|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Implast voziček ogled
3.2.2010 14:00:14   
majcapajca
Pozdravljene vse (bodoče) mamice,

Kot mnogo drugih se tudi sama navdušujem nad Implastovimi vozički, edino kar me resnično moti, je da teh vozičkov ni nikjer mogoče videti v živo... Zato me zanima ali je katera od uporabnic teh vozičkov pripravljena pokazati voziček in deliti svoje vtise (sama sem z Bleda, vendar se pripreljem tudi kam dlje)?
lp  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 14:04:17   
Anonimen
Te vozičke lahko vidiš v Mariboru in od sredine februarja tud v Ljubljani. 

(odgovor članu majcapajca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 14:10:32   
majcapajca
Nax 05, če jih bo res mogoče videti v Lj, je to ena boljših novic zadnje čase :) Kje pa? Hvala že vnaprej in lep dan!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 14:14:36   
Čmrlika
NASLOV: VIR POTENS d.o.o., TC Murgle, C. v Mestni log 55, Ljubljana
TEL (mobitel): 064 11 99 80

 
drugače pa če se ti mudi, lahko prideš k meni v maribor ga pogledat, seveda s kako kremšnito v roki ...user posted image


 

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 3.2.2010 14:15:32 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu majcapajca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 14:16:19   
majcapajca
Čmrlika, najlepša hvala! Super novica, tega sem pa res zelo vesela, se ne mudi tako zelo, lahko počakam. Kremšnite pa prinesem s seboj v MB ob priliki :) Lep dan!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 14:16:33   
Anonimen
http://otroski-vozicki.com/si/obisk-pri-nas-d31.shtml

Drugače sva ga pa midva ravno včeraj dobila in je res super.

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 14:17:37   
Anonimen
Jaz iščem link in pišem in me Čmrlika prehitiuser posted image No majcapajca zdej veš pravi naslovuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 14:18:23   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

Jaz iščem link in pišem in me Čmrlika prehitiuser posted image No majcapajca zdej veš pravi naslovuser posted image


sorči user posted image  boljše da dve pomagava kot nobena.user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 14:19:25   
majcapajca
Najlepša hvala obema! Super stauser posted image  Sedaj se pa samo še naročim in ga grem pogledat ob prvi priliki!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 14:20:08   
Čmrlika
grrrrr, naš tudi, komaj čakam da se mali izseli, da ga peljemo! user posted image  mi je žal kolk mam las na glavi, da nisem v prvi user posted image  vedla za te vozičke...no, upam, da me kaj negativnega ne preseneti...zaenkrat res slišim same pohvale vsepovsod...in tudi gospod in gospa ki jih prodajata sta 1 A! user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 14:21:16   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: majcapajca

Čmrlika, najlepša hvala! Super novica, tega sem pa res zelo vesela, se ne mudi tako zelo, lahko počakam. Kremšnite pa prinesem s seboj v MB ob priliki :) Lep dan!

ja lepo prosim, user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu majcapajca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 14:29:11   
Anonimen
Jaz tud do zdej še nisem slišala nobene graje. Bomo vidl kako se bo obnesel. Jaz bi ga šla že kar sprobavat, pa nimam do aprila še nobenga notr za datuser posted image

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 14:58:17   
ziva1
Kje v MB se jih lahko vidi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 15:01:19   
majcapajca
Punce, jaz sem že dogovorjena :) Za prihodnji teden! Hehe, temu se pa reče učinkovitost user posted image  Hvala še enkrat!

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 15:20:18   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: ziva1

Kje v MB se jih lahko vidi?
Spletna trgovina otroski-vozicki.com je za vas pripravila razstavni prostor, kjer si lahko pred nakupom ogledate in preizkusite izbran otroški voziček. Ogledate si lahko vzorčne modele IMPLAST Bolder 3, Clipper 3, COLETTO Austin, PATRON Terix, ter nekaj modelov proizvajalcev ABC Design, CHIPOLINO ter X-LANDER.
Zaradi individualnega pristopa prosimo, da vaš obisk predhodno telefonsko najavite.

NASLOV: VIR POTENS d.o.o., Preradovičeva ul. 22, Maribor
TEL (mobitel):
064 11 99 80




_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 15:22:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ziva1
Kje v MB se jih lahko vidi?


živa1 link sem prilepila par postov nazaj kje se jih da vidt.

IZVIRNO SPOROČILO: majcapajca
Punce, jaz sem že dogovorjena :) Za prihodnji teden! Hehe, temu se pa reče učinkovitost  Hvala še enkrat!


majcapajca super A boš šla kar v Mb?



(odgovor članu ziva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 15:23:05   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: majcapajca

Punce, jaz sem že dogovorjena :) Za prihodnji teden! Hehe, temu se pa reče učinkovitost user posted image  Hvala še enkrat!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu majcapajca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 15:23:35   
majcapajca
Zdravo,

Ne, ne, sem se že dogovorila za ogled v Ljubljani, v Murglah... Maribor mi je malo daleč. Komaj čakam :) lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 15:23:50   
Anonimen
Čmrlika sej ne morem verjet. V istem dnevu 2x obe isto poveva. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 15:24:38   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

Čmrlika sej ne morem verjet. V istem dnevu 2x obe isto poveva. user posted image


resnišno in neverjetno! user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 15:30:27   
majca
živjo!

moja prijateljica ga ima in je zadovoljna z njim...drugače pa so k njej prišli na dom predstavit...

(odgovor članu majcapajca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 15:32:40   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: majca

živjo!

moja prijateljica ga ima in je zadovoljna z njim...drugače pa so k njej prišli na dom predstavit...



ja seveda, tudi to vaarjanto imajo...sem pozabla prej da bi to predlagala ...so mi bolj kremšnite po glavi letale user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu majca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 15:37:04   
majca
ti čist verjamem...user posted image kdo se pa bi branil kremšnit, sploh pa iz bleda...user posted image jaz imam pa drugače quinny buzz voziček in sem full zadovoljna z njim...kupila sem še prvo gumo, takšno kot sta zadaj in je super...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 15:50:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: majca

živjo!

moja prijateljica ga ima in je zadovoljna z njim...drugače pa so k njej prišli na dom predstavit...



ja seveda, tudi to vaarjanto imajo...sem pozabla prej da bi to predlagala ...so mi bolj kremšnite po glavi letale user posted image


user posted image a vse neki o sladkem sanjamouser posted image

Ja imajo tud to varianto, sam pol ti oni pridejo pokazat določen voziček. Jaz sem takrat še zbirala med Impast Bolder 3, 4 in SD. In nisem vedela za katerega naj se odločim, da mi ga pridejo predstavit, zato sem šla raje gor in k sem jih vidla, sem takoj rekla da hočem predstavitev 3.

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Implast voziček ogled
3.2.2010 17:56:30   
Jada82
Majcapajca, jaz imam ta voziček ... je super .... sicer še ni v uporabi, ker še čakamo user posted image  user posted image user posted image user posted image
Sem pa tudi z Bleda, tako da .... lahko ga prideš tudi pogledat, hehehe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?