|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jagode na balkonu
30.4.2009 17:11:57   
pety78
Nekje v eni reviji sem pred kratkim zasledila jagode, ki so primerne za balkon. So menda neka posebna vrsta, skratka bilo je prav mamljivo, sedaj pa sem pozabila, kako do njih, kako se jim sploh reče,... nič ne najdem.user posted image

Pozna katera?


P.S.: Kako se obnesejo surfinije? Balkon je na vzhodni strani, torej samo dopoldansko sonce.

LP

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jagode na balkonu
30.4.2009 19:04:46   
tascha
Mogoče everest oz. nekaj takega.user posted image Sedaj jih oglašujejo v revijah. Mi smo jih naročili že lani, dobili smo jih v kuverti (čisto majhne), ampak so hitro zrasle in se razmnožile. Sedaj pa čakamo, kako bodo lestos rastle.user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jagode na balkonu
30.4.2009 20:54:31   
lily975
Jst sem jih kupila v Merkurju - letos sem jih dala kr v korito z vodno rezervo - upam da ratajo !!!

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jagode na balkonu
1.5.2009 9:09:33   
pety78
U, super, hvala. user posted image

Upam, da nisem prepozna.

lp

_____________________________



(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jagode na balkonu
8.5.2009 11:01:39   
Anonimen
Jaz sem lani kupila jagode v loncih, ki se jih obesiti s kljuko in so mi super delale. Smo jedli jagode celo poletje in vse tja do oktobra. Naše so bile na bolj senčni strani, mislim pa, da bi jih bilo še več, če bi bile na soncu. Žal pa se ne spomnim imena. 

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jagode na balkonu
8.5.2009 13:22:42   
mika
kako pa rastejo te jagode? A jim date kakšno oporo, da gredo gor al visijo dol....zadnjič sem jih gledala v bauhausu, pa nisem vedela kako jih naj postavim in jih nisem kupila.  kolk je kaj normalna cena? Jaz sem se letos kar fajn naplahtala z določenimi rožami in jih konkretno preplačala. Pol je pa šla mama z mano...začetnik pačuser posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jagode na balkonu
8.5.2009 13:47:48   
mojgal
Tudi jaz sem nasadila jagode v korita pa me zanima jih je potrebno gnojiti mogoče da bi bolje rastle?!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jagode na balkonu
8.5.2009 14:14:12   
Anonimen
Hm, za ceno ne vem, sem jih pa jaz lani kar pustila, da so rasle in so lepo visele čez okrogla korita. Oporo rabijo tiste jagode, ki plezajo, sicer pa ne. 

(odgovor članu mojgal)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jagode na balkonu
4.2.2016 11:57:36   
vbrasa
Predlagam piramida stojalo ali pa narejeno iz palete.
Tale lahko naredi še kaj podobnega:

http://www.urejanjedomainvrta.eu/vrtne-grede.html

lp Vlado


< Sporočilo je popravil vbrasa -- 4.2.2016 12:04:20 >

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jagode na balkonu
29.5.2022 20:49:32   
Lelly28 RR
mi smo jagode posadili kar v lonec za rože, malce daljši in so super uspevale, nobene posebne sorte, kar navadne iz Merkurja. Imamo pa balkon na južni strani in jih je bilo potrebno kar veliko zalivati.

(odgovor članu vbrasa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?