|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ikea stolček za hranjenja
21.6.2007 8:28:58   
ajtak
Oj, prebrala sem ze miljon strani o stolckih za hranjenje in nekje zasledila, da ste ene tako zadovoljne z Ikeinim stolckom za 15 E, da imate kar 2 (za doma in pri babici). Ker pa na Ikeini strani ne najdem nobene slikce kako zgleda vas prosim, ce jo lahko katera prilepi.

Hvala.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ikea stolček za hranjenja
21.6.2007 8:52:45   
Jančika_
user posted image

Ima še pladenj, ki ga ni na tej sliki. Stol pa najdeš pod Ikea Kinderwelt - Kinderhochstühle.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ikea stolček za hranjenja
21.6.2007 13:00:16   
Strawberrie Cherrie
Mi ga imamo s pladnjem user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne menjam za nobenega user posted image user posted image user posted image - pa komaj sem se dala prepričat - ni mi žal user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
21.6.2007 13:18:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ikea stolček za hranjenja
21.6.2007 13:53:59   
skuštrana
Mi ga tudi imamo. Lahko samo priporočam. Glede na ceno in uporabnost sumim, da boš našla kaj boljšega.user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ikea stolček za hranjenja
2.7.2007 13:14:13   
ajtak
Hvala za Informacije!!

Midva sva odlocena, da bomo imeli kasneje trip-trap, ker pa se mi zdi, da mora otrok ze povsem samostojno sedeti in bit malo vecji za tist stolcek, bi za zacetek kupila nekaj poceni in funkionalnega!

Ta izgleda super, ker razni Peg Peregoti mi niti niso vsec in pri vseh dodatkis so (vsaj na pogled) nemogoci za ciscenje... Ne vem, no... Vsekakor bom sla in si tale stolcek pogledala v zivo!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ikea stolček za hranjenja
2.7.2007 13:17:25   
ajtak
Vidim, da je nova cena celo 9,99Eur!
user posted image


Veste, sem se pred poroko pisala Gorenc user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ikea stolček za hranjenja
2.7.2007 13:43:04   
krfjolca
Mi smo zadnjič nabavili 4 user posted image
Za k babicama, pa za na oba vikenda. Doma imamo pa triptrapa. Pa mi je skoraj bolj všeč ta stolček, kot trip trap. Super je.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ikea stolček za hranjenja
2.7.2007 13:50:17   
viv_
Mi mamo tut. Super! Samo ne vem, zakaj unga ta drugega ni več, Gasell al kaj že...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ikea stolček za hranjenja
2.7.2007 14:27:38   
Anonimen
Tudi mi imamo Antilopa (samo enega zaenkrat user posted image ) in smo zelo zadovoljni z njim. user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ikea stolček za hranjenja
9.7.2007 13:15:32   
pikica*
Imamo tega (pri babici), Peg peregota (doma) in trip trap (pri dedku). Najbolj smo zadovoljni s tem ikeinim. Najenostavnejši za čiščenje. Bo pa trip trap uporaben verjetno še potem, ko bo otrok večji. Peg peregota pa najbolj prekolnem, ker ga je skoraj nemogoče spucatuser posted image . Če bi kupovala še enkrat, ne bi niti malo razmišljala. Antilop bi zmagaluser posted image .

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ikea stolček za hranjenja
10.7.2007 0:44:43   
Anonimen
Mi imamo dva Antilopa - enega doma in enega v avtu, da gre povsod z nami, če gremo kam na obisk ali pa ven jest in nimajo stolčka za tamale in ga res ne morem prehvalit!user posted image
Imamo tudi trip trapa, ki čaka, da punca malo zraste, ker še ni pripravljena sedet v njem, sposojenega pa smo imeli Peg Peregota in smo ga kar vrnili, ker nismo bili v nobenem pogledu zadovoljni z njim.

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ikea stolček za hranjenja
14.7.2007 2:20:34   
mateyka
men pa Brevi Slex High Chair zgleda boljši od trip-trapa in na koncu je lahko stol za odrasle http://www.babiesgalore.com.au/view_product_new.php?productid=2199&returnUrl2=%2Fshow_product_search.php%3Fstart%3D232
sem mislila tega nabavt, da bi trajal res dolg časa in bil tudi kasneje uporaben - kaj pravte, a se splača (cena je cca 350 eurov z vsemi dodatki)? sam zgleda pa ful kul user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ikea stolček za hranjenja
14.7.2007 9:14:04   
mayci
Veš, mateyka, tudi tripp trapp je lahko uporaben za    odraslega.user posted image  Preizkušeno! Jaz sem ga imela še kot majhna punčka in ga je cela družina (ja, tudi moja mami in oči) nato uporabljala še 20 let, pa je bil še isti kot na začetku (razen tega, da je bil cel polepljen z nalepkami Živalsko kraljestvouser posted image ).
Zato sem jaz tudi mojemu fantiču nabavila tripp trapp in smo zaenkrat zelo zadovoljni!
Odločitev je pa seveda tvoja...user posted image



_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ikea stolček za hranjenja
14.7.2007 9:58:33   
mateyka
ja, vem da sta oba tudi za kasnejšo uporabo user posted image samo k mi je vizualno Brevi Slex velik bolj luštkan user posted image je pa tud ful dražji (nov izdelek in to predvidevam..).. zato mal kolebam, kaj bi - itak bomo kupil ta pocen Ikein stolček, ker se selimo v mesto, kjer je Ikeina trgovina (in se na slplošno nameravamo opremit kar tam), sam bi rada tud en konkreten otroški stol.. tripp trapp je okoli 100 eurov, brevi slex pa 300 user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ikea stolček za hranjenja
15.7.2007 14:43:17   
crci06
Ikea stolček je zakon!user posted image  Seveda je mizica za 5 EUR obvezna!
Jaz ga imam + enega sposojenega, pa bi rada čimprej kupila še enega ikeinega, da lahko tega štorastega vrnem.

Pojdite si ga kupituser posted image user posted image
Pa katera gre v kratkem, naj mi pove, da ga še meni pripelje še enega user posted image user posted image user posted image
user posted image

=> ZS!!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ikea stolček za hranjenja
3.7.2011 7:59:07   
_Ajla_
Živ!


Mene pa zanima v kateri Ikei ste kupovale tak stolček? Meni je namreč v Italiji ( Vilesse) bližje, a sem slišala, da niso tako dobro založeni kot v Celovcu, Gradcu...

Lp, A

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ikea stolček za hranjenja
3.7.2011 20:50:31   
pajkolina
 
IZVIRNO SPOROČILO: _Ajla_

Živ!


Mene pa zanima v kateri Ikei ste kupovale tak stolček? Meni je namreč v Italiji ( Vilesse) bližje, a sem slišala, da niso tako dobro založeni kot v Celovcu, Gradcu...

Lp, A


Na spletni strani lahko pogledaš ali je na zalogi.user posted image

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ikea stolček za hranjenja
3.7.2011 21:26:08   
Anonimen
Super zadovoljni s tem user posted image  Vsekakor je fino imet gor še mizico /pladenj in pa neko blazino zadaj (mi kar ustrezno glede na velikost otroka zrolamo brisačo), ki jo lahko ustrtezno opereš.

Za kasneje bo pa triptrap.

(odgovor članu pajkolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ikea stolček za hranjenja
4.7.2011 9:38:10   
_Ajla_
Hvala pajkolina..se bom potrudila z italijanščino ;-)


[/quote]

Na spletni strani lahko pogledaš ali je na zalogi.user posted image




< Sporočilo je popravil _Ajla_ -- 4.7.2011 9:39:01 >

(odgovor članu pajkolina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ikea stolček za hranjenja
11.7.2011 9:23:55   
nikon
IZVIRNO SPOROČILO: _Ajla_

Živ!


Mene pa zanima v kateri Ikei ste kupovale tak stolček? Meni je namreč v Italiji ( Vilesse) bližje, a sem slišala, da niso tako dobro založeni kot v Celovcu, Gradcu...

Lp, A


_Ajla_, jaz sem ga kupila v Villeseju in so jih imeli zelo veliko.
Sicer pa, kot že rečeno, lahko zalogo na netu preeveriš.

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ikea stolček za hranjenja
11.7.2011 9:35:08   
_Ajla_
Gracias Nikon user posted image . Mislim, da se bova z mojim kar zapeljala in naredila en večji nakup.

Je katera videla tam tudi gugalnik ( kaj podobnega kot ga ima Fisher Price)?


(odgovor članu nikon)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?