|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izraščanje modrostnega zoba in bolečina
2.2.2008 22:31:43   
anckabancka
Raste mi drugi modrostni zob pri mojih 27,5 letih. user posted image

Prvi mi je zrastel kako leto in pol nazaj in ni bilo večjih težav. Sedaj pa me že nekaj tednov kar pošteno boli. Posebej, ko grem spat bi najraje kar lekadol vzela. Ko se razboli, me boli kar cela dlesen. Je pa že kak mesec, ko je pokukal na plano in ga je zunaj zelo majhen košček. Aja, je pa to spodnji modrostni zob.

Zanima me ali je to normalno in kako dolgo naj bi to še trajalo?

Vedno bolj razumem tečne otroke, ko jim rastejo zobki...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izraščanje modrostnega zoba in bolečina
2.2.2008 22:40:06   
hrabra miška
Ojoj,uboga. Rast zoba je različno dolga,odvisno pri vsakem posamezniku. Meni je pomagalo,da sem si dlesen zmasirala z aspirinom.  Tableto primeš v roko in kar podrgneš po dlesni. Pravijo da  ko ti zrastejo modrostni zobje,da si bolj pametenuser posted image user posted image ,malo za hec. Upam da te čim prej mine.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izraščanje modrostnega zoba in bolečina
2.2.2008 22:44:54   
anckabancka
Ma aspirin ni ravno zame, ker sem noseča... Zato se pa tudi lekadolov izogibam in rajš trpim.user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izraščanje modrostnega zoba in bolečina
2.2.2008 22:46:28   
Jančika_
Uh, nič fajn ni tole, ja. Jaz imam tri in ko sta mi rastla zgornja dva naenkrat, sta mi potisnila vse zobe malo naprejuser posted image . Trajalo je kakšne tri ali štiri mesece, ves čas me je kr fajn bolelo; moj ati je zobozdravnik in je rekel, da je to vse normalno. 

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izraščanje modrostnega zoba in bolečina
2.2.2008 22:49:22   
hrabra miška

IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Ma aspirin ni ravno zame, ker sem noseča... Zato se pa tudi lekadolov izogibam in rajš trpim.user posted image


Joj,potem pa raje ne aspirina,oprosti nisem vedela, ker drugače ti ga sploh nebi svetovala.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izraščanje modrostnega zoba in bolečina
3.2.2008 9:12:35   
Naja30
Meni so v srednji šoli vsi 4-je zrastli. Bi morala it na operacijo, ker se mi je dvojka zarad tega rahlo ukrivila, pa nisem šla. Ker je bilo sredi poletja... pustimo to user posted image
Vem, kako boli ko rastejo modrostni, samo se ne spomnem, kaj sem naredila. Sem malo potrpela, se mi zdi in kakšen aspirin vzela. Če te ful boli, vzemi lekadol, saj ga lahko.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izraščanje modrostnega zoba in bolečina
3.2.2008 9:33:31   
želva
Tud men se je takole začelo, pol se mi je pa vse vnelo in zagnojilo,tako da so mi ga mogli ven pulit,pa dlesen stran rezat in to na živo, ker ni injekcija prijela ker je bilo tolk zagnojen.Je bilo hujš kot porod.Jaz bi se šla na tvojem mestu pokazat k zobarju.Pol sem šla pa še tadruzga ven pulit preventivno, da je injekcija prijela v zdravo dlesen.Zdaj nimam več težav,prej so mi pa že 2krat dlesen okoli modrostnega zoba rezal, ker se je kar čez zob zarastlauser posted image .
Pa itak se je v nosečnosti it pametno k zobarju pokazatuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izraščanje modrostnega zoba in bolečina
3.2.2008 10:37:35   
helloKitty
Men je spodnji levi tud tako rastel. Najprej ful da je š**** pršla vn, potem se je pa kr ustavl. Na konc mi ga je zobar dal vn, čeprav je bil zdrav (aparat pa touser posted image ). No, sedaj se isto dogaja z desnim.user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izraščanje modrostnega zoba in bolečina
3.2.2008 11:47:45   
jajula
kaksen lekadol med nosecnostjo pa tudi ni prepovedano vzeti, tako da ti predlagam da takoj ko zacnes cutiti bolecino, vzames enega in bo umiril vnetje.
jaz sem vedno cakala ali bo zacelo ful boleti in sele potem vzela tableto, pa mi je zobarca rekla, da je to brezveze, ker se takrat bolecina ze razvije in tableta ne prime tolk kot ce bi jo v startu vzela.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izraščanje modrostnega zoba in bolečina
3.2.2008 15:03:24   
Dadi
Lahko pa probaš mazat s Calgelom-če otrokom pomaga bi morda tudi tebi..
Pa čim manj bolečin ti želim...

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izraščanje modrostnega zoba in bolečina
3.2.2008 18:31:06   
anckabancka
Dobra ideja tole s calgelom, grem takoj poskusit. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?