|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ikeina posteljica kritter 160x70
27.6.2009 11:06:04   
tinaaja
Postlejica:
user posted image
Zanima me, ce jo kdo ima in kako ste zadovoljne oz so zadvoljni uporabiniki user posted image ? Kmalu bom morala dat ta malo iz zibke in si ogledujemo opcije - imamo zdaj ta veliko v 70x140. Smo in bomo se ziher vsaj kaksno leto vsi 4 spali v eni sobi, tako da moram gledat na prostorski izkoristek  in zato ni moznosti dati notri 200x90 postelje.
Ali se da stranico montirat na obe strani? Ali je to varovalo sploh smiselno ali je bolje kupit unega ta velikega?
Ce prav razumem, je dno postelje vkljuceno v ceno al kako, samo da je posebej pakirano? Der separat verpackte SULTAN LADE Lattenrost ist im Preis enthalten.
Kako pa je z vzmetnico od Ikee? Malo poceni je - ali je taka tudi kvaliteta ali je ok?

Ali katera pozna se kaksno drugo opcijo za priblizno tok veliko posteljo?
Hvala za nasvet.



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
27.6.2009 11:40:49   
tinaaja
Aja, se tole vprasanje - jogi pregrinjalo in posteljnino je potem treba tudi v ikei kupit glede na to, da niso standardne mere?

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
27.6.2009 12:44:30   
urška
moj sin ima drugače mammutovo posteljo ki je take dimenzije. jaz sem morala dno takrat kupit posebej, vendar je bilo enih 10 evrov. tukaj razumem da je že všteto v ceno 8ampak pač v posebnem paketu, zato moraš pazit, da ga ne pozabiš vzet). jogi je najbolje da kupiš gor, ker so pri nas izvenstandardni dragi 100 na uro. meni je kvaliteta jogija čist ok, pa še "slečeš" ga lahko in opereš, če se otrok polula ali pobruha.
na mammutovi postelji varovala ni. je res da ima posteljo na eni strani postavljeno do stene, ampak ni pa še nikoli padel dol. so pa te posteljice tudi zelo nizke, tko da tudi če pade, ni z visokega. varovalu v kompletu dobiš samo eno - tko kot je na sliki - če lahko pa prav istega dokupiš pa ne vem. včasih so prodajali varovala, taka univerzalna, ampak so bila bela.
s posteljnino je tako: avstrijci imajo svoje mere, tako da moraš potem kupit vse pri njih - kovterček, balzino in prevleke. kovtre imajo samo 2 mere (in seveda tiste za otročko posteljo). jaz sem to vse gor vzela, ker so mi všeč motivi. je pa res, da jogi rjuhe pa potem moraš kupit gor. ker te mere pri nas ni. imaš pa tudi komplete posteljnine, kjer je tudi zraven rjuha. ni pa to jogi rjuha, ampak navadna. je pa zelo velika, tako da jo lahko fajn za jogi zatlačiš in nič ven ne leze. pa ponavadi so te rjuhe v kompletih barvne, medtem ko jogi rjuhe so mislim da, samo bele.
takrat ko sem jaz za sina kupovala posteljo je bil star tri leta in meni so bile postelje 200x90 enostavno prevelike, sploh pa previsoke. sem pa takrat hotela vzet točno to, ampak niso imeli modre. moj sin pa je hotel modro.

upam, da sem kej pomagala.

< Sporočilo je popravil urška -- 27.6.2009 12:46:20 >

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
27.6.2009 13:03:06   
tinaaja
Urska super hvala user posted image Mamutovo sem tudi gledala - a je postelja iz lesa? 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
27.6.2009 17:20:02   
urška
ma a veš da ti ne znam povedat iz česa je. grem pogledat na internetno stran....

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
27.6.2009 17:30:24   
urška
postelja je iz lesonita. pobarvana z akrilno barvo. mogoče ti na sliki zgleda plastično, ampak u resnici zglea veliko lepše.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
27.6.2009 17:31:01   
Aurea
Mamut postelja je iz lesa, ja.

Sicer pa mene pri tejle motijo edino robovi, ki niso zaobljeni, cena pa je zelo ugodna. mamut je kar dosti dražja user posted image

_____________________________

Si sapis sis apis.


(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
27.6.2009 21:00:03   
maja1488
Mi smo lani našo frajlo dali spat va mammut posteljo. Jogi sem kupila v ikei, pa smo ga po enem letu zamenjalo in naročili dormeo. Pri nas je tako, da mora en it z njo spat in tale ikein jogi je bil že po polletni uporabi na strani, kjer sem ležala jaz (cca 30minut/dan) ful tanjši in sem pod sabo čutila letvice. Nisem pa ravno met tasuhimi user posted image

Nov jogi je pa super.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
27.6.2009 23:03:36   
mala zirafa
Mi imamo ravno to rdečo ki je na sliki.Smo super zadovoljni.Edino ti odsvetujem tisti tanek jogi ki paše zraven.Mi smo ga takrat kupili, je pretanek in pozimi sem ji vedno še kaj dala spodaj da je ne bi zeblo.Nato smo lani dali delat po naročilu v Lageo (jogi babyalergo).Je dosti lepše tudi na dotik.Nekje do 3. razreda  bo zdržala.Nimam slabih izkušenj.Posteljnino ima pa navadno enoposteljno seveda didl miškouser posted image .

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
27.6.2009 23:07:42   
mala zirafa
Varovalo (je smiselno) montiraš lahko na obe smeri, posteljno dno letve pa se več ne spomnim če je blo všteto v ceno ali ne.Misli če je na sliki postla z letvami bi te morale biti vštete v ceni ali pa bi moralo kje pisat.Vse skupaj brez jogija je stalo 64 evrov pred 3 leti.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
28.6.2009 20:11:50   
ZmajTolovaj
Mi smo jo nabavili pred cca 14 dnevi, fajn je, pa veliko lepše so kot na sliki. Edino letvice oziroma posteljno dno posebej kupiš, ja. Stanejo mislim da 8 ali 9 evrov. Varovalo je pa že zraven pakirano.
Jaz sem kupila debelejši jogi v Ikei (nekje 60 evrov pride) in je OK, zaenkrat. Pa rjuhe sem tudi gor vzela, ena je 5 evrov.

< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 28.6.2009 20:13:02 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
29.6.2009 12:30:28   
bsasab
hej

no mi smo pa pred kakim dobrim mesecem kupili tole v ikei ... je mela ze kinderpet iz tega programa, pa tudi pohistvo, tak da ...

http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/S89829082

super zadovoljni, smo pa vse ostalo tudi kupili v ikei, jogi je tisti ta debel mislim da cca 60 € ..., zaenkrat dobro kaze, tamala pa spi na postelji kot angelcek.

Naslednja postelja, upam da ne pred kakim tretjim, cetrtim letom bo definitivno tudi iz ikeje ...user posted image


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
29.6.2009 16:26:16   
2ursae
tudi mi - kritter postelja, ikein debel jogi (a je Sultan serija, ali nekaj podobnega) in spodnje rjuhe tudi iz ikee. Za povšter in kovter so pa primerne tud slovenske mere user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
29.6.2009 16:50:11   
tinaaja
Ful hvala vsem. Mislim,da se bomo v zivo odlocal, katera posteljica bo user posted image

no mi smo pa pred kakim dobrim mesecem kupili tole v ikei ... je mela ze kinderpet iz tega programa, pa tudi pohistvo, tak da ...

http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/S89829082


Ta mi je tud zanimiva, ker ima lesen del proti steni - samo te na Ikeini AT www ni. user posted image

Gelde jogija - ta debel (12cm) je tale Sultan Dröma , ki pa se ga ne da prati. Medtem ko se tega 9cm debelega Sultan Sussa da prati - no prevleko. Moram vidit v zivo, kako zgledata in se pol odlocit, ali je moznost pranja tok pomembna.
V Zibki tudi delajo jogije po meri, pa mislim, da je za 68cmx120cm prisla cena okoli 45€ - morda kateri koristi tudi ta info.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
30.6.2009 12:02:31   
bsasab
no mi smo pa pred kakim dobrim mesecem kupili tole v ikei ... je mela ze kinderpet iz tega programa, pa tudi pohistvo, tak da ...

http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/S89829082



Ta mi je tud zanimiva, ker ima lesen del proti steni - samo te na Ikeini AT www ni. user posted image



No, mi smo jo kupili v Grazu v Avstriji in so jih meli kr nekaj na zalogi ...


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
30.6.2009 12:04:22   
bsasab
evo link in avstrijske strani

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S89829082


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
30.6.2009 12:05:11   
bsasab
pa se dobavljivost:

http://www.ikea.com/at/de/catalog/availability/S89829082/graz

user posted image


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
30.6.2009 12:17:09   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: bsasab

evo link in avstrijske strani

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S89829082



thx,user posted image sem pol nasla tudi jaz .. s strani "serien" in pol hensvik pa ni bilo te postelje na seznamuuser posted image .


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
1.7.2009 8:25:31   
mala zirafa
Jaz ti priporočam konkreten otroški jogi po meri.Naš je za alergike, sleče se mu prevleka in se pere na 95 stopinj.Meni je super.Enkrat ga je že pobruhala pasem vse oprala in je kot nov.Brez tega si ne predstavljam.













Otroška ležišča - Baby Alergo








Otroška vzmetnica Baby Alergo je ležišče, ki ima jedro iz ekološko neoporečne pene, prevleka je antialergijska, antibakterijska, snemljiva in pralna na 95° C. Prevleka medicott je iz 100% bombaža. Medicott (Sanicott, cotton wash) je bombaž z izredno čistim in neaktivnim področjem za gojenje plesni, ki povzročajo pojavljanje plesni in drugih mikroorganizmov – glavnih nosilcev alergij. Izdelujejo ga s posebnimi postopki, kjer prvo pranje bombaža poteka na 105° C s kaustično sodo, kjer v celoti izvlečejo vse prašne dele iz surovega bombaža, drugo pranje pa izvedejo z vodo dodatno obogateno s kisikom. Za pravilnost postopkov jamči nemški inštitut za ekologijo ECO iz Kolna.

Višina vzmetnice je 12 cm.

user posted image

Glavne značilnosti vzmetnice Baby Alergo:



user posted image      user posted image      user posted image










Otroška ležišča



user posted image Splošno o otroških ležiščih



user posted image Baby Soja



user posted image Baby Guard



user posted image Merkur



user posted image Merkur Baby



user posted image Baby Star



user posted image Baby Alergo



user posted image Baby Lateks

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
1.7.2009 11:24:44   
tinaaja
Jaz ti priporočam konkreten otroški jogi po meri.


a mi se ceno zaupas? :) hvala


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
1.7.2009 20:43:01   
mala zirafa
Lani decembra je stal  120 evrov, ampak vreden te cene.Zelo priporočam ali vsak kaj podobnega.Tista tanka spužva, ki naj bi spadala zraven postle ni nič.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
2.7.2009 15:44:50   
ZmajTolovaj
Ej, jaz sem točno tega baby alergo naročila predvčerajšnjim, z dostavo vred 108 evrov!
Pa obljubili so mi ga do 15.7., kar je super.


< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 2.7.2009 15:45:25 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
2.7.2009 16:35:40   
tinaaja
ZT kako to, da si se premislila? namrec gor si napisala, da si ze vzela unega v ikei.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
2.7.2009 21:05:37   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

ZT kako to, da si se premislila? namrec gor si napisala, da si ze vzela unega v ikei.


Ja to je zdej dolga zgodba .. user posted image Vzela sem res jogi v Ikei, pa je bil OK, uni sultan droma al nekaj takega, v glavnem ta debelejšega (mislim da 12 cm). Vse bi bilo OK, če ne bi potem prišla domov in ugotovila, da sem v tisti gužvi (šla sem sama s tamalo, ki - še - ni taka Ikea navdušenka, tako da je bilo treba na hitro zrihtat) vzela NAPAČEN jogi, in sicer 120x60. Takega, kot ga že imam, skratka.
user posted image user posted image user posted image
Takoj sem čekirala druge variante, ampak povsod je bilo treba čakat najmanj 2-3 tedne, recimo Dormeo ima napisano, da je rok dobave 45 dni, to sem si pa mislila, ah v tem času bom pa že šla spet kaj v Ikeo.
In sem šla res prejšn teden, med drugim sem hotela jogi zamenjat pa še par stvari nabavit, jogi so brez problema in vprašanj vzeli nazaj user posted image user posted image user posted image ampak hudiča, tavelikega jogija 160x70 pa ni bilo na zalogi niti se jim ni sanjalo, kdaj bo.
Tako da sem tisti dobropis porabila za druge stvari (brez najmanjšega problema, seveda), ko sem prišla domov, sem pa Lagei samo potrdila, da pri njih naročam jogi, po katerem sem že prej povpraševala (omenjenega baby alergo). In če lahko do 24.7., ko gremo na morje, pa so rekli da BP do 15.7.



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ikeina posteljica kritter 160x70
3.7.2009 10:52:41   
maja1488
Mi smo imeli tega 12cm iz ikee, pa se je po enem letu ful poslabšal. Jaz sem naročila dormeo memory in odkar ga imamao tamala spi ko buba. Smo ga pa čakali več kot mesec.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?