|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Istrske vile
6.2.2008 8:01:25   
luka jan
Ker nameravamo za 1. maja oditi v te vile me zanima nekaj stvari.
Vem da ste ene že bile tam, zato bi rada vedela, če imajo te vile ob vsem luksuzu in noro visokih cenih v kuhinji pomivalni stroj?
Slikce so res bajne, a kuhinja ni prikazana nikjer. Pa rada bi vedela če so spalnice ločene od bivalnega prostora, pa če je v kopalnici tuš al bana...
Kakšen pa je bazen v sklopu tega resorsa?
Skratka vse informacije bi mi prišle prav.
Hvala!

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 29.4.2008 19:42:16 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Istrske vike
6.2.2008 12:19:18   
Janeja
Luka Jan, tudi mi razmišljamo o teh vilah za 1.maj.
A mi lahko prosim poveš, kje si rezervirala - direktno ali preko kakšne agencije?

Sama sem bila poleti v Umagu in smo se sprehalali med temi vilami in so tudi mene čist prevzele user posted image . Toliko, da sem pozabila it na recepcijo po cenik in ostale informacije user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Istrske vike
6.2.2008 12:27:19   
luka jan
Nisem še rezervirala, sem pa našla tu http://www.bonus.si/prvimaj08istra.html.
Tudi sicer letujemo vedno preko te agencije, so vedno najcenejši.
Če boš šla se pa dobimo na kakšniuser posted image , kaj?

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Istrske vike
6.2.2008 12:33:06   
mojca*
luka jan pomivalnega stroja ni, slikico kuhinje pa ti lahko pošljem na mail, javi naslov.
lp!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Istrske vike
6.2.2008 14:18:42   
sayuri
Mene zanima, če imajo te vile ogrevanje - v primeru slabega vremena. Saj veste - za 1. maja je lahko zelo hladno.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Istrske vike
6.2.2008 14:24:41   
rija
evo, sem dvignila temo o teh vilah, pa fotke so not

pomivalca ni, je mikrovalovna, pa toster....
kopalnica ima kad
spalnice so ločene od bivalnega dela
gretje: tak-tak. pri nas je bilo mrzlo, pa se mi zdi, da gretje ni delalo? mi smo imeli zraven eno majhno pečko, pa stvar rešena.
bazen: super, topla voda, topel zrak, edino FENOV NI kar je v hladnejšem in vetrovnem obdobju res moteče.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Istrske vike
6.2.2008 23:25:10   
luka jan
Rija, hvala. Ne skor, sigurno boljš kot na njihovi spletni strani.
Saj nisem mogla jaz najdet  teh vil v iskalniku, ko pa si jih ti tako profesionalno in pravilno poimenovala.user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Istrske vike
9.2.2008 18:38:51   
* Mateja *
MI hodimo v Umag na orej in smo lani, ko so bile te hiške v končni fazi obnove ful presenečeni!! Tok dobro naselje, da dol padeš, je pa dostopno brez avtov, samo z njihovimi vozi, ker je eko naselje. Dobro si oglejte predsedniški apartma, ki je bajno drag, ampak pokukate lahko vseno.

Naselje je ful hudo, notranjost zgleda tudi v redu kolikot smo lahko vohljali. Bili smo namreč takoj v začetku julija, ko so stvra še skupaj spravljali in smo se lahko fino razgledali!!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Istrske vike
9.2.2008 22:10:20   
maja979
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1807499

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Istrske vike
9.2.2008 22:49:17   
luka jan
 Maja 979 hvala, sam te je Rija že prehitela in mal prestavla tele istarske vile višje. Če veš kaj mislim.

(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Istrske vike
11.2.2008 8:57:39   
luka jan
Evo, sem pravkar rezerviralauser posted image user posted image . Cena je sicer ubijalska, 211 eurov za 3 dni za 3 osebe, pa nič zato. Da vidimo kaj znajo ponuditi naši sosedje za tak denar.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Istrske vike
14.2.2008 21:04:19   
Janeja
Ja cene so pa res previsoke.
Ravno zaradi tega razmišljam, da bi šli drugam. Za 5 dni pride najem vile okrog 350 EUR, polpenzion v hotelu s 4* za 4 osebe pa 400 EUR. user posted image  

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Istrske vike
14.2.2008 22:37:32   
luka jan
Itak da se bolj splača it v hotel, sam pri nas je res veliko  lažje it v apartma, ker je mali še premajhen za hotel, 2,5 leti. Smo bli lani jeseni pa je bil obup, oba sva šla lačna od obrokov, ker sva ga kar naprej lovila.
Jaz sem tu že bila, a takrat še niso bile preurejene in je blo super. Všeč mi je ker je terasa spredaj, ni nekih norih stopnic in pa narava brez cest. Sem gremo zgolj iz radovednosti, da vidimo kak je to v živo, sicer pa je absolutno predrago. Verjetno letos, pol bo pa že tamal tak zraste da si lahk privoščimo kakšen hotel.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Istrske vike
14.2.2008 22:45:40   
rija
saj to je to: septembra sva ga lovila po jedilnici, oktobra pa v teh vilah mirno jedla na terasiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Istrske vike
15.2.2008 12:31:05   
Janeja
Meni je pa ravno jedilnica, kjer se "dogaja" velik plus pri naši neješči 3 letnici.  Jo dam v njen stolček za mizo (od koder ne more pobegnit user posted image ), pa še kar nekaj poje. Več sigurno kot če smo sami.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Istrske vike
15.2.2008 13:20:38   
luka jan
Oh, ko bi moj hotel sedet v tem stolčku, pa noče. Sedet hoče na stolu, kot midva in potem je. Res ne vem kako bi preživeli hotel če bi šli.
Poleg tega gre pa prijatlca s familijo tud v Umag isti termin, verjetno v hotel, pa bo fajn da lahk popoldan kaj skupaj spečemo(saj žar menda je v teh vilah) in kakšno rečemo, otroci pa se bodo igrali na terasi.
Res komaj čakam ta dopust, me tak firbec matra da joj.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Istrske vike
15.2.2008 22:28:18   
januskica
Pozdravljene,

mi tudi gremo med prvomajskimi v te vile. user posted image ste me kar prepričale s slikcami. user posted image

imam pa eno vprašanje ... kako je kaj s postelnino ter brisačami v teh vilah? kdaj ti jih menjajo, ...?

aja, a mogoče katera ve kdaj je kao ura prihoda in odhoda?

lp

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Istrske vike
16.4.2008 10:43:10   
luka jan
Evo, še malo pa gremo.user posted image user posted image
Imam pa eno vprašanje za vse tiste ki ste tam že bile.
Zanima me če imajo te vile na terasi gril, al karkoli kjer se da peč na prostem?
Moj me kar naprej sprašuje, po moje bo cele dopust sam pekel, pa sem rekla da se obrnem na vas.
Sicer pa sem vidla da ni pečice, a jo niti ne rabim. Upam da je vsaj gril oz. kamin.

(odgovor članu januskica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Istrske vike
16.4.2008 13:30:44   
ella2006
Kje ste pa rezervirale, da ste dobili tako poceni. Ker prijatelji so hoteli v hotel Sol Garden Istro za 1 maj , pa je že zaseden, nato pa so iskali ponudbo za istrske vile in so dobili ponudbo 120 Eur/dan brez hrane.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Istrske vike
16.4.2008 16:06:42   
rija
posteljnina je, brisače menjajo vsak dan. ne rabiš nič nest.

gril: ga ni na terasi, edino če si ga vzameš s seboj, samo ne vem, če je dovoljeno zunaj kaj kurit user posted image  vprašaj direkt na recepcijo istarskih vil, mislim, da so že odprte.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Istrske vike
22.4.2008 12:07:10   
januskica
Rija, hvala.

Ella 2006, mi gremo preko agencije Bonus. cena velja za 3 dni s takso in rizikom za 4 osebe.lp

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
29.4.2008 13:21:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu januskica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Istrske vike
4.5.2008 18:40:23   
SINEJA
Mene pa zanima ali je bil kdo v teh vilah med prvomajskimi prazniki in kakšni so vtisi in ali so vredne tega denarja?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Istrske vike
5.5.2008 8:06:02   
luka jan
Sineja, mi smo se pravkar vrnili iz teh vil, in ti moram rečt da so vrednega vsakega centa. Tako zelo lepo pa že dolgo ni bilo nikjer. Odlično naselje, brez prometa, prelepo urejene hišče, še lepša okolica, da ne govorim o opremi, stilu in ponudbi. Men je blo božansko, pa še lepo vreme je bilo, tako da nam je naša terasa prišla še kako prav.
Mi smo se odloćli da gremo takoj ko bo spet mogoče, čeprav med glavno sezono mene tam ne bodo videli, saj takrat prisegam na lepe plaže, teh pa v Umagu po mojem okusu nikjer ni.

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Istrske vike
7.5.2008 14:22:24   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Mi smo se odloćli da gremo takoj ko bo spet mogoče, čeprav med glavno sezono mene tam ne bodo videli, saj takrat prisegam na lepe plaže, teh pa v Umagu po mojem okusu nikjer ni.



enako user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?