|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Igre na praznovanju
16.8.2009 14:29:25   
GORMITI

kamlu bomo praznovali rojstni dan od našega 5-letnika in 2-letnice. Ker bo veliko otrok, bi rada malo organizacije v smislu, da jih vodim pri določenih igrah na prostem. Kakšne igre predlagate?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Igre na praznovanju
16.8.2009 18:09:59   
Detece
Mogoče ti bo pomagalo tole:

http://www.ringaraja.net/otroski_koticek/igrajmo-se/igre-na-prostem_193.html

(odgovor članu GORMITI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Igre na praznovanju
16.8.2009 21:58:51   
krtek 1
Mi smo našemu naredili otroški srečolov.Kupila sem predvsem Lumpijeve izdelke,kot so plastelin,risalni blok,Hama perlice,spomin,puzle,domino,pikice...in so otroci žrebali listke,ter na koncu odnesli dobitek domov.Vsi so bili ful navdušeni in so se potem ves popoldan igrali samo s tem,tako da jaz skoraj nisem imela dela z njimi.user posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Igre na praznovanju
16.8.2009 22:02:27   
krtek 1
Aja,nisem prav prebrala,mislila si igre na prostemuser posted image .Mogoče kakšno gnilo jajce,slepe miši...

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Igre na praznovanju
19.8.2009 22:18:32   
sonček33
Iskanje skritega zaklada, mini olipijske igre

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Igre na praznovanju
21.8.2009 9:19:46   
ksenjak
Tudi jaz sem pripravila iskanje zaklada in so bili vsi otroci (starost 2-6let) zelo zadovoljni.

lp

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?