|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 15:47:44   
LONA13
SM NAS MAL PRESTAVLA, DA SE VIDI KATERI MESEC JE GLAVNI!
NO JA, PAZT MORMO DA NAS NE POVOZJOM KER NAS JE TOLK MAL!!!1

Neposredna povezava do sporočila: 1
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 17:28:46   
Anhelo2


Halo Julče!!

Sem vam obljubila, da boste iz prve roke izvedele kako je na pregledu na PDP. :)-

No v glavnem še ena potrditev, da je naše zdravstvo v kkk......
No razen moje osebne G., ki je res super, ampak na žalost moram sedaj hoditi v porodnišnico k tem napihnjevcem.
V glavnem vsekakor še v enem kosu in mislim, da še nekaj časa. No seveda so me dali prvo na CTG, ki je celo pokazal en popadek, no hvala bogu, da je ker so me dali potem na UZ, če pa bi bil CTG brez bi pa me pač poslali kar direktno domov. No tako mi je tam ena muflasta zdravnica naredila UZ celih 15 min brez bilo kakšne besede, razlage ali kaj podobnega.
Na koncu samo tisti - vse vredu - no hvala bogu, da je.
Potem še k doktorju, ki je pa tam samo za to, da podpiše nisti k.... papir, seveda tudi brez besed.
No v glavnem še nič posebnega ne kaže saj jaz mislim tako, ker na vprašanje, ki sem ga postavila dragemu doktorju, ali že kaj kaže je bil odgovor: kako pa naj jaz to vem - ja lupček kdo drug če ne ti!!
PORAZNO!!!!!

V glavnem še ena ugotovitev : UZ so različni in tisti, ki ga dela tudi. Tako, da pupe vedno upoštevajte pri vrednostih +- saj dva tedna. Ker če si G. ne nastavi dobro ko meri se lahko vseka tudi za 1 teden, tu gre za milimetre in veliko natančnost.

Sedaj sem se pa res totalno razpisala, uuuu pa bi še imela, kaj za dodat pa ne bom raje.

Lona upam, da boš ti imela kaj več sreče jutri.

Jaz ne razmišljam več o nobenem datumu več, samo čakam in upam, da bo rakec!!!!!!!

LP Buu

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 17:39:27   
Emanuelle
Tudi jaz sem še tukaj. Zjutraj sem bila na pregledu in me je malo skrbelo, ker je bil včeraj mali res miren, danes pa takoj ko sem se ulegla na CTG brce, obrati, kolcanje,... :bravo: :bravo:
V glavnem, rahli popadki, potem pa še hiter pregled pri zdravnici in.... ČE SE NE BO NIČ ZGODILO SAMO OD SEBE, SE BOMO ČEZ 1 TEDEN POGOVARJALI O SPROŽENJU PORODA.
Tako, jaz torej ostajam še malo z vami in bomo očitno imeli malega levčka/levinjo.
Počutje OK, zdaj grem pa še jaz po Hawai barvo na balkon
pa-pa

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 17:52:58   
LONA13
vedno bolj se približuje jutrijšnji dan, vedno bolj sem 100% da me bodo domov poslal. Men bi mogl po vseh pravilih jutr sprožit porod, ker je kao 8 dni po roku.
Je pa spet odvisn kakšnga dohtarja maš!

Grem pod tuš, pa na drink, pa na razprodaje!!
Uživajte! Pa-pa

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 18:14:33   
malika
A ste kupile kaj na razprodajah?
Jaz sem nekaj za ta velikega, za tamalčka pa nič razen enih bombažnih hlačk, ker drugo upam, da imam že vse.

Pa v BC sem videla shantalo(malo večji čebriček), je iz 3900 sit znižan za 30%. Jutri grem po njega. Sem se kar odločila, da tokrat ne bom uporabljala banjice. Manj križ boli.

Evo tako je to, moj 15. se bliža koncu in zgleda ne bo nič. ne temeljito čiščenje stanovanja, ne razprodaje, nič ga ne prepriča, naj nas pride malo pogledat :)

Eh bo že, ko bo pravi čas zanj; pa saj še niti imena nimamo, pa se nam že tako mudi. :ups::ups::ups::ups::ups:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 19:24:42   
pravljica
malika, kaj pa če ti patronažna ne bo hotela v čebričku pokazat :zmeden: men je že dala tak negativen odgovor danes

jao razprodaje...vsako leto smo v tem času na morju, letos pa tako 8)

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 19:44:03   
malika
Pravljica se ne sekiram, ker ji bom potem rekla hvala in nasvidenje.
Kopanja v banjici mi ne rabi kazat, ker mi ga je pokazala pred letom in pol in ga zelo obvladam :)-

Pa saj se bova sami znajdli.
Kaj imaš tumby tub ali shantalo. Mene mika shantala.Do jutri se moram odločit kaj bi kupila.

Samo so te patronažne ful asice, da ti reče, da ti tega ne bo pokazala. Pomoje ne zna, oz. še ni kopala tako in se boji kako začeti?:zmeden: Bog ve.

In kako Tibor? Priden, ali jezi kaj? :duda:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 20:12:36   
CIPRESA
O Malika ti že čist obvladaš tole z čebrički pa banjicami pa tko... jaz pa še izgovort ne znam kaj že shantalo????

Oh bom že jaz sem kupla en lavorček ki ga baje moramo imeti pa banjco to je pa tud vse in upam da ne rabim še kaj drugega.

Pravljica kako kaj Tibor?? Pa ti a te še kaj boli???

Buu tole naše zdravstvo je pa res u k... noro kaj vse počnejo pol te naj pa ne skrbi kaj pa veš kako se bo odvijalo, lahko te že danes zvečer zagrabi pa boš mogla jit?? Nič ne vejo za noben datum!!!! Ko pride, pride!!!!


(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 20:34:24   
Pia73
Porod ti lahko sprožijo do dva tedna po roku, tako da zadnji čas, ko bom rodila je 01.08., če gledam prvi PDP, upam da ga bodo upoštevali, če ne bom pa čakala najdlje do 05.08. Normalno je, da se otrok rodi med 37-42 tednom.

Jaz pa sem bila zdajle vsepovsod, v banki, v trgovinah, tako zelo na hitro, ker sem sina čakala, ko je bil v igralnici, kupila nisem NIČ, oja seveda hrane cel kup,... :)-:)-:)- Pa sina sem na eno lutkovno predstavo peljala je tak užival,... :bravo::bravo::bravo:

Jaz pa sem se odločila, da ne bom imela čebrička. Mi ni všeč. Pa glih danes sem videla patronažno, ki je bila pri nas, ko sem prvič rodla pa sem razmišljala, da je res skoraj ne bom potrebovala. Pa naj pride, če mora,...

malika, danes se nama čas izteka s svetlobno hitrostjo, kaj praviš? Jaz bom res verjetno rodila 25.07,....

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 20:43:24   
smrka
jest sem se zmeraj v enem kosu! hrrr :grrr:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 20:46:57   
Pia73
smrka nič se ne sekiraj, sem jaz tudi še v enem kosu, pa imava isti PDP po zadnji M imam jaz tudi 18.07., pa mislim, da bom rodila 25.07., ker je tudi prvi zamujal,.... Samo sedaj sem na to pripravljena prvič pa nisem bila in je sedaj lažje pa še nič se ne jezim,... 9nebesa

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 20:50:08   
pika_b
Ola julije!

buu, a si želiš rakca? A nisi tudi ti rakica?

Zdaj pa vidim, da bodo pregledi v bolnišnici čista polomija. Enkrat sem to že doživela, pri 34t in vidim, da ni bil samo slab dan.

Sicer pa do konca je še celih 16 dni pa še verjetno kakšen čez :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

lp,pika_b :rozica:



(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 21:00:32   
CIPRESA
kaj je z tistim mojim občutkom da bomo danes eno izgubili???? Katera je tista ????

Lona??? Buu ??? Mene ponavadi občutek resss ne vara le včasih!!!

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 21:12:24   
Anhelo2


Mene še niste, jaz še kar vztrajam! Moram še jutri pogledat finale MMS-a!!!


Ja pika_b jaz sem tudi rakica in ne bi imela nič proti če bi se naš rodil 18.7 na moj rojstni dan!!
To sem si od začetka želela, ko sem zvedela, datum PDP ja.
Pol pa so me s tem mirovanjem in spreminjanjem datuma čisto zmešali!!


(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 21:17:31   
Anhelo2


Sem še spodaj pogledala!! Ja LOna tako kot je Talči rekla sem iz MB ja tako, da ne boma mogli biti cimre.

Talči hvala, mislim, da bi se kar dobro ujeli. Jaz sem takoj za to, da sva cimre. Jaz te čakam, ti pa malo pohiti, OK!!:)- :bravo:


(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 21:54:02   
malika
jaz bi tudi imela cimro 8) , a mene pa nobena noče? :)-

Cipresa pa tebe je nekaj že pikalo, mogoče boš pa ti šla?A se je nenadoma vse umirilo?

pri meni je vse OK, edino mali je danes spet katastrofalno miren :zmeden:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   JULČE - VIŠJE
15.7.2005 22:03:05   
Nejči
Buu, morda pa se midve srečava v Mb. Kdo ve? Jaz sem sicer upala, da bom že šla, kajti prvi rok sem imela 12. 7., drugega pa imam 22.7., a še nič ne kaže na to.
Morda pa res, upam da mi ne boš ušla.

Nejči

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   JULČE - VIŠJE
16.7.2005 0:19:13   
Talči
Buu, jaz bi kar šla, če bi mali vsaj malo bil za to. Pa nič ne kaže. Cel večer se že preteguje, jaz pa navijam, da bi se to spremenilo v popadke, pa nič. NIČ!
Pa sva se še ne vem kdaj dogovorila, da bova enih 14 dni prej, da se čimprej vidiva. Jutri bo točno 14 dni pred rokom. Mogoče...?
Tak, moj je na eni poslovilni (sodelavec mu odhaja), jaz pa grem zdaj počasi ajat.
Nočko!
Talči

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?