|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Intelektualne kurbe in Intelektualni zvodniki
17.9.2008 15:12:07   
yoyo
Vzemite si nekaj minut casa, kliknite na spodnje linke in preberite:

http://www.joker.si/mn3njalnik/index.php?showtopic=25475&pid=1064653590&st=360&&st=0

http://www.peterlamut.com/teorija-lestve-in-intelektualne-kurbe/

Da je temu res tako potrjuje tudi dejstvo da je tu gor malo morje postov zapuscenih, prevaranih in razocaranih punc in zensk.

Moje mnenje je tako:

Popolnoma se strinjam z obema clankoma oz. njihovima avtorjema.

Clanka sta mi odprla oci. Priznam, ceprav z tezkim srcem da sem bil do sedaj tudi sam INTELEKTUALNA ****.

Vedno poslusal in tolazil razocarane punce, ki so na koncu potolazene in z dvignjeno moralo spet tekle v objem tistega, ki jih je spravil v jok. Za slovo pa poslusal kolk sem prijazen, ustrezljiv, znam poslusat bla bla bla... ena mi je celo prjavla da sem pravi balzam za zensko duso. Prej mi je ta izjva godla, zdej mi gre na bruhanje ko se spomnim nanjo.

Od zdej naprej no more mr. Nice Guy. Bad Boys and Outlaw Bikers here I come.

Sedaj me pa zanima se vase mnenje - tako zensko kot mosko.

P.S.

da ne bo kaksne pomote - tale post ni bil napisan z kakrsnim koli namenom zaljenja ali kako drugace prizadeti kogarkoli - posebej ne zenskega spola. Zanima me samo vase mnenje.

< Sporočilo je popravil yoyo -- 17.9.2008 15:17:05 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
17.9.2008 15:14:12   
Anonimen
Jaz sem poročena z intelektualno kurbouser posted image

(odgovor članu yoyo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
17.9.2008 15:19:41   
Pikec
Ne se sekirat, sej jst sem tud čist preveč razumevajoča... Pa kaj. Se ne sikiram.

Intelektualna prostitucija je pa zame neki druzga...

(odgovor članu yoyo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
17.9.2008 15:27:33   
Katey
Dobra članka, predvsem dokaj resnična, žal je pa dejstvo, da moški vse prevečkrat vidite na ženski samo zunanjo podobo, kaj je pa v glavi pa ne, zato pa nastajajo 'intelektualne kurbe'.
Vem pa da moški prevečkrat prijaznost žensk narobe razumete.

Škoda, da si sam to doživel, ampak če boš prestopil med 'bad boyse' boš škodo naredil samo sebi. Najboljša rešitev je odpikati 'intelektualne zvodnike'.



(odgovor članu yoyo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
17.9.2008 15:30:23   
Dvoje src
Zgkeda da sem bla v enem obdobju svojga življenja intelektualni zvodnik user posted image .
Ja, sem "iskoristla" kakega dobrega dečka, ki me je znau potolažit, pa ni imel dovolj karakterja zame. Ne vem, sej so bli fajn za tolažbo, kot ti praviš, sam niso imeli hrbtenice, niso bli dovolj divji, zanimivi. Neki jim je mankalo u lajfu.
Mogoče nekatere ženske rabmo dedce, ki nas ne bojo sam tolažli, ampak nam znajo tud u fris povedat, kar nam gre.
Verjetno so takšni ti moški, ki se pustijo "nategnt" (intelektualno).
Tud sedanji mož mi je biu najprej psihoterapevt šele nato ljubimc in na koncu tudi partner.


_____________________________

Ni pomembno, kaj imaš v žepu, ampak kaj imaš v srcu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
17.9.2008 15:36:05   
rija
nisem prebrala vsega...prvega pač....in dejstvo je, da je resnično v mojem življenju bilo nekaj takih intelektualnih kurb.....res...kakorkoli, da so to priznali šele pozneje.....user posted image



< Sporočilo je popravil rija -- 17.9.2008 15:39:43 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu yoyo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
17.9.2008 15:38:39   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz sem poročena z intelektualno kurbouser posted image


jaz pa sem intelektualna zvodnicauser posted image user posted image user posted image

kul.....kak nobel se slišiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
17.9.2008 15:58:08   
Anonimen
Od zdej naprej no more mr. Nice Guy. Bad Boys and Outlaw Bikers here I come.


Rad bi bil nekaj kar nisi? Ali si do zdaj bil nekaj kar nisi ti? Ti se kar maščuj.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
17.9.2008 18:17:12   
yoyo
Rija me veseli da moj post ni zamoril scene tu amapak je vsaj nekatere spravil v dobro voljo user posted image

Bakfark nikoli se nisem pretvarjal in se tudi v bodoce ne mislim. 

Razlika bo samo ta da od sedaj naprej ne bom vec "ponujal papritnatih robckov za brisanje solz" ampak ji bom mirne duse reku naj si jih kupi sama al pa tist k jo je v jok spravu.

< Sporočilo je popravil yoyo -- 17.9.2008 18:20:14 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
17.9.2008 21:23:00   
naki
to da si prijatelj je v redu, samo vrstni red ni user posted image
ne bom posploševala, lahko ti pa povem, kaj si jaz od deda želim, če sploh še kaj.
tako, iskreno, prvo ga vidim kot "male", alfa mužjaka", močnešjega od mene (pa ne fizično), oz. upam da bo takšen.
po sexualnem preizkusu, sledi ostalo. ugotavljanje IQ-ja, etc.
also, ko opravi teste, in nekaj cajta to traja, se lahko potem preide v fazo prijateljstva. takrat je to POMEBNO. da se, pač, stvar razvija, napreduje.
znači, začetek, oz. pristop kulturen, s stilom; potem jo dobro naprašičiš, pol pa lahko prijateljujeta do neskončnosti.

beri knjige od dr Johna Grey, mislim da mu je tak' ime; zelo resnično in uporabno,sam'  je treba ful trenirat'
srečno!

(odgovor članu yoyo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
17.9.2008 23:30:13   
Marogica
Članka sta prekleto resnična zadeva, nič kaj slabšalno napisana, temveč tako, kot je.  Je pa tudi dejstvo, da bodo vedno obstajale naivne intelektualne kurbe, ki bodo kljub temu mislile, da pri njih je pa stvar drugačna. Kakšna ironija....to upanje...kurb, da bodo zvodniki enkrat pošteni...

AJa, še to. Nisem še nikoli spoznala "prijatelja", ki bi me želel samo za prijateljico. Zase lahko trdim enako, kajti da se ženska in moški zbližata, je nekje naravno, da se zaradi "kemije", ki deluje vsaj z ene strani-takrat se govori o "prijateljstvu", kadar funkcionira z obeh strani, pa o partnerstvu in nobeden o njiju ne želi prijateljstva....zanimivo...ne?.





_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu naki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
18.9.2008 2:47:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: naki
znači, začetek, oz. pristop kulturen, s stilom; potem jo dobro naprašičiš, pol pa lahko prijateljujeta do neskončnosti.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
18.9.2008 9:44:29   
Tanja55
Evo jst mam pa problem: se popolnoma strinjam s tem člankom in poznam kar nekaj takšnih zvodnic, ki jim gre prav super (beri: so se naučile izkoriščat svojo kurbo in se pustijo razvajat in tolažit, po sex pa kam drugam). Ampak pri meni je glih obratno!! Moški hodijo k meni in jamrajo nad ženskami, me sprašujejo za nasvete itd. pol pa marš k drugi (torej, ko jim pokažem kako osvojit novo cvetko in kako bit boljši dedc, gredo dalje) mene pa pustijo samo z besedami "verjamem, da boš našla nekoga  ki te bo vreden". Hja, kot pravi avtor članka: Malo morgen. Jst mam tud dost tega in sem šla, si našla dedca, ki pa zdej ravna točno tko kot piše avtor članka (hm, kaj je zdej prav: me izkorišča ali sam preizkuša, če sem long term relationship material???). Madona, ugotavljam, da zdej nič več nič ne vem, ker moji dragi prijateljčki, vsi v zvezah ali poročeni, lepo trdijo da sem pristala v pasive-agresive relationship in svetujejo kako si zaslužim boljšega. Hja a ja? al pa mogoče nisem več na razpolago za "dolge prijateljske pogovore"ker sem pač izbrala da bom takrat z drugim zganjala sex???

(odgovor članu yoyo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
18.9.2008 9:49:01   
Rožica I
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: naki

to da si prijatelj je v redu, samo vrstni red ni user posted image
ne bom posploševala, lahko ti pa povem, kaj si jaz od deda želim, če sploh še kaj.
tako, iskreno, prvo ga vidim kot "male", alfa mužjaka", močnešjega od mene (pa ne fizično), oz. upam da bo takšen.
po sexualnem preizkusu, sledi ostalo. ugotavljanje IQ-ja, etc.
also, ko opravi teste, in nekaj cajta to traja, se lahko potem preide v fazo prijateljstva. takrat je to POMEBNO. da se, pač, stvar razvija, napreduje.
znači, začetek, oz. pristop kulturen, s stilom; potem jo dobro naprašičiš, pol pa lahko prijateljujeta do neskončnosti.

beri knjige od dr Johna Grey, mislim da mu je tak' ime; zelo resnično in uporabno,sam'  je treba ful trenirat'
srečno!

--------------------
Zanimiv vrstni red, Naki!

Ampak ali to drugo pomeni, da je **** ona ali on prasec user posted image  ?! Ali da je druga beseda za sex, prašičenje user posted image ?!


Drugače pa ne verjamem v prijateljstvo med moškim in žensko user posted image ! Vedno je prisotna neka energija (na eni ali drugi strani user posted image ), ki jo recimo, ne občutim, ko sem na čveku s prijateljico user posted image ..

P.S.: Sem mislila po naslovu, da bo bolj zabavna vsebina user posted image ...


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu naki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
18.9.2008 10:07:14   
mojamura
hy my name is mojamura and i'm intellectual whore....

tudi meni gre podobno....jebeš ti take dedca ki pride k meni jamrat ali po nasvete glede drugih woman....no na srečo sem našla enega se z njim spoprijateljila se ''naprašičila'' - orenk....prestal je skoraj vse moje teste (hebat ga, pač nisem prezahtevna v določeni stvari) in zdaj sva skupaj

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
18.9.2008 10:09:52   
ronja
Mislim, da je problem v tem, da ne slišite tistega NE, ki vam ga ženske ves čas sporočajo. Torej: super prijatelj si, ampak to je to. Če prijatelj pričakuje nekaj drugega, je sam kriv.

Če si prijatelj, pač tolažiš, ko prijateljica rabi tolažbo, ne glede na spol enega in drugega. Jaz tolažim svoje prijatelje in prijateljice, kadar so razočarani v ljubezni, vendar pa z nobenim ne bi nič imela - ne z ženskimi ne z moškimi prijatelji. Torej: če se greš prijateljstvo brez iskric iz obeh strani, potem si obsojen na to, da boš "balzam za dušo", seksa pa ne bo.

Če bi rad bil kaj več, potem mora biti to obojestransko.

(odgovor članu yoyo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
18.9.2008 10:20:39   
ronja
Skratka: na lestvici "prijateljev, ki nimajo šans" si pristal zato, ker pač v tebi ne vidijo tistega, kar iščejo pri moškem. Vidijo pa to, kar iščejo pri prijatelji/cah, zato te tudi obravnavajo enako. ne vem, zakaj bi bile zato nefer, v bistvu si nefer ti, ker jim daš vedet, da si prijatelj, v bistvu pa hočeš nekaj več...

Ženske imamo sicer tudi prijatelje, ki lahko postanejo še kaj več, vendar pa se to čuti že od začetka, da obstaja "neka tajna veza" in tako prijateljstvo ni nikoli podobno ženskim prijateljstvom (kjer se joka za bivšim tipom), ampak je navadno bolj žurerskega značaja. Prijatelj, ki ima šanse, te potolaži drugačeuser posted image , vsaj po mojih izkušnjahuser posted image , pa čeprav je tudi prijazen in dober fant, heheuser posted image .

(odgovor članu yoyo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
18.9.2008 10:21:25   
Primoza
Zadeva je sicer zanimiva ampak bi rekel preveč poenostavljena. Relacijo je potrebno gledati nekoliko širše se pravi 
(ne)vezan moški/(ne)vezana ženska, pa še vključit je potrebno druge ralacije (npr. poslovna). Kolikor je meni znano ženske velikokrat v pogovorih z drugimi ženskami malce opravljajo može (!), tako da je v tem primeru, če opravlja ženska z moškim lahko tudi indikacija, da jo kot moški ne zanima in se pravi  željena za nekoga, ki si zveze ne želi oz. ne potrebuje. Pri nekom, ki zvezo išče na neprav način pa je seveda lahko vir hude jeze in razočaranja (avtor?) v smislu: tako dolgo sem se z njo mučil potem pa zvem, da okoli govori, da sem ful simpatičen gay. Morda je sicer razmišljanje naivno, ampak bolj naivno kot originalna "hipoteza" predstavljena zgoraj pa ni.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 18.9.2008 10:22:28 >

(odgovor članu yoyo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
18.9.2008 10:29:09   
ronja
tako da je v tem primeru, če opravlja ženska z moškim lahko tudi indikacija, da jo kot moški ne zanima


Evo, točno to sem mislila! Punce obravnavamo prijatelje in prijateljice enako - kot nekoga, pri katerem se lahko zjokamo, dobimo nasvet... Ampak s katerim niti v sanjah ne bi spale.

To, da je seks izključen, ni posledica tega, da si "balzam za dušo", ampak je ravno obratno: fanta, s katerim bi kdaj kaj imela, pač nobena pametna ženska ne bo bombardirala z jokanjem nad bivšim (se zgodi, ampak potem ko sta se že kako drugače zapletla)... Torej, to, da se ti zjoka ti nič ne zmanjšuje šans, ker jih že v štartu nisi imel, sicer ti tega niti ne bi šla pravit.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
18.9.2008 10:41:53   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Kolikor je meni znano ženske velikokrat v pogovorih z drugimi ženskami malce opravljajo može (!), tako da je v tem primeru, če opravlja ženska z moškim lahko tudi indikacija, da jo kot moški ne zanima in se pravi  željena za nekoga, ki si zveze ne želi oz. ne potrebuje. P


To velja tudi za moške

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
18.9.2008 10:48:15   
Primoza
Za veliko ljudi je to neke vrste terapija, ja. Verjetno je to vseeno neprimerno bolje kot kaj takega:

LINK

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
18.9.2008 10:51:42   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Za veliko ljudi je to neke vrste terapija, ja. Verjetno je to vseeno neprimerno bolje kot kaj takega:

LINK



Sigurno, da je tista terapija boljša stvar....uff

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
18.9.2008 12:43:45   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: yoyo
da sem bil do sedaj tudi sam INTELEKTUALNA ****.

Nisem bral člankov ker se mi zdi, da je bila ta tema že lansko leto ali še prej že na tapeti. Lahko povem samo tole:

Sam izbereš kaj boš, al odrasla osebnost, al intelektualna **** al pa "f.u-k_a,č" oz. v katerem obdobju svojega življenja si kaj.

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 18.9.2008 12:54:40 >

(odgovor članu yoyo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
18.9.2008 17:05:56   
Felicita
http://www.laddertheory.com/

to je staro kot zemlja. jest sem jo spoznala nekje v srednji šoli in postala cel mesija tega. no, potem sem ugotovila, da se v tem 'najde' praktično vsak človek, začne prikimavat; to pa predvsem zato, ker ljudje hočemo bit označeni. pa čeprov z izrazom '****' oz 'zvodnica'.
predvsem me je (ko me je minilo navdušenje) zmotilo to, da moške zreducira na ****ače, ženske pa na tok komplicirana bitja, da še same ne vejo (vemo) kaj hočemo. In ne 'common criticisms' me ne prepričajo.
tko da... se ne strinjam.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Intelektualne kurbe in Intelektualni zvod...
18.9.2008 18:25:10   
yoyo
Najprej bom rekel vsem hvlala za vasa mnenja.

Vsa so zelo zanimiva, vsa so tehtna, vsako posebe odpira nov pogled na to temo.

Mene osebno pa na koncu ko sem prebral vsa vasa mnenja prevevata predvsem dva obcutka, ki ju najbolje opiseta spodnja dva linka.

Jah kaj, ce sem ze zacel to temo z dvema linkoma lahko se koncam a ne user posted image

Zdej se grem pa mal rekreirat user posted image

Srecno vsem in radi se mejte.

http://www.youtube.com/watch?v=4u2GpQzEu3Y

http://www.youtube.com/watch?v=p24c27LvqJs

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?