|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izkušnje z "glasbenim stolčkom"?
26.3.2006 4:20:15   
Anonimen
Mislim namreč na stolček (predvsem za hranjenje), ki je ali na baterije ali na elektriko in le to ga poganja (guganje), zraven pa še igra glasba. Torej tudi stolček za uspavanje, igro in še marsikaj. Videla sem ga v Baby Centru za 30.000 SIT, pa me zanimajo vaše izkušnje z njim (če ga ima katera) in ali cena odtehta "koristnost"?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
26.3.2006 8:59:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izkušnje z "glasbenim stolčkom"?
26.3.2006 9:52:40   
fricka
Ne vem ,meni se zdijo taki stolčki čisto odveč. Imela sem samo ležalnik in potem trip- trap s katerim sedi z nami pri mizi in skupaj jemo kosilo. Ne prenesem nepotrebne navlake in nepotrebnega zapravljanja. Ne skoparim pa, ko kupujemo nahrbtnik in podobne stvari.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izkušnje z "glasbenim stolčkom"?
26.3.2006 10:00:59   
nynna
Mi smo ga dobili v dar peg Perego, Igra, guga se ročno ali na baterije. Sliši se fino vendar mi nismo skoraj nič ode tega uporabljali razen osnovne funkcije sedenje v njem. Gugali na baterije smo se ene dvakrat, potem je bilo konec z baterijami in so svinjsko drage. Muzika pa tudi ni pasala med hranjenjem ker je odvračala pozornost. Tako da če ga dobiš res kje poceni, 30 000 pa ne dajaj zanjuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izkušnje z "glasbenim stolčkom"?
26.3.2006 19:20:46   
benika
Se strinjam z nynno. Mi imamo peg šerego dondolino, pa ima baterijsko guganje, pa glasbo in ne vem kaj še. Pa ne uporabljamo od tega nič, tako da vraje kupi navaden stolček.

lp

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izkušnje z "glasbenim stolčkom"?
26.3.2006 23:19:41   
Anonimen
Hm... Ja... No... Če imate te stolčke, pa jih ne uporabljate - a mi ga katera proda? Za razumno ceno, seveda...
Madonca, da mi ne bo zdaj kdo posta brisal, da je to oglas... hehehe...

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izkušnje z "glasbenim stolčkom"?
27.3.2006 8:41:55   
pravljica
kerensa, malo poglej na bolho...sem jih kar nekaj tam zasledila...meni je žal, da ga nisem kupila (pa nisem mislila tistega, v katerem je, ampak tistega, ki bi bil samo kot gugalnik)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?