|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Isofix na sprednjem sedežu
15.9.2012 16:57:15   
jajcka
Zanima me, ali imate kateri montiran isofix na sprednjem sovoznikovem sedežu? Nekateri avtomobili imajo to že tovarniško vgrajeno (npr. novi Citroeni), pri nekaterih znamkah ti to vgradijo naknadno (npr. Volkswagen), mi imamo pa Peugeota, kjer pa se to naj ne bi dalo, vsaj tako so mi rekli na servisu. Ker imam že vse kupljeno (lupinico in podstavek), mi je sedaj škoda, da tega ne bi uporabljala, ker se mi nekak zdi, da bom vsaj od začetka bejbija vozila na prednjem sedežu, da ga bom imela bolj na očeh. Izkušnje?
Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Isofix na sprednjem sedežu
17.9.2012 19:02:51   
ajataja
Izkušenj ni,lahko ti pa samo svetujem da je bolje da ga voziš zadaj,ker ravno to je narobe da imaš otroka na očeh ceste pa ne.Raje si kupi dodatno ogledalo ki se namontira odzadaj pa ga boš ravno tako videla.Zame je varnost na prvem mestu in vzami to kot dobronamerni nasvet.user posted image

(odgovor članu jajcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Isofix na sprednjem sedežu
17.9.2012 20:35:56   
cilla
Če boš nevrotična in panična mati (karikiram), potem se raje sploh ne usedi za volan, ko si sama v avtu z bejbijem.
Ko si za volanom, je bistveno, da gledaš na cesto. Če te strašno secira, kaj z otrokom v lupinici na zadnjem sedežu dogaja, pa VARNO ustaviš ob cesti, nekje, kjer ne boš ogrožala ne sebe ne drugih, in greš pogledat, kaj dogaja.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Isofix na sprednjem sedežu
18.9.2012 8:42:49   
Inigo
naš avto je tko naret, da se lahko izklopi airbag samo tako, da je izklopljen tudi na voznikovi strani. seveda si tega nismo privoščili, zato se je sinko vedno vozil zadaj. vedno! jst pa nikol nism sedela zadaj. tako se je ful lepo navadil zadaj sam vozit in nikoli nismo meli problema. zato ne vidim potrebe po isofixu spredaj...

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Isofix na sprednjem sedežu
18.9.2012 10:50:11   
JozicaH
Jaz imam namontirano ogledalo na zadnjih sedežih, tako da vidim v svojem vzvratnem ogledalu, kaj se dogaja z malo zadaj v lupinici. In sem jaz mirna, vožnja za naju pa bolj varna. Ti pa tudi jaz priporočam, da jo voziš zadaj. Ogledalo sem pa dobila od prijateljice, lahko jo pa vprašam, kje se kupi.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Isofix na sprednjem sedežu
18.9.2012 11:13:29   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: JozicaH

Jaz imam namontirano ogledalo na zadnjih sedežih, tako da vidim v svojem vzvratnem ogledalu, kaj se dogaja z malo zadaj v lupinici. In sem jaz mirna, vožnja za naju pa bolj varna. Ti pa tudi jaz priporočam, da jo voziš zadaj. Ogledalo sem pa dobila od prijateljice, lahko jo pa vprašam, kje se kupi.


majo jih v BC in v pikapolonici. mislim da je od safety 1st. ampak se v našem avtu ni obneslo. se ful slabo vidi. mogoč majo zdj že kj boljše, no... user posted image

(odgovor članu JozicaH)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Isofix na sprednjem sedežu
18.9.2012 22:42:27   
jajcka
Sicer še nimam izkušenj, ampak si težko predstavljam, da bi bilo opozovanje otročka v vzvratnem ogledalu manj moteče oz. lažje, kot pa če ga imaš spredaj, tu in tam "vržeš oko" nanj, se ga mimogrede narahlo dotakneš, ko zamenjaš prestavo, otrok te ima na očeh in je pomirjen,...ne vem no...v mislih imam predvsem prve mesece. Glede na to, da isofixa tako ali tako nimam na prednjem sedežu, ga bom vozila zadaj, ogledala pa si tudi ne bom montirala, ker, kot sem že napisala, mi je to še bolj moteče za samo vožnjo. Itak pa hitro prerastejo lupinico in bo hitro čas za avtosedež, kjer bo lepo gledal naprej.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Isofix na sprednjem sedežu
19.9.2012 8:23:55   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: jajcka

Sicer še nimam izkušenj, ampak si težko predstavljam, da bi bilo opozovanje otročka v vzvratnem ogledalu manj moteče oz. lažje, kot pa če ga imaš spredaj, tu in tam "vržeš oko" nanj, se ga mimogrede narahlo dotakneš, ko zamenjaš prestavo, otrok te ima na očeh in je pomirjen,...ne vem no...v mislih imam predvsem prve mesece. Glede na to, da isofixa tako ali tako nimam na prednjem sedežu, ga bom vozila zadaj, ogledala pa si tudi ne bom montirala, ker, kot sem že napisala, mi je to še bolj moteče za samo vožnjo. Itak pa hitro prerastejo lupinico in bo hitro čas za avtosedež, kjer bo lepo gledal naprej.


pa sj boš tut vidla, da se boš sama z njim najbrž prve mesece zelo malo okoli vozila. sploh pa kake dolge ture najbrž ne boš delala. jst sm Brinu naštimala igračke gor, da so se majale ob vožnji in nikol ni blo problema. prvič smo se nekam daleč peljali, ko smo šli na morje, takrat je pa tko celo vožnjo spal (smo tko prilagodili) in spet ni bilo nobenega problema.

(odgovor članu jajcka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Testiranje na živalih
hmm...

Ali kopujete kozmetiko, ki je testirana na živalih?

da (39%)

ne (61%)


Število vseh glasov: 168

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!