|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ime za fantka ...
3.5.2013 13:48:58   
Da|sy
Živjo!

V bližnji prihodnosti pričakujemo naraščaj, pa se s partnerjem sploh ne moreva odločiti, katero ime izbrati za fantka ... Za punčko ga imava že :). Torej, rada bi, da je ime dovolj močno, da ima karakter in da ok zveni, tudi ko otrok ni več dojenček, ampak že odrasel mož in obratno - da ni ime pretežko za majhnega otročka (ne samo v smislu izgovorjave, tudi drugače, kot ime samo). Imava naslednje favorite: Jurij, Jon in Izak. Mogoče tudi Krištof. Všeč so nama namreč imena, ki jih najdeš na koledarju in niso neke nenavadne izpeljanke. Prosim vas za mnenja, katero od imen vam najlepše zveni, vam je najbolj všeč, ... Hvala! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ime za fantka ...
3.5.2013 13:57:56   
mateyka
Jon in Izak.

(odgovor članu Da|sy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ime za fantka ...
3.5.2013 21:05:58   
bobica
mi imamo Jona..user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ime za fantka ...
3.5.2013 23:10:53   
marijaklara
Meni je pa Krištof lepo.

(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ime za fantka ...
5.5.2013 10:08:28   
Zoja Lara
Gabrijel ali Gašper

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Da|sy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ime za fantka ...
7.5.2013 18:59:11   
natali1
Moj sin je Jurij, mož je Jure, tast pa Jura user posted image
Dol padeš, pač je bila pri njih taka navada..

_____________________________

Leon - 05.11.2000
Jurij - 05.05.2005
Leja - 02.09.2013

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?