|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izpadanje las
12.6.2005 23:24:25   
AnkaM
Hojhoj!
A so kateri po porodu strasansko izpadali lasje? :((:((:((
Moja mala je stara 4 mesece in meni so prav nemogoce zaceli izpadat lasje. Dojiva se 100%, mala krasno raste in napreduje. Nobenih problemov.
Kako naj resim svoje?

Hvala za predloge!:)
A.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Izpadanje las
12.6.2005 23:31:19   
Anonimen
Pozdravljena!
Torej, meni se je v prvi nosečnosti dogajalo isto, po treh mesecih po porodu sem mislila, da bom postala plešasta, pa so mi v lekarni punce svetovale ene kapsule od Dietpharma (nisem prepričana čisto), so pa kapsule koencima Q 10 in so popolnoma varne glede dojenja in vsega ostalega. Vsebujejo veliko koristnih stvari, med ostalim tudi selen, ki je potreben za obnovo las, ki so se zaradi nosečnosti izčrpali, ker pač otrok vzame, kar potrebuje. Kmalu po tem, mislim, da ni minil niti mesec, so mi lasje spet pognali in zdaj imam spet goščavo na glavi.
Sicer ti pa priporočam, da se postrižeš, dokler lasje malo ne zrastejo, da si opomorejo.
Upam, da sem te malo potolažila.
Lep pozdrav,
Simona

(odgovor članu AnkaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Izpadanje las
12.6.2005 23:59:36   
AnkaM
Hvala za tolazbo.
Nekako sem ze prisla do tega, da jih porezem. Saj zrastejo:)
Sicer pa bom vprasala v lekarni za te kapsule.

Pozdravcek, Anka

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Izpadanje las
13.6.2005 7:11:36   
Lunca1
To je nekaj čisto običajnege. Jaz sem pa v DM kupila Receptov losion ali nekja takega proti izpadanju las in je boljše. Verjetno bi se umirilo tudi brez tega. Je pa res, da sem jaz že skoz imela las za izvoz.:)

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Izpadanje las
13.6.2005 8:22:22   
piščanc
Moj je približno enako star in mi isto izpadajo lasje, pa tud pri prvem porordu so mi začeli izpadati okoli tretjega meseca.

Lasišče se pač obnavlja, boš videla, kmalu ti bodo po celi glavi štrleli novi kratki laski. Jaz sem se ostrigla na kratko, ker me nervira, sicer izapdajo še vedno.... se mi zdi, da se normalizira šele po šestem mesecu.

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Izpadanje las
13.6.2005 9:54:13   
leah
Meni so izpadali potem,ko sem nehala dojiti,cca.1 mesec je trajalo.Ma ni za paničarit;)

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Izpadanje las
14.6.2005 11:19:06   
Mojca P.
Lasje mi sicer niso odpadali tako, da bi bila panika, ceprav priznam, da je pri dolgih kar grozno videt poln odtok las v banji.
Sem pa vzporedno z lasmi imela tezave z nohti...tudi med dojenjem sem zato jedla tablete kvasa (v vsaki lekarni) in oba problema sta se vidno izboljsala.
Kvas je cisto naraven, poln vitaminov, cenovno tudi ugoden cca. 1500 Sit za eno kuro.
Midva z mojim eno-mesecno kuro s tabletami kvasa narediva vedno jeseni in spomladi..cist preventivno in krepilno in nisva ze dolgo nic smrkala, lasje in nohti pa res cist drugace zgledajo!:rozica:

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Izpadanje las
14.6.2005 11:41:28   
Žirafca Helena1
Pušenjak je na vprašanje o izpadanju las odgovoril, da med nosečnostjo je za lase obdobje rasti. Lasje izpadajo minimalno, zato pa rastejo in se njihovo število pomnoži. Po porodu pa je obdobje izpadanja - starejši lasje izpadajo, to pa ne vodi v plešavost.

:miska:

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?