|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ima premalo mleka?
9.4.2008 20:06:31   
ALEKSA13
Pozdravljene,

sem precej v dvomih, zato me zanima, kako so kaj vaši 8 mesečniki pri mleku (količinsko?).
Moj ga namreč pije samo še zjutraj (včasih, ampak res samo včasih še zvečer pred spanjem). Zjutraj ob cca 7,00-8,00 ga spije 200-230 m (Milumil)l, potem pa ga NOČE več - oz. noče stekleničke!  Imava potem dop sadni obrok, pop kosilo, potem malico (kako skuto, jogurt, puding...), zvečer pa mu dam kaj z Milumilom narejenega (kak ..lino), ker tako poje po žlički, flaše nikakor noče!! Me pa skrbi, da pije premalo mleka za njegovo starost.
Kaj mislite? Lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ima premalo mleka?
9.4.2008 20:12:02   
Lunc_a
ima čisto dovolj mleka

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ima premalo mleka?
9.4.2008 20:55:14   
vesel
Ima dost mleka in ml.izdelkov.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ima premalo mleka?
9.4.2008 21:16:02   
Paštetka
Moja noče mleka od 7. meseca. Uvalim ji mogoče še ponoči, če se zbudi.

Drugače pa je meni P povedal v bolnici, da bi naj na dan pojedla vsaj 400 ml mleka ali drugih mlečnih izdelkov. In ko sem rekla, da tega nikakor ne zmoreva, je rekel, da potem obvezno vsak dan jemati AD3 kapljice, da bo vse OK.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ima premalo mleka?
9.4.2008 22:27:51   
darcicaa
Čisto dovolj ga dobi. Nič hudega ni, če ga noče po flaški, saj ga dobi s kašicami, skutkami drugimi mlečnimi izdelki.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ima premalo mleka?
10.4.2008 8:06:08   
kristinaj
naša je pri 8m imela 2 obroka aptamila, zjutraj ko je vstala in zvečer ko je bil čas za spanje. vmes pa kot si napisala, sadni obrok, kosilo, pop. malica, večerja (polenta, gres, riž na mleku, alpskem 3,5, čokolino)....

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ima premalo mleka?
10.4.2008 8:07:08   
kristinaj
ups...količine aptamila pa so bile obakrat na 210 ml vode še 7 žličk aptamila....včasih zvečer sem ji tudi kakšen piškot not dala, če se mi je zdelo, da je čez dan premalo pojedla......

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?