|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izvirno darilo možu za r. dan
26.9.2005 21:57:42   
tanaja*
Punce, rabim vašo pomoč, ideje, domišljijo...user posted image
Moj mož bo v kratkem praznoval roj.dan in ne vem kaj mu kupiti za darilouser posted image . Rada bi mu podarila nekaj posebnega in izvirnega. Moje ideje do sedaj so bile glasbeni stolp, boks vreča in rokavice, vikend paket v toplicah (user posted image ), savna,masaža in večerja, komplet tefalovih posod in ena reč, kjer pečeš hrano na mizi-moj mož obožuje kuhatuser posted image ), hmmm več se pa ne spomnim, ampak sem mu podarila nekaj vsak roj.danuser posted image . Zdaj pa mi je zmanjkalo idejuser posted image . Kakšen predlog, ideja?

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 10:36:53 >


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IZVIRNO DARILO
26.9.2005 22:01:58   
total
Tudi moj kmalu praznuje,zato so ideje dobrodošle še meni,hvalauser posted image

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IZVIRNO DARILO
26.9.2005 22:44:59   
polona2
Na najdi.si vtipkajta Zorbing, mogoče bo to prava stvar???

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IZVIRNO DARILO
27.9.2005 8:17:11   
tanaja*
oooo, polona, huuudooouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IZVIRNO DARILO
27.9.2005 8:31:06   
tanaja*
Samo ne pride v poštevuser posted image user posted image user posted image , moj mož ima več kg kot 99user posted image . Tko, da moram iskat naprejuser posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IZVIRNO DARILO
26.10.2005 13:42:30   
aazaleja
polet z balonom?

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IZVIRNO DARILO
26.10.2005 13:52:31   
Anonimen
Zdaj bom pa žleht!

Glede na to, da ste finančno ogrožena družina si pa dokaj draga darila kupujete za rojstne dneve! user posted image  
Pri nas so darila do maximalno 10 tisoč. Recimo kaka knjiga, manjši kos nakita, masaža, obleka, obutev, kar rabimo za sproti...

(odgovor članu tanaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IZVIRNO DARILO
7.11.2005 10:52:18   
tijana
kaj pa kaj čist preprostega? večerja v restavraciji in tisočkrat beseda ljubim te??? darila verjetno ne cenimo glede na njihovo denarno vrednost. tudi mi doma imamo postavljeno omejitev v vrednosti. pet oseb kupi eni za največ 50 eurov. skromno a od srca. itak je najbolj važno, da smo takrat vsi skupaj in skupaj nazdravimo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IZVIRNO DARILO
7.11.2005 10:57:14   
baguSka
tud meni se zdijo precej draga darila, sicer pa bom spet rekla, kot vsak sam hoče..

a da je iz socialno ogrožene družine user posted image tega pa res nisem vedla user posted image

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IZVIRNO DARILO
2.12.2005 15:24:33   
sarazan
Mojemu možu sem podarila adrenalinski polet v akrobatskem jadralnem letalu - 100 evrov. Bon je veljal eno leto, tako da je sam izbral dan. Seveda je pilot tudi imel besedo pri datumu, da je bilo vreme krasno.

Darilo mu je bilo zelo vsec. Meni ne bi bilo. Nisem tak tip....

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?