|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ideja za dopust: Bibinje pri Zadru
23.7.2012 15:42:50   
Zoja Lara
Pozdravljeni!

Pred par dnevi smo se vrnili z dopusta v Bibinjah. Res smo bili zadovoljni, saj je kraj zelo lep, prisrčno majhen, plaža blizu apartmaja, ca. 50 metrov, plaža prav tako tudi primerna za otroke: malo zalivččkov s kamenčki, malo skal, malo betonirano in kar je bilo najbloj fajn NOBENE GUŽVE. Nisem mogla verjet.

Res priporočam družinam z otroki, ki si želijo mira. Apartmajev je veliko na razpolago.

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ideja za dopust: Bibinje pri Zadru
23.7.2012 15:51:17   
tajtaja
user posted image V katerih apartmajih pa sste bili in preko koga ste rezervirali? Pa cenauser posted image , jasno, to me zelooo zanima.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ideja za dopust: Bibinje pri Zadru
23.7.2012 21:52:48   
pomar*ANČA*
jao..bibinje...user posted image z starsi sem hodila dol na morje celo otrostvo in se vedno ce se potepam po dalmaciji obvezno zavijem v bibinje k znancem. lustna, urejena in zelo prijetna dalmatinska vasica.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ideja za dopust: Bibinje pri Zadru
23.7.2012 22:13:22   
Petka09
Jap bili lani.... Tudi ena tema je bila že odprta.
Tudi jaz priporočam! Iz istih razlogov kot že navedeno! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ideja za dopust: Bibinje pri Zadru
24.7.2012 6:05:23   
danyy
Te pohvale pa je sedaj bilo super prebrat, se sem namreč odpravljamo v začetku septembra. Sem kar dolgo iskala kak lušten manjši kraj in mi je bil ta najbolj všeč, pa še Zadar je blizu. A je na plažah kaj sence? Po slikah sodeč bi je naj nekaj bilo. :)

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ideja za dopust: Bibinje pri Zadru
25.7.2012 12:18:17   
Zoja Lara
http://www.namestitev.si/bibinje/apartmani-angelo/

Evo, tukaj smo mi spali. Od 12.7. do 20.7. Plačali smo 40 eurov na dan, za aprtma za 3 osebe. Lastnica živi v hiši in je zelo prijazna. Se da tudi dogovorit, da vam namesti še dodatno ležišče. V glavnem se da zmenit vseuser posted image

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ideja za dopust: Bibinje pri Zadru
25.7.2012 12:20:20   
Zoja Lara

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Te pohvale pa je sedaj bilo super prebrat, se sem namreč odpravljamo v začetku septembra. Sem kar dolgo iskala kak lušten manjši kraj in mi je bil ta najbolj všeč, pa še Zadar je blizu. A je na plažah kaj sence? Po slikah sodeč bi je naj nekaj bilo. :)


Ja, na plaži je res nekaj sence. Tukaj, ko smo bili mi, blizu marine, je ena lušna plažica, kjer so kamenčki in senca čez cel dan. Če ne pa maš tudi veliko sence na glavni plaži, v centru Bibinj. Pa tudi tam ni pretirane gužve user posted image

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ideja za dopust: Bibinje pri Zadru
22.1.2017 22:00:59   
Natijg
V bibinjah se nahaja tracnica...vlakov ni! Ste se srecale z njo...je "moteča"?

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?