|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izcedek namesto menstruacije - možna nosečnost?
19.12.2008 16:38:59   
Anonimen
Torej .. načrtujeva otroka .. 3 dni nazaj sem imela vse znake pred M, 1''% sem bila, da jo bom dobila, a je še danes ni- Že 2 dni imam za vsak slučaj tampon, kjer je za vsako mini rjava sloz, ki pa, če nimam tampona, nitti ne pride do hlačk. Da ne bom (spet) metala testov,bom počakala še kak dan, a me vseeno zanima, čče je bilo pri kateri tako. Sprašujem zato, ker sem vedno pri M krvavela takoj, še nikoli nisem imela prej kakega izcedka. Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izcedek namesto menstruacije - možna nose...
19.12.2008 16:41:16   
Anonimen
Popravek: 100%, ne 1% (zatipkala). sluz-ne sloz.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izcedek namesto menstruacije - možna nose...
19.12.2008 16:49:13   
detelja
glej težko je reči, da si ali nisi noseča...čeprav so dragi testi je itak najboljše in najbolj ziher, da ga kupiš in narediš...imaš v mullerju pa dm cenejšo varianto pa so glih tako dobri...sporoči rezultat...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izcedek namesto menstruacije - možna nose...
19.12.2008 17:06:01   
vesela veselka
hehehe...cestitam, res cestitam, da lahko cakas za tako stvar. Jaz bi si letela takoj kupit test da vidim a sem ali nisem noseca. Res ne morem verjet, da tukaj sparas, raje si kako kavico manj privosci, ali kozmetiko ali kaj pa vem ... full smo si razlicne, no, je dober to!!!! Nisem misla nic slabega s tem, ampak res ne morem verjeti, da lahko cakas! Meni ko je en dan zamujalo sem takoj letela v lekarno in jupiiiiiii rezultat je bil pozitiven. Srecno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izcedek namesto menstruacije - možna nose...
19.12.2008 17:21:10   
detelja
tudi jaz jo občudujem kako lahko tako dolgo zdrži v tej negotovosti...jaz sem preden sem zagledala + kupila verjetno 5 testov...a po eni strani jo pa matrauser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izcedek namesto menstruacije - možna nose...
19.12.2008 17:58:09   
Anonimen
Kako lahko zdržim? ker mi je neumno naredit npr. 6 testov, če mi 6 dni zamuja. Ne da šparam. Sem jih pred meseci par kupla in imela zalogo, do sedaj sem naredila 1-3/mesec. trenutno nimam doma nobenega, v lekarni pa dela ena znanka in nočem kupit testa, da ne bodo "jutri vsi vedeli, da sem noseča" Bom raje počakala do pon, da ga bom lahko kupila v drugem kraju. Nisem ga pa kupila včeraj, ker sem bila glede na počutje res 100%, da bom dobila M. Sicer pa glede na odzive nimam nobenega upanja, da bi bila noseča, če bi mi katera rekla, da je bilo enako pri njej pri zanositvi, bi pa verjetno poletela v lekarno 100 km stran, če bi bilo treba.

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izcedek namesto menstruacije - možna nose...
19.12.2008 18:38:08   
uršika***
Pri meni je bilo enako- 100% sem bila, da nisem noseča, ker sem imela iste krče kot pred M, boleče prsi in vse ostale znake. Samo čakala sem, kdaj se bo ulilo, pa se ni. In sem si rekla, kaj pa če se je res kaj prijelouser posted image
Naredila sem test- prvi dan izostanka je pokazal čisto rahko črtico, drugi dan tudi, tretji dan pa sem naredila še CB in je pokazal debel+. Tko da je čisto možno, da si noseča- naredi test, pa sporoči kakšen je bil rezultat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izcedek namesto menstruacije - možna nose...
19.12.2008 19:02:07   
detelja
Anonimna pa saj si lahko test kupiš tudi v dm, muller...glej najprej moraš sama vedet, če imaš urejene cikluse ali ne...npr. jaz sem imela tako med 25-28 dni...takrat sem imela že prej dva meseca na 26 dni tako, da sem julija tudi čakala m na 26 dan...pa je ni bilo..pa sem naredila test pa nič...pa drugi dan m ni bilo sem naredila test pa spet nič...potem sem že obupala...tretji dan ni bilo m pa naredim test pa prvih 10 min nič...potem sem pa test pustila v kopalnici na pralnem stroju in ko sem se odpravljala zvečer od doma pa sem hotela test dat v koš pogledam pa vidim čisto rahlo črtico...in potem spet tisto ali je to ali ni...seveda motilo me je, ker je pokazal po 10 min...pa sem šla drugi dan po nov test pa isto...potem sem naredila za 2 dni pa je zopet bila črtica bolj slaba, ampak se je pokazala prej...potem pa sem rekla počakam do nedele (zoper 2 dni) in potem če bo + pokličem v pon. gin..no in res delam test v ned. pa zopet bolj slaba črtica...potem sem pa bila čist iz sebe..moj je rekel, da to je črtica in da je malo močnejša...no in v pon. ko sem šla iz službe sem morala it v lekarno po CB in ta je takoj pokazal močen +...in sedaj smo v 24 t...pa če ti je nerodno it v lakrno zaradi znanke pošlji nekoga drugega...saj veš, kje koli boš kupila test boš verjetno glih takrat srečala kakega znanca...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izcedek namesto menstruacije - možna nose...
19.12.2008 22:12:28   
Anonimen
No, ko sem se odpravljala po test, sem šla še prej na wc in dobila m :( Sem kar imela prav, ker sem hotela počakat do pon.
Hvala vsem za odgovore, upamo na naslednji mesec!

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?