|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Igraca za starost 3 mesece
18.8.2004 11:01:02   
Seven*
Katera igraca se zelo obnese pri tej starosti. Most (prvo telovadnico) ze imam. Mali je navdusen nad njo. Rada bi mu kupila se kaksno. Izkusnje? :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Igraca za starost 3 mesece
18.8.2004 11:05:45   
Tipi
Kakšno telovadnico imaš? Jaz se sedaj odločam za nakup pa ne vem za katero bi se odločila. Nagibam se za telovadnico od Fisher&Price. Prosim če mi lahko napišeš tvojo izkušnjo.

Lep sončen pozdrav:):(

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Igraca za starost 3 mesece
18.8.2004 11:10:45   
Seven*
Jaz imam eno izmed najcenejsih. Na skatli pise Baby Gym. Kupila sem jo v BabyCentru. Nazalost so te stvari svinjsko drage. :( Ze tale je stala 7 tisoc, pa je bla poceni. Se mi pa zdi, da mu je ful vsec. Sem z nakupom ful zadovoljna.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Igraca za starost 3 mesece
18.8.2004 11:16:19   
mala maja
SEven zelo radi imajo ropotuljice ki se pripnejo na nogice ali rokice. Vprašaj v trgovini z igračami. Mislim da so od Fisher price(upam da sem prav napisala)
Pa blazinica z igrali. Mu je zanimivo ko na tako pisani leži pa piska pa ogledalček je gor .....


LP mala maja

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Igraca za starost 3 mesece
18.8.2004 11:36:47   
mehurčica
Kakšne igrače mu obesi na luč. David se je kar dolgo zabaval z vrtiljakom v posteljici. Je pa pri 3.mesecih začel držati ropotuljice, tako da mu lahko že kakšno daš. S tvojo pomočjo seveda. Sam je še verjetno ne bo pobral.
Včasih sem ga dala v voziček in mu zataknila tiste igračke viseče, ki so na ležalnem stolčku(tam jih ni dosegel) in je veselo boksal po njih.

Most imamo mi od Fisher price-a, tistega z zvezdicami. Malecki je še vedno navdušen, ampak sedaj ima obrnjenega že tako, da je kot klavir in sedi zraven in gor tolče. V Toysu smo dali za njega 30€.

Pa-pa:miska::sloncek::miska:


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Igraca za starost 3 mesece
18.8.2004 12:11:46   
Seven*
Mene najbolj jezi to, da so vse te stvari tak svinjsko drage. In pol me vseeno premami. In vsakic grem v trgovino, da sebi nekaj kupim (ker nimam skoraj nic za oblect), pa potem vedno malemu kupim nekaj..

Grozno..:(

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Igraca za starost 3 mesece
18.8.2004 12:13:28   
Anonimen
Te razne podlage igralne in most in to sem videla v komisijski prodajalni, sicer v LJ, ampak se splača it pogledat:)

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Igraca za starost 3 mesece
18.8.2004 12:16:58   
Seven*
Kje je ta komisijska prodajalna v LJ?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Igraca za starost 3 mesece
18.8.2004 12:25:36   
Anonimen
Obe sta na Celovški, ki je ne moreš zgrešit:) Ena je nasproti Mcdrive-a v Šiški, ena pa malo naprej v Stari Cerkvi:) Videla sem pa v Mulcu v Stari Cerkvi.
lp,:fis:

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Igraca za starost 3 mesece
18.8.2004 12:27:27   
Erdbeere
ena je pa v novih jaršah trgovina Mulc aal neki tazga

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Igraca za starost 3 mesece
18.8.2004 12:33:33   
Anonimen
Sej ta Mulc, ki je bil prej v Fužinah se je preselil v Staro cerkev:)

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Igraca za starost 3 mesece
18.8.2004 12:47:25   
Erdbeere
aha aha aja sej res tam so Fužine, sej se mi je Nove Jarše mal čudn zdel :zmeden:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Igraca za starost 3 mesece
18.8.2004 15:12:00   
frutka_
Seven, pri nas je enako. :)
Še tako daleč je šlo, da sem denar od :torta:RD, ki sem ga imela pred kratkim ,porabila za malega...uf, sem bila "kregana" od možeka...:(:ups::(

Ravno danes sem nekaj hodila po mestu in gledala v direndaju igrače, ki so svinjsko drage. Pa to je šele začetek, potem ko grejo v vrtec je še hujše se mi zdi, ker je pretok info. malo boljši...Joj!

No, nazaj k temi! Jaz za malega razen enih par ropotuljic in mobila, ki je bil smešno poceni ter telovadnice, ki je bila zato dražja, nimam ničesar. Imam pa še en kup pliškov, ki še jih ne "uporablja".Zaenkrat mu je najbolj zanimivo opazovati sence in krošnje dreves v parku, pa smešno mu je, kadar mu face pokam.

Najbrž mu bom kupila tisto knjigico, ki je pralna. Videla sem jih v Mothercare, v Emporiumu. Zdi se mi kar kvalitetna, ker se lahko na voziček pritrdi in take šumeče, pisane liste ima. Tudi cena je sprejemljiva, opere se, je čisto lahko, da jo lahko prime v ročice (nekatere ropotuljice so težke!),mamica pa mu lahko opisuje pisane motive in si s tem razvija center za govor...hm!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Igraca za starost 3 mesece
26.8.2004 20:27:12   
ana1
Poglej še v Šparovčku v Medvodah. Mi imamo igralo od TOMYja - multigym walker, ki je na začetku most, kasneje pa se spremeni v pripomoček za hoji. Je zelo v redu, ker ima priponkice in lahko menjaš igrače, ko se dete naveliča dolečenih igrač. Naše dete je zelo zadovoljno s to igračo. Cena rabljene je približno 5-7.000. Nova paa je občutno dražja.


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?