|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izcedek iz dojk
29.3.2010 11:11:10   
FLOWR12
Rabla bi pomoč. Hčerka, ki je stara 13 let že nekaj časa opaža temen izcedek iz dojk. To opazi na modrčku. Nekaj časa temu nisem posvečala pretirane pozornosti, sedaj pa me je začelo skrbeti. Ali je možno, da bi bili to hormoni?
To ni neki velik izcedek ampak par temnih pikic na modrčku. Ali morava k zdravniku?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izcedek iz dojk
29.3.2010 11:43:00   
polma
Vprašaj na http://med.over.net/forum/. 

_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izcedek iz dojk
29.3.2010 11:44:21   
FLOWR12
Bom hvala.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izcedek iz dojk
29.3.2010 11:56:08   
FLOWR12
Nekeko se ne znajdem na tem forumu. Ali se je treba najprej včlaniti in plačati članarino? Kako lahko zastaviš vprašanje?

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izcedek iz dojk
29.3.2010 13:02:23   
Hope2
Tak izcedek sem imela jaz od kar sem začela opazovat joške-začetek srednje šole in ga imela vse do nosečnosti. Če sem stisnila je to bil kot rjavkast izcedek, včasih je povleklo malo na zelenkasto. Pa bister je bil, ne nek kremast kot npr melko. Šla sem tudi na metelkovo v ambulanto za bolezni dojk in vse kar sem odnesla je bilo, da so moje dojke ok. Potem se je začela moja pot z neplodnostjo in smo hitro ugotovili, da imam preveč prolaktina in posledica tega je bil izcedek iz dojke (samo iz ene mi je teklo).

Jaz bi šla k zdravniku, naj jo pregleda (hormone je izi stestirat), v skrajnem primeru  ti naj da napotnico za ambulanto dojk, pa ji tam vzamejo bris in preverijo kaj je.

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izcedek iz dojk
29.3.2010 13:04:18   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: FLOWR12

Nekeko se ne znajdem na tem forumu. Ali se je treba najprej včlaniti in plačati članarino? Kako lahko zastaviš vprašanje?


Jaz sem včlanjena in nikoli nič plačala. Prijavi se oz registriraj, sledi navodilom, potem pa komot postaviš vprašanje. Pri nekaterih forumih vidiš odgovor šele, ko ti zdravnik odgovori.

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izcedek iz dojk
29.3.2010 13:07:09   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Potem se je začela moja pot z neplodnostjo in smo hitro ugotovili, da imam preveč prolaktina in posledica tega je bil izcedek iz dojke (samo iz ene mi je teklo).

Jaz bi šla k zdravniku, naj jo pregleda (hormone je izi stestirat), v skrajnem primeru  ti naj da napotnico za ambulanto dojk, pa ji tam vzamejo bris in preverijo kaj je.



Tudi sama imam oz. sem imela probleme zaradi prolaktina, ki je bil ne vem kolikokrat povišan. Samo pri meni ni bilo izcedka. Se pa spomnim, da sem brala, da smo naj pozorne na izcedke iz prsi.

Hope- kakšno imaš sedaj vrednost prolaktina? Sama sem imela zadnjo kontrolo po porodu, ko sva se odločala za drugega otroka in je bilo vse v mejah normale. Tik pred prvo nosečnostjo pa malo odstopanje.

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 29.3.2010 13:08:11 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izcedek iz dojk
29.3.2010 13:09:43   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Potem se je začela moja pot z neplodnostjo in smo hitro ugotovili, da imam preveč prolaktina in posledica tega je bil izcedek iz dojke (samo iz ene mi je teklo).

Jaz bi šla k zdravniku, naj jo pregleda (hormone je izi stestirat), v skrajnem primeru  ti naj da napotnico za ambulanto dojk, pa ji tam vzamejo bris in preverijo kaj je.



Tudi sama imam oz. sem imela probleme zaradi prolaktina, ki je bil ne vem kolikokrat povišan. Samo pri meni ni bilo izcedka. Se pa spomnim, da sem brala, da smo naj pozorne na izcedke iz prsi.

Hope- kakšno imaš sedaj vrednost prolaktina? Sama sem imela zadnjo kontrolo po porodu, ko sva se odločala za drugega otroka in je bilo vse v mejah normale. Tik pred prvo nosečnostjo pa malo odstopanje.


Nisem še testirala. Zdaj nimam težav nobenih, pa odlašam. Ko se bomo odločili za drugega pa bo treba stestirat.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izcedek iz dojk
29.3.2010 13:19:23   
FLOWR12
Hope2 hvala za odgovor. Sem se kar malo pomirila. Že cel dopolne visim na internetu in berem vse sorte slabih prognozuser posted image . Jaz upam, da ji samo hormoni norijo in da je z njenimi dojkami vse OK. Vseeno pa se bova šli jutri pokazati zdravnici.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izcedek iz dojk
29.3.2010 13:31:02   
Hope2
Verjamem, ker sva se z mami isto presekirale. Upam, da bo tudi pri vama vse ok.

Sem se zdaj spomnila navodil iz metelkove. Čim manj močno oprijetih stisnjenih modrcev, doma mi je svetoval le majčke (oprijete ob telesu) ter nič stiskanja bradavic.

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izcedek iz dojk
29.3.2010 13:41:43   
FLOWR12
Še enkrat hvala Hope2. Jaz sem ji že tako govorila, da modrčka še sploh ne rabi in naj ima samo majčko. Ampak ker so vse njene sošolke že zelo razvite in z modrčki, ga hoče tudi ona. Ali naj bi imelo povišanje prolaktina kaj veze z vsakodnevnim uživanjem čokolade. Moja punca je namreč zelooooo sladkosneda in poje vsak dan vsaj eno vrsto čokolade. Drugače pa je prava suhica in tudi med najmanjšimi med sovrstnicami v razredu.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izcedek iz dojk
29.3.2010 14:27:28   
Hope2
O čokoladi ne bi vedela, ampak bi prej rekla, da ne.

Vem samo še to, da je prolaktin tudi stresni hormon. Ponavadi se v stersnih situiacijah poveča, celo če si nagnjen k temu. Že sam vbod igle (za jemanje krvi in preverjanje hormonov) lahko poveča prolaktin. Zato je treba vzet večkrat na dan kri za točno ugotavljanje prolaktina.

Punca je zdaj v razvoju, hormoni norijo, joškice se razvijajo... To bo najbrž to. Vse te zgodbe, ki jih bereš, črne scenarije... vse to je značilno za odrasle in ne razvijajoče punčke.


Lej najbolje zdaj pozabita kokr se da, ne preveč brskat, najprej pregled pri zdravniku, če on ne zna oz vaju bo še naprej strah pa napotnica za ambulanto dojk. Do takrat pa dajta probajta izklopit in ne preveč razglabljat.

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?