|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Inšpektorji.....katastrofa
23.5.2008 16:37:17   
Ronči
Gre za primer zapuščenih mačk.
Slišala sem, da je lastnica 30. mačk umrla. Zdaj pa te mačke umirajo od lakote, ker jih nihče ne hrani. Baje jih je že skoraj polovica umrla in da so zelo shirane. Tu pa ne gre samo za lakoto, ampak tudi za širjenje raznih nalezljivih bolezni. Od pokojne gospe sin nič ne skrbi za njih oz. gre nekajkrat na mesec tam, ampak to ni dovolj.
No, danes sem klicala veterinarsko upravo RS in zahtevala inšpektorja. Ta pa mi je reklel, da moram mu nabaviti naslov od sina, telefonske številke in kje dela user posted image . Meni se to zdi, da to ni moj posel, da jaz iščem te podatke. Jaz sem njemu povedala naslov kje se te mačke nahajajo. Rekel je, da ko bom mu posredovala podatke od sina te gospe, da bodo šli šele takrat na teren pogledat kaj se dogaja, ker baje ne morejo iti tam kar tako. Da pač morajo narediti zapisnik in da mora biti nekdo od sorodnikov prisoten oz. tisti ki je dedoval hišo.
Kje in kako pa naj dobim podatke tega sina, da bodo inšpektorji zadovoljni?? Koliko vem so osebni podatki tajnostuser posted image

Kako naprej? Na koga naj se še obrnem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Inšpektorji.....katastrofa
23.5.2008 18:57:25   
Anonimen
Kaj pa zavetišče pristojno za vaš konec?
Glede na to da so muce brez lastnika, ker je pač gospa umrla.

Iz katerega konca slo. pa si?

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Inšpektorji.....katastrofa
23.5.2008 19:03:07   
jolly123
To sigurno ni tvoje delo, ampak delo inšpektorja. Ti si zadevo prijavila, ostalo pa je na njih. Inšpektorji v Sloveniji so res katastrofalni. Denar jim leži pod nogami...pa nič.

Pošlji jim še enkrat po mailu, po pošti s povratnico pa naslovi na glavnega, vsaj mail naslovi na glavnega da ga bo ziher prebral.
Pokliči lokalno društvo za zaščito živali mogoče ti lahko pomagajo.

Iz katerega konca si?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Inšpektorji.....katastrofa
25.5.2008 19:08:52   
coca cola
Prvo da napišem da sem temo odprla na sestrinem računalniku kjer je ona prijavljenauser posted image user posted image user posted image


Jutri bom gospoda inšpektorja na VURS-u Nm poklicala, če so oz. bojo šli pogledat te muce, pa da vidimo kaj bo gospod rekel :?
Če se ne bo odzval tak kak bi se moral pa grem naprej prijavljat prvo muce pol pa še inšpektorje!!

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Inšpektorji.....katastrofa
25.5.2008 19:09:51   
coca cola
Aha iz Bele krajine

(odgovor članu coca cola)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?