|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jaguar 3
14.1.2006 8:52:12   
kalaxy
Živjo,

rabim pomoč, ker sem že čisto zmedena glede teh vozičkov.
Vse sem že pregledala in včeraj pristala v arielu.
Ali ima katera Jaguarja 3?
Mislim, da ima vse kar potrebujem. Zanima pa me sprednje kolo.
Prodajalka je rekla, da ni problem za makadam, vendar me vseeno mal skrbi.

Pa še to: ali potrebujem tudi košaro, ali bo dovolj lupinica?
Na to temo je bilo toliko govora, da tudi sama ne vem kako in kaj.

Hvala.

kalaxy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jaguar 3
14.1.2006 9:55:39   
Barbs
Jaz se ogrevam za Jaguar 4. Jaguar 3 je ista finta, le da ima tri kolesa. Meni je praktičen, lep, košare ne bomo kupili, ker se ležalni del športnega vozička poleže do konca, strehica pa čisto zapre zadaj.

Za štirikolesnika pa smo se odločili ravno zaradi "sumljivega" sprednjega kolesa pri trikolesniku.

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jaguar 3
14.1.2006 9:58:30   
tinkamiška
hoj!

mi imamo jaguarja3 in smo z njim zelo zadovoljni, smo sicer bolj začetniki, ker se je iza rodila za božič, ampak ti lahko rečem, da zaenkrat še nisem bila razočarana nad vozičkom. mi imamo tudi samo lupinico, smo pa v akciji poleg vozička dobili še zimsko vrečo. zdej pozimi brez nje nebi šla ven, košarice pa nič ne pogrešamo.


upam, da sem ti vsaj malo pomagalauser posted image

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jaguar 3
14.1.2006 10:04:35   
kalaxy
Tud sama se gledala 4-kolesnika, ampak se mi je zdel manj okreten kot 3-kolesnik.

Tinkamiška hvala. A je sprednje kolo OK?Predvidevam, da še niste poskusili makadama.Si vzela lupinico, ki spada zdraven.
Kakšno barvo si pa izbrala? Meni je zelo všeč svetlo moder, sam se bojim, da se hitro umaže.

Kalaxy

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jaguar 3
14.1.2006 10:15:42   
tinkamiška
kalaxy, po makedamu res še nismo šli, ampak po snegu je pa šlo, tako, da predvidevam, da bo po makedamu tudi šlo...

ja, sem vzela lupinico v enaki barvi rjavo-rdeča kombinacija. do zdej sem vidla samo modre, meni je pa rjavo-rdeč bolj frajerskiuser posted image


tinkauser posted image


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?