|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   INTERNET- izkušnje s T-2 in Telemachom
17.2.2012 15:01:42   
karmenkarinka
Odločam se med tema dvema ponudnikoma. Pri T-2 se mi zdijo nekam skrivnostni glede pogojev. Sem od njih res komaj zvedla, da ob prekinitvi naročniškega razmerja tudi če ga prekineš po nor. 2 letih, zaračunajo administrativne stroške 20 EUR. A ima kdo kakšne izkušnje z njimi. Kako je v primeru, ko želiš prekiniti? Ali je res samo teh 20 EUR? Za Telemach pa me zanima, ali hitrost interneta 1 MB dovolj hitra, torej da tekoče dela in ni treba čakat, da se ti odpre naslednja stran. Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: INTERNET- izkušnje s T-2 in Telemachom
17.2.2012 15:16:53   
Daschi
Mi smo imeli T2, skoz nam je nagajalo, TVja nismo mogli imeti, internet je včasih delal, včasih ne, telefon je bil pol časa gluh. Nismo bili zadovoljni, res ne.
Zdaj imamo Amis že več kot eno leto. V tem času nismo bili še niti enkrat brez interneta. Pa tudi Tv imamo brez težav. Smo zelo zadovoljni.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu karmenkarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: INTERNET- izkušnje s T-2 in Telemachom
17.2.2012 19:05:59   
Kliki
Jest mam pa Telemah pa mi je OK.
Internet je ok če je računalnik OK.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: INTERNET- izkušnje s T-2 in Telemachom
17.2.2012 19:20:32   
kimica86
Mi imamo Telemach in je internet super.. Res pa da imamo 2MB.. Vse dela super, tako, da se ne morem pritoževat!!
Sosedi imajo T2 in sploh niso zadovoljni.. Teta ima npr. Siol in tudi ni zadovoljna.. Tv zna kar naenkrat zablokirat, hišni telefon sploh ne zvoni, ko te kdo kliče (tisti, ki te kliče sliši, da zvoni, tebi pa telefon ne deluje).. itd..

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: INTERNET- izkušnje s T-2 in Telemachom
17.2.2012 21:54:25   
enea
jaz pa imam še eno vprašanje v zvezi T-2, če lahko,..user posted image tiste ki ga imate na optiki od telekoma,.. kako pa tam kaj laufa,.. mene so ene 14 dni nazaj klicali, in sem jih prosila za ponudbo po pošti,.. magari je še ni,.. me pa res zanima kako ste kaj zadovoljne, tiste ki to že imate,..user posted image  sprašujem za trojček, internet, tv in telefon,..

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: INTERNET- izkušnje s T-2 in Telemachom
17.2.2012 22:11:02   
divna

IZVIRNO SPOROČILO: enea

jaz pa imam še eno vprašanje v zvezi T-2, če lahko,..user posted image tiste ki ga imate na optiki od telekoma,.. kako pa tam kaj laufa,.. mene so ene 14 dni nazaj klicali, in sem jih prosila za ponudbo po pošti,.. magari je še ni,.. me pa res zanima kako ste kaj zadovoljne, tiste ki to že imate,..user posted image  sprašujem za trojček, internet, tv in telefon,..

Mi smo na t2 optiki že 2 leti, ne vem, v glavnem eni prvih tu v mariboru. Še nikoli nobenega problema. Imamo 2x tv, teelefon, mobitel, internet.
Pri nas v bloku pa je par sosedov imelo neverjetne težave s siolom.

lp

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: INTERNET- izkušnje s T-2 in Telemachom
17.2.2012 22:17:58   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: divna


IZVIRNO SPOROČILO: enea

jaz pa imam še eno vprašanje v zvezi T-2, če lahko,..user posted image tiste ki ga imate na optiki od telekoma,.. kako pa tam kaj laufa,.. mene so ene 14 dni nazaj klicali, in sem jih prosila za ponudbo po pošti,.. magari je še ni,.. me pa res zanima kako ste kaj zadovoljne, tiste ki to že imate,..user posted image  sprašujem za trojček, internet, tv in telefon,..

Mi smo na t2 optiki že 2 leti, ne vem, v glavnem eni prvih tu v mariboru. Še nikoli nobenega problema. Imamo 2x tv, teelefon, mobitel, internet.
Pri nas v bloku pa je par sosedov imelo neverjetne težave s siolom.

lp


ja ok,.. samo sprašujem za optiko od telekoma,.. ker to je novo, mogoče 2-3 mesece,.. ne vem točno,.. imamo pa siol na optiki in nimamo skoraj nič problemov,.. razen tega da je velika položnica,user posted image ..

(odgovor članu divna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: INTERNET- izkušnje s T-2 in Telemachom
20.2.2012 21:27:27   
FotoModel
čudi me, da tu omenjate probleme glede T-2-ja. Samo smo na T-2 tudi 2 leti, pa nobenega problema. internet 10/10mb, šiba ko šuš. Tv laufa, fon laufa.. to da, res. Sosed mel en problem z gesli, poklical, pa mu v sekundi rešili. Jaz osebno mam same pohvalne besede na T-2. račun na mesec pa je cca 60€ (net, 2 tv,zakupljen snemalnik, telefon)..

Kako pa je na telekomovi optiki, in da je zunaj 2-3 meseca komaj ta možnost, pa dvomim da je to prava stran. bi prej predlagal da se direkt na telekomov forum spraviš ali pa t-2.rula, pa tam vprašaš to zadevo. So večji stručkoji..

_____________________________

Khm khm, levooo nogavica, desnooo nogavica.. nogavice :)

Spletna trgovina LanStore - www.lanstore.si


(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: INTERNET- izkušnje s T-2 in Telemachom
21.2.2012 15:04:09   
enea
da vam povem, da sem dobila sedaj T-2 ponudbo in sem šla računat, če vzamem isti paket kot ga imam sedaj na siol-u, me pride 6 € večuser posted image , zato ker je teh 6€ priključek na telekomovo optiko (vsak mesec),.. ku***c pa še T-2,..user posted image ostajam na siol-u,.. mu zaenkrat nič ne fali,..user posted image

(odgovor članu FotoModel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?