|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Igre na ohceti
6.4.2006 8:47:27   
tinaaja
Prosim za predoge kaksnih iger, ki ste jih imeli na ohceti? Ful ne zelim kaksnih presenecenj, ki bi v zadrego spravljaje naju in udelezenca igrice, zato bi zelala ze v naprej malo pripraviti program.. Kaksne take zivahne, za smejat, da se bo folk zabaval. Hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Igre na ohceti
6.4.2006 19:19:02   
Anonimen
Pri nas so si moški morali dajati orehe v usta in peti Trzinka, trzinka....
Vsak je zapel eno kitico. Na koncu vrste so si morali dati vedno en oreh več. Na koncu so sepa morali predstaviti in povedati kaj so po poklicu.


Pri drugi igri so moški stali spredaj, ženske zadaj. Ženske so dale moškim roke v žepe (pa niso smeli biti pari) in nato so ženske morale držati korenček v rokah (roke so v žepih, korenček zunaj) in drugi moški je stopil zraven in njegova ženska je morala korenček vzeti od prejšnjega para z rokami v žepih. In tako je morala storiti cela kolona. ČE je komu padel korenček na tla je pa tisti par moral spiti kozarček.

Čakaj bom dala slike v album pa si lahko pogledaš. Piši mi za ZS.

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Igre na ohceti
6.4.2006 20:15:47   
Lunca1
Ponavadi je srčkov ples, pa kočija. Poglej tukaj.

http://www.najina-poroka.com/forum/display_topic_threads.asp?ForumID=11&TopicID=282&SearchPagePosition=1&search=igre+na+poroki&searchMode=allwords&searchIn=Topic&forum=0&searchSort=dateDESC&ReturnPage=Search

To s korenčkom sem jaz tudi že videla na eni poroki, pa mi ni bila všeč. Na sploh mi niso všeč igre, ki lahko koga spravijo v zadrego.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?