|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Imam eno vprašane
7.6.2006 8:09:30   
Anonimen
Imam otroka ,ki obiskuje vrtec, v jeseni pa gre v vrtec še drugi otrok.Za plačilo prvega otroka spadamo v prvi plačilni razred - najnižji.Jasno je da pri drugem ne bo drugače.Sem pa zasledila na internetni strani od vrtca , da ob vpisu drugega otroka v vrtec se prvemu plačilo zniža za en razred.Samo mi itak že spadamo v najnižji plač. razred.Ali pa to pomeni ,da bomo plačali samo za enega otroka?Vprašanje je samo informativno .
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Imam eno vprašane
7.6.2006 8:14:18   
Anonimen
Po mojem ne boste za nobenega nič plačali. Boste imeli zastonj vrtec. Po mojem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Imam eno vprašane
7.6.2006 8:24:47   
Anonimen
Ja jaz nimam pojma o tem . Sama sem trenutno brezposelna ,moj dragi pa ima nizek OD. Si ne predstavljam ,da je v naši državi to možno .Morda pa se motim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Imam eno vprašane
7.6.2006 8:26:34   
Anonimen
Ups ! V naslovu mi manjka črka j. Se pardoniram.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Imam eno vprašane
7.6.2006 8:28:47   
Anonimen
Ne vem, zakaj ne bi nič plačala. Po moje boš pa za oba plačevala 1. razred. Po moje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Imam eno vprašane
7.6.2006 8:31:18   
Anonimen
Ja, pa še prav imam. Sem pravkar vprašala na občini. Prej je bilo tako, da je bil starejši otrok oproščen plačevanja, zdaj po novem pravilniku pa se za oba plačuje 1. plačilni razred.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Imam eno vprašane
7.6.2006 8:31:23   
Anonimen
Ne, 1. razared bi plačevala za oba, ker pa se enemu avtomatično za en razred zniža, potem plačuje samo še za enega. Ampak res vprašanje, v kateri plačilni razred padejo z dvema otrokoma. Če so že pri enem v prvega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Imam eno vprašane
7.6.2006 8:32:11   
Anonimen
Ne, Spliš, ne bo držalo. Moja informacija (zgoraj) je pravkar na sveže preverjena. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Imam eno vprašane
7.6.2006 8:32:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ja, pa še prav imam. Sem pravkar vprašala na občini. Prej je bilo tako, da je bil starejši otrok oproščen plačevanja, zdaj po novem pravilniku pa se za oba plačuje 1. plačilni razred.


Aja. Ampak eni pa vseeno ne plačujejo nič, če imajo tako nizek dohodek na člana.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Imam eno vprašane
7.6.2006 8:34:44   
Anonimen
Ne, tiso so pa tisti, ki prejemajo socialno podporo. Tisti imajo zastonj vrtec, če pa si brezposeln, avtomatsko padeš v prvega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Imam eno vprašane
7.6.2006 8:35:14   
Anonimen
Ja, saj jaz tudi tako mislim.Na internetni strani našega vrtca pač piše da ob vpisu drugega otroka prvi pade v en razred nižje.Če ,pa smo že itak v najnižjem razredu,saj nižje tak ne gre.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Imam eno vprašane
7.6.2006 8:35:47   
Anonimen
Aha, vidim, da v bistvu v vsakem primeru plačaš 10 %:

Dohodkovni razredi glede na povprečno bruto plačo v letu 2004 (267.571 SIT) uporabljeni za določitev plačil
staršev s 1. januarjem 2006:






Plačilni razred



Dohodkovni razred
(delež bruto mesečnega dohodka na družinskega člana v primerjavi s povprečno plačo v RS v preteklem koledarskem letu)

Mesečni bruto dohodek na družinskega člana v letu 2004

Plačilo
(% cene programa)


1.



do 25 %

do 66.893 SIT

10 %


2.



nad 25 % do 35 %

nad 66.893  do  93.650 SIT

20 %


3.



nad 35 % do 45 %

nad 93.650  do  120.407 SIT

30 %


4.



nad 45 % do 55 %

nad 120.407 do 147.164 SIT

40 %


5.



nad 55 % do 70%

nad 147.164 do 187.300 SIT

50 %


6.



nad 70% do 90 %

nad 187.300 do 240.814 SIT

60 %


7.



nad 90 % do 110 %

nad 240.814 do 294.328 SIT

70 %


8.



nad 110 %

nad 294.328 SIT

80 %

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Imam eno vprašane
7.6.2006 8:36:29   
Anonimen
Ja, če bi bil prvi v recimo tretjem plačilnem, je potem drugi v drugem. Ker pa nižje ne gre, plačuješ za oba prvi plačilni razred. Tako to je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Imam eno vprašane
7.6.2006 8:41:18   
Anonimen
Hvala lepa za odgovore.Sedaj mi je bolj jasno kako to gre.Saj v bistvu se mi ne gre za to ,da bilo brezplačno ampak porodilo se pa je vprašanje kako je v takem primeru. HVALA user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Imam eno vprašane
7.6.2006 8:44:48   
Anonimen
Ni za kaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?