|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izdatki za lepoto
22.2.2007 8:04:18   
Anonimen
No zdaj smo/ste že skoraj vse naštele kar uporabljate od kozmetike,pa me zanima,če nisem preveč firbčna,koliko evrovčkov na mesec namenite za kozmetiko?
Meni se zdi,da moraš za vse to odšteti kar lepo število denarčkov a ne?user posted image user posted image
Mater sem firbčna!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izdatki za lepoto
22.2.2007 8:11:11   
Anonimen
kakor kdaj....ko imam "morilski pohod" po mulerju, limoniju, lushu....kupim vse kar sem si napisala na listek (ja pišem si kozmetični listek) - ker ene stvari kupujem tle ene tam...Pa sploh ne vem koliko porabim - ali si mislila pod "izdatke" tudi npr. gel za tuširanje, vatke, palčke za ušesam vložke....ker te stvari tudi kar "obremenijo" proračun user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izdatki za lepoto
22.2.2007 8:12:29   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  palčke za ušesam - a niste  še slišale , z njimi se čisti za ušesi.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izdatki za lepoto
22.2.2007 8:31:31   
Strawberrie Cherrie
Če delim stroške z meseci - okoli 8-10tisoč tisočakov, se pravi tja ok40€.....s frizuro, makeupom, kremami, geli zatuširanje....vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izdatki za lepoto
22.2.2007 8:33:11   
Anonimen
Jaz ne vem kolk dam za kozmetiko na mesec, ker določene stvari držijo dlje kot druge in večinoma kupujem vsake par mesecev.

Ni pa neka ekstremna cifra ziher.
Še najdražji je parfum od vse moje kozmetike.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izdatki za lepoto
22.2.2007 8:59:44   
kofetek2010
pojma nimam user posted image  

tedensko dajem 14€ za frizerja - rečimo temu fiksni strošek user posted image  
ostalo pa po potrebi, ker pojma nimam kolk časa imam kremo, parfum, puder, maskaro, tonik, čistilno mleko,... user posted image  

torej 56€ za frizerja in povprečno enih 50€ za ostale prčklarije user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izdatki za lepoto
22.2.2007 9:33:54   
TaisTa
 
Če dam nekje povprečje - okoli 10 € na mesec. Ker lahko dolgo nič ne kupim, nato pa zapravim recimo 40 €. Nisem prav obsedena z kozmetiko, imam nekaj malega dekorative, veliko več je negovalne kozmetike (kreme, čistilni geli, toniki, fluidi, maske, šamponi & stuff za lase). Kar se pa tiče gelov za tuširanje, žajfic, šamponov (večina šamponov), vatiranih palčk ( user posted image ) pa lepo kupuje mama, si cela familija te dobrine deli (kar si sama kupim, je samo moje. user posted image ).

user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izdatki za lepoto
22.2.2007 10:09:54   
Felicity
Pojma nimam, koliko zapravim.
Pametno bi bilo, da si naredim kakšen izračun.user posted image
Na hitro bi rekla povprečno 30-40€. Odvisno od meseca, če je v istem mesecu frizer+parfum+malenkosti tudi čez 100€. Kdaj pa tudi 10€.
Vsekakor pa, ga ni meseca, da ne bi prav nič zapravila.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izdatki za lepoto
22.2.2007 10:14:16   
Anonimen
Pojma nimamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

enih 70-100€?user posted image

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izdatki za lepoto
22.2.2007 11:01:05   
Anonimen
Uh, pojma nimam, pa zdej sem začela veliko več zapravljat. Glih ta mesec. Prej sem si vsake dva meseca kupila kremo za obraz in maskaro, kar je oboje zneslo cca. 20€, pa recimo da to namesece razdelim in znese 10€ na mesec. Gelov za tuširanje in podobno ne štejem zraven. No, zdej bom pa samo ta mesec enih 100 - 150€ zapravila, ker sem si nabavila zalogo negovalne kozmetike za telo (karitejevo maslo, krema za telo, pa še nočno kremo in kremo za okrog oči, eno zlo fajn kremo za roke, pa še k frizerju grem jutri, kjer bom v zadnjiih 10 letih mislim da tretjič. No, sej s kozmetiko bo zdaj spet ene tri mesece ziher mir, če ne še več, ker tega se ne porabi veliko, samo frizerja bom pa s kratkimi lasmi morala redno obiskovat. Torej bom jaz tud po novem tako na oko cca 40€ na mesec dala, če bom še tisto kozmetiko porazdelila na mesece.
In še dobro, da me vse, kar naročim od Justa, tašča časti, ker če ne bi bila ta cifra nenormalno večja.user posted image Si zdaj delam tudi zalogo Justove kozmetike.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izdatki za lepoto
22.2.2007 11:08:46   
lemavrica
Čist odvisno od meseca. Včasih nič, za frizerja okoli 45€ na tri mesece, dekorativna in negovalna kozmetika pa na par mesecev zneseta cca. 30€.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izdatki za lepoto
22.2.2007 11:40:11   
Taula
Jaz sem ta mesec zapravila že okoli 100 evrov, kupila nisem pa nič posebnega.user posted image  Zapravila bom še okoli 50 evrov danes, pol pa upam da imam mir za nekaj časa. Pobožne želje?user posted image
Drugi mesec grem pa k frizerju..pa bo spet šlo ene 60 evrov.
Ja moj dragi bi rekel da pretiravam..dobro da ne ve koliko zapravim.user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izdatki za lepoto
22.2.2007 11:43:28   
muška
Odvisno , ampak ne dosti.  Kak mesec nič, kak mesec 10€ , več pa skorajda težko. Imam "srečo" , da moje ustnice zahtevajo samo Manhatanove šminke (ena stane 5€), nobene druge šminke ne prenašam, takoj dobim lišaje ali herpes user posted image user posted image  , maskaro si kupim čisto po občutku, ampak tudi tukaj nekako najraje Manhatan , sicer ne vem koliko stane, ampak ni neka cifra, tudi senčilo up. ponavadi kar Manhatanovo in tudi tukaj se cifra suče okoli 5€ .

Kremo za obraz imam Garnierjevo, ki mi super paše,... skratka skromna sem user posted image  .

Aja k frizerju grem enkrat letno, da mi poreže konce, ker imam na glavi pravo levjo grivo in tako nobena "frizura"ne pride v poštev, enkrat sem šla na likanje las, pa je frizerka skoraj popenila zraven,... user posted image user posted image    Skratka naravna lepota , pa to ....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izdatki za lepoto
22.2.2007 13:50:03   
dulcinea
Jaz dam za to zelo malo. Kozmetike za lišpat sploh ne uporabljam. Kar se tiče pa gela za tuširat, kolodonta, ščetk, vložki in podobno pa kar se sproti porabi. Ne vem, koliko bi to koštalo. Po moje ne dosti.
Sem pa včeraj dala za frizerja 35€ pa še 30 za en šampon pa en balzam, ki se kupi lahko sam pri fizerjih. TIGI. To pa vedno kupim tam, ker je res dober.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izdatki za lepoto
22.2.2007 14:11:46   
Moyca_
full različno.včasih se zgodi da nič, včasih pa 100€

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izdatki za lepoto
22.2.2007 19:01:08   
Anonimen
Jaz pa skoraj vsak mesec nekaj dobim pri nagradnih igrah glih danes sem dobila spet vi Yichiu eno kopel prejšnji mesec sem dobila kar tri kreme pa odstranjevalec ličil.Dobivam pa vsak mesec pri avonu kozmetiko pa še naročim si nekje za pet-šest tisoč tolko mam bonusa in itak ne plačam nič.Tako,da zadnje čase ne kopujem ničesar razen tamponov pa vložkov in kakšno barvo za lase.Parfume dobim za darila tako...Saj po eni strani mi kar paše.Moram pa si naročit eno kremo to pa pri Fleur de sante.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?