Drugače pa je to najin 3. krog. Upam, da bo ta res uspešen.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo marca 2010
2.2.2010 14:46:53   
JB
Čau bejbe,no se vam pridružim,ne pričakujem pa 5.3user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo marca 2010
2.2.2010 15:05:12   
JB
witch sej veš kaj pravijo v trejte gre rado.

Najin bo to prvi krog,sva mislila že prejšnji mesec začet,pa se ni izšlo tako da upam da čimprej zagledam plusek,razmišljam pa da bi si šla kupit tiste ovulacijske testeuser posted image

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo marca 2010
2.2.2010 18:04:09   
witch
JB - upam, da bo ta rek pri meni res držal user posted image drugače jaz pa tebi želim, da vama v prvo uspe user posted image user posted image user posted image
jaz pa sem se odločila, da bom začela jesti folno kislino. Vsaj nekaj časa. Pravijo, da je jajčece tudi bolj zdravo. Ali se motim... Jo katera je?

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo marca 2010
2.2.2010 18:14:34   
nadka30
punce dajte me med navijačice, še vedno močno navijam za vaše pluske in ni hu... da vam ne bo ratalo videt plus in čez devet mesecev v rokah držatuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo marca 2010
2.2.2010 19:59:02   
mladika
witch jaz sem zaenkrat še pri februarkah,ampak useen lah ki drugi tut svetuje,če že sebi ne moremuser posted image ja jaz sem začela jest zdj folno kislino-Tifol mam in ga bom kr ene 3 mesece pa da vidimo,sej škodit ne more,s 1. škatlco sm že proti koncu, morm it po novo!

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo marca 2010
2.2.2010 20:00:01   
malajka84
punce..tud mene med navijačice..vsaj za zdaj..saj upam, da se vam le  ne pridrućim konec tedna....pa ne mislm tk k je slišat..pa sej veste kk je to....navijam za vas..mogoč za nas.....

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo marca 2010
3.2.2010 13:08:14   
witch
hej hoj user posted image
moja user posted image ta mesec dela kar pošteno. Saj ni tako močna, kot je boleča user posted image mislim, da mi bo razstrgnilo cel trebuh pa vse user posted image napihnjena sem pa ko balon.. user posted image uh naj je že enkrat konec, da bomo lahko v miru user posted image
Punce jaz sem si danes šla v dm kupila kapsule B KOMPLEKS. Ima ful vitaminov B, piše pa, da vsebuje 150 folne kisline. Jaz mislim, da je to zdaj za pred user posted image dovolj. Ali bi mogla jesti tifol ali evelit?
Kako se držite ve?

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo marca 2010
3.2.2010 13:27:48   
Arwenko
Jaz sem bila včeraj ful boga, sem vzela naklofen, pa mi celo večnost ni prijel, sem šla že ob 12h iz službe, nisem mogla niti sedež. Pol pa me je zvečer še ena runda bolečine prijela, tako da mi je bilo kr slabo že. Ampak danes je pa kr kul...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo marca 2010
3.2.2010 13:30:42   
Arwenko
Aja, jaz jem centrum materna, ponavadi v prvem delu ciklusa špricam jemanje, pa začnem jemat tam 10. dan ciklusa, pa pol do menstruacije. 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo marca 2010
3.2.2010 14:58:36   
malajka84
Proti bolečim M, al pa nasploh krčem, pa problemom v trebuhu in niže pomagajo,  res pomagajo tablete Spasmex. Primejo kmalu pa držijo dolgo.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo marca 2010
3.2.2010 15:06:29   
didi82
oj,

mene tud kar dajte med navijačice, ker me čaka hsg in laparo.... včeraj sem pa itak dobila to smotano tetouser posted image , ki jo sovražim iz dna duše, povrhu vsega, sem pa še imela take bolečine, da sem vzela 2 nalgesina, da mi je bolečina vsaj malo popustila....

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo marca 2010
3.2.2010 19:40:06   
JB
Jaz jemljem centramed mami,že kar nekaj časa,ker sem bila od novembra dalje kar nekaj bolna in sem začela jest še dodatno vitamine,pa očitno kar pomaga ker sem zdaj že 2 meseca zdrava.Sej folna kislina se izloča tako da se jo ne more predozirat in ni nič narobe če se jemlje tud ko ne načrtuješ nosečnosti.


(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo marca 2010
4.2.2010 10:16:50   
jana84
Vidim da debatirate od folne kisline...Me nekaj zanima: v Hofru sem kupla šumeče tablete z vitamini B-komprelksa in folno kislino, pa piše, da ima ena tableta 600ng folne kisline. Kaj ni to malo preveč? Ker vem da v Tifolu jo je 400ng, oz.0,4g. Pa priporočljivo za nosečnico je 400ng folne kisline na dan. Zdaj pa mene zanima, al je tist kar v tistih šumečih tabletah res tko kot piše, al je kaka pomota?! No, nisem še noseča, upam, da pa bom kaj kmalu (M ne pričakujem 17.2)... Pardon, ker se vmešavam v marčevsko debato, ampak me res zanima...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo marca 2010
4.2.2010 10:41:28   
witch
jana ti nas kar pridi malo pogledat user posted image saj jaz tudi k febrarkam pridem kaj na obisk user posted image
nimam pojma glede teh tablet user posted image sama sem si včeraj prvič kupila tablete b kompleks. Tam notri je folne kisline samo 150.  Se mi pa zdi, da ima evelit več folne notri kot tifol. Nisem sigurna... Hja.. pa ti sploh nisem nič pomagala user posted image
Drugače pa upam, da vama je uspelo user posted image evo pike poke za srečo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo marca 2010
4.2.2010 11:13:28   
thevenus
Pozdravljene,
se vam lahko pridružim? Pri nas je padla odločitev; februarja bo prvi krog. Vedno sem mislila, da bova načrtovala tako, da bi se otrok rodil nekje od januarja do maja, zdaj pa mi je popolnoma vseeno, samo da bo. 
Držim pesti za vse. user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo marca 2010
4.2.2010 13:21:21   
Beba78
Zdravo, punce!

Tudi jaz se pridružujem čakajočim na magični user posted image  v mesecu marcu. Upam, da se mi prikažeta 8. 3. (6. krog).
 
Sedaj se gremo malo spočit v toplice, (čeprav škoda, da imam glih user posted image  na obisku), ko pa pridemo nazaj pa akcija user posted image .

Lep dan in podaljšan vikend.

Lp.

(odgovor članu thevenus)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo marca 2010
4.2.2010 15:43:53   
malajka84
user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.03. Arwenko
5.03. JB
8.03.Beba78


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 3


user posted image
NAVIJAČICE:
doloress
nadka30
BOSTINA
didi82



< Sporočilo je popravil BOSTINA -- 4.2.2010 15:44:16 >

(odgovor članu Beba78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo marca 2010
4.2.2010 15:44:50   
malajka84
punce nardila sem vam seznamček upam da ni kej narobe s tem..lih sm mela čas...sej ga še zmer lahko spemenite, uredite,..bla bla bla:)

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo marca 2010
4.2.2010 16:46:25   
etna
Hej punce. Tudi jaz pričakujem user posted image  marca. user posted image  sem dobila 1.2. 
Že kar nekaj mesecev delamo na user posted image , pa še nič ni.
Upam, da nam vsem rata.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo marca 2010
4.2.2010 18:22:03   
witch
bostina - hvala za seznam user posted image samo mene si pozabila vpisati user posted image
thevenus - dobrodošla user posted image ja midva bova pa imela user posted image poleti 2010.. in glej ga user posted image februarja še  vedno nisem user posted image . Zdaj mi je pa prav vseeno kdaj bo, samo da že enkrat bo user posted image
beba78 - dobrodošla user posted image uživaj v toplicah, potem pa se beremo..
etna - tudi ti dobrodošla user posted image lahko pa sporočiš za seznam, kdaj točno ne pričakuješ user posted image v marcu.

Kako pa ste drugače? Joj je bil danes spet lep dan user posted image sem zdaj že dva dni izkoristila za sprehode, danes sem avte čistila.. Tak da sem si kar napolnila baterije user posted image


(odgovor članu etna)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo marca 2010
4.2.2010 20:25:18   
JB
Dobrodošle vse noveuser posted image user posted image

Boština hvala za seznamček,si ga lepo uredilauser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?