|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Isto ime kot pri znancih
1.2.2008 18:03:27   
zvončica2007
Najin enoletni sinček ima zelo pogosto ime, zanj sva se odločila na hitro, zdaj pa bi mu dodala še eno ime. Z možem nama je všeč ime, ki ga imajo že pri poznanih v bližini našega doma. Kaj menite o tem, ali je to pametno, da bi se srečevala dva otroka z istim imenom ( ime je nekje srednje pogosto). Ali mislite, da bi zgledalo kot da jih kopiramo in kako bi se vi počutili v situaciji, če bi nekdo od poznanih dodal tako ime kot ga ima vaš otrok? Hvala za odgovore!

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 1.2.2008 19:38:02 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ISTO IME KOT PRI ZNANCIH IN VAŠ NASVET
1.2.2008 19:41:44   
melanija
Zakaj otroka obremenjevat z še enim imenom? Meni se to ne zdi smiselno. Kako ga bi pa potem klicali po ta novem ali po ta starem imenu ali z obema?

Če pa že se raje odločita za tako ime, ki ga nima nihče v bližini tako se bosta vidva počutila bolje in tudi ostali, če bi imeli kaj za komentirat.

(odgovor članu zvončica2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ISTO IME KOT PRI ZNANCIH IN VAŠ NASVET
1.2.2008 21:29:54   
mayci
Zakaj pa bi otrok potreboval še eno ime po enem letuuser posted image  Meni se ne zdi potrebno...

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
1.2.2008 22:31:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Isto ime kot pri znancih
2.2.2008 12:15:38   
valentina2006
Sama še enega imena nebi dodala. Odločitev je pa vajina.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu zvončica2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Isto ime kot pri znancih
2.2.2008 12:30:39   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

Sama še enega imena nebi dodala. Odločitev je pa vajina.


se podpišem,... Kako mu je pa ime, da ima tako pogosto ime?


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Isto ime kot pri znancih
2.2.2008 13:19:58   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

Sama še enega imena nebi dodala. Odločitev je pa vajina.


se podpišem,... Kako mu je pa ime, da ima tako pogosto ime?




Se tut jaz podpišem.
Jaz osebno ne bi spreminjala imena, ker je pogosto, niti pod razno ne, če bi mi bilo všeč.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Isto ime kot pri znancih
2.2.2008 13:20:37   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

Sama še enega imena nebi dodala. Odločitev je pa vajina.


se podpišem,... Kako mu je pa ime, da ima tako pogosto ime?




Se tut jaz podpišem.
Jaz osebno ne bi spreminjala imena, ker je pogosto, niti pod razno ne, če bi mi bilo všeč.






Oziroma dodala, še eno ime če bi bilo to preveč pogosto.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Isto ime kot pri znancih
4.2.2008 20:43:42   
Naša črtica koraka
Zelo čudno mi je dodajat že leto staremu človeku še eno ime. Mislita, da mu to ime res manjka?

(odgovor članu zvončica2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Isto ime kot pri znancih
4.2.2008 20:45:55   
tosja


IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

manjka?


user posted image user posted image user posted image črtica pogrešamo teeeeeeeeeeeeeee... user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Isto ime kot pri znancih
4.2.2008 20:52:13   
Rubin.
Najin enoletni sinček ima zelo pogosto ime, zanj sva se odločila na hitro, zdaj pa bi mu dodala še eno ime. Z možem nama je všeč ime, ki ga imajo že pri poznanih v bližini našega doma. Kaj menite o tem, ali je to pametno, da bi se srečevala dva otroka z istim imenom ( ime je nekje srednje pogosto). Ali mislite, da bi zgledalo kot da jih kopiramo in kako bi se vi počutili v situaciji, če bi nekdo od poznanih dodal tako ime kot ga ima vaš otrok? Hvala za odgovore!



Kaj tagega pa prvič slišim user posted image Ne bi dodala imena, še manj pa takega, ki ga ima znančev otrok.

(odgovor članu zvončica2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Isto ime kot pri znancih
4.2.2008 21:02:10   
BAMBINA_
Ja, to je pa tudi meni jako čudna reč. user posted image In kako bi ga potem po novem klicala? Po starem ali novem imenu? Ali obeh? 

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu zvončica2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Isto ime kot pri znancih
4.2.2008 22:47:37   
helloKitty
Ne vem no, če bi mu ga spreminjala. Najbrž bi počakala da odraste in se sam odloči.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Isto ime kot pri znancih
11.2.2008 11:23:41   
Lea2007
Ajow, kaj dans folk vsega ne poštudira.

Tudi sama ne bi nikoli dodajala imena enoletnemu otroku. Vidva se odločita po svoje.

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Isto ime kot pri znancih
11.2.2008 11:29:13   
Rožica I
Po moje bi bilo čudno, pa ne samo znancem otroka z istim (novim) imenom user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Isto ime kot pri znancih
17.2.2008 22:21:04   
Zofy
user posted image user posted image user posted image Zakaj pa bi mu še eno ime dodajala? Jaz tudi mislim, da tega ne potrebuje, sej ni neki hišni ljubljenček ampak oseba, ki se bo s svojim imenom kmalu identificirala.

Sama pa ne bi nikoli dala istega imena kot ga imajo znanci oz. prijatelji s katerimi se vsaj malo družimo. Prav tako mi ne bi bilo prav, če bi kaka moja prijateljica, ki je/bo rodila za mano, dala isto ime kot sem ga dala jaz.



(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Isto ime kot pri znancih
18.2.2008 7:43:50   
mateyka
Sama pa ne bi nikoli dala istega imena kot ga imajo znanci oz. prijatelji s katerimi se vsaj malo družimo. Prav tako mi ne bi bilo prav, če bi kaka moja prijateljica, ki je/bo rodila za mano, dala isto ime kot sem ga dala jaz.


ah dej no Zofy, sej noben ni edini in izključni lastnik svojega imena. a zdej maš pa ti več pravice do tega imena, ker si prva rodila al kako je to (in obratno seveda - en drug, če mu rata te prehitet z otrokom)? kaj bi pa pol nardila, če bi ti ene 3-4 frendice porable tvoje naj finaliste (o imenih govorim)?

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Isto ime kot pri znancih
18.2.2008 9:46:57   
marelicaa
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

Sama še enega imena nebi dodala. Odločitev je pa vajina.


Jaz tudi ne. Pomisli, kako bo izpolnjeval razne birokratske listine. Včasih je treba za eno in isto stvar petkrat napisat osebne podatke.  In v takih primerih mi je že moje ime odveč tolikokrat pisat, pa imam kratko in samo eno.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Isto ime kot pri znancih
18.2.2008 10:23:50   
bastian111
No odločitev je vajina! JAz ne bi to naredila ,če pa že bi me že prijelo bi mu dala rajši kakšni vzdevek oz. ljubkovalno ime.

(odgovor članu marelicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Isto ime kot pri znancih
18.2.2008 12:21:06   
Anonimen
Kaj vse se eni spomnijo...user posted image user posted image

(odgovor članu zvončica2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Isto ime kot pri znancih
18.2.2008 19:14:00   
laurago
Ja kaj a je Franc?? user posted image  

_____________________________

Najraje jih imam:
Laura- 26.6.2001
Gorazd- 13.8.2003
Gašper & Gaber- 6.1.2007
ter da seveda ne pozabim najboljšega ter najprijaznejšega moža Klemna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Isto ime kot pri znancih
18.2.2008 21:50:35   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Sama pa ne bi nikoli dala istega imena kot ga imajo znanci oz. prijatelji s katerimi se vsaj malo družimo. Prav tako mi ne bi bilo prav, če bi kaka moja prijateljica, ki je/bo rodila za mano, dala isto ime kot sem ga dala jaz.


ah dej no Zofy, sej noben ni edini in izključni lastnik svojega imena. a zdej maš pa ti več pravice do tega imena, ker si prva rodila al kako je to (in obratno seveda - en drug, če mu rata te prehitet z otrokom)? kaj bi pa pol nardila, če bi ti ene 3-4 frendice porable tvoje naj finaliste (o imenih govorim)?


Imen si ne lastim, se mi pa zdi glupo in smešno, da bi imeli moji otroki same soimenjake za prijatelje. Razmišljam pač drugače kot ti. Valda ne bi nikomur zamerila ali pa celo rekla, da nočem, da da svojemu otroku isto ime, ker nimam te pravice.  Zdelo pa se bi mi vseeno bedno in pač ne štekam, kako se npr. prijateljici ne bi zdelo bedno dati svojemu otroku isto ime. Pač, vsak ima svoj okus in svoje mnenje in zato so forumi, da si mnenje delimo.

Vidim kako je pri prijateljih, ki imajo prijatelje in sorodnike, ki imajo otroke z istimi imeni in so pol mali revčki čisto zmedeni, ker ne vejo o komu jim starši pripovedujejo. Jaz bi se tudi počutila bedno, če bi imela v šoli 5 soimenjakinj v razredu, bi bila prav jezna na starše, ker mi niso znali nekaj bolj originalnega in manj popularnega najti. To je pač moje mnenje... pa mi moje ime ni všeč in ni bilo popularno v mojih časih...

Aja, še to: če bi mi prijateljice porabile moje naj finaliste (in ena tudi je porabila ime, ki sem ga šparala za user posted image ), bi finaliste spremenila. Obstaja doooosti lepih imen user posted image in za svojo user posted image sem našla takega, ki ga nima noben znanec, prijatelj ali sorodnik s katerim se družimo. Še dobro, da ne pričakujem user posted image , ker mi je ime od mojega brata med najlepšimi moškimi imeni. Ampak, kot sem že razložila, mu takega imena ne bi dala, ker se že tako kliče moj brat... Vidiš, taka semuser posted image

< Sporočilo je popravil Zofy -- 18.2.2008 21:51:59 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Isto ime kot pri znancih
19.2.2008 6:45:12   
mateyka
Aja, še to: če bi mi prijateljice porabile moje naj finaliste (in ena tudi je porabila ime, ki sem ga šparala za user posted image ), bi finaliste spremenila. Obstaja doooosti lepih imen in za svojo sem našla takega, ki ga nima noben znanec, prijatelj ali sorodnik s katerim se družimo. Še dobro, da ne pričakujem user posted image , ker mi je ime od mojega brata med najlepšimi moškimi imeni. Ampak, kot sem že razložila, mu takega imena ne bi dala, ker se že tako kliče moj brat... Vidiš, taka sem


o pišuka, to je pa lahk zoprno - res dobr, da maš pol user posted image user posted image (in btw - čestitam že vnaprej user posted image ) jaz pa ne najdem tok velik dobrih imen, da bi lahko spreminjala finaliste user posted image mene sicer ne bi motilo, da bi kdo že mel to ime - sej ga itak nekdo že ma (sam poznaš ga ne pa bog ve kok soimenjakov bo spoznal v lajfu), razen, če si ga ne zmisliš (Vanesa je recimo zmišljeno ime). američani zadnje čase kr dost furajo izmišljena imena..

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Isto ime kot pri znancih
19.2.2008 15:23:47   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

(Vanesa je recimo zmišljeno ime)



Res??  Pa tako "pravo" se sliši"user posted image . Jaz si sigurno ne bi znala takega izmislitiuser posted image user posted image .
Pa hvala za čestitke user posted image .

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?