|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jane slalom pro
9.5.2011 11:52:27   
hribovkati
pOZDRAVLJENI,

zanima me, če je katera kupila ta voziček v tujini (splet ali fizično v trgovini) in kakšne so cene?

Lp, t.

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 21.8.2011 18:46:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: JANE SLALOM PRO
9.5.2011 12:46:32   
Masha_M
Kupili komplet Jane Slalom Pro Reverse v Monfalconu, prihranili 150 €.

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: JANE SLALOM PRO
9.5.2011 12:47:57   
hribovkati
Masha_M,: to se pa že splača. Kako pa je naslov te trgovine v Monfalconu, kjer se tekupi ta voziček?

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: JANE SLALOM PRO
9.5.2011 15:23:04   
mayci
hribovkati, moja priajteljica prodaja samo pet mesecev star voziček Jane slalom pro reverse, v oranžno rjavi barvi, ker se je odločila za nov voziček. Prodaja cel komplet, vključno z lupinico in isofix podlago zanjo, košaro, športni del (še nerabljen), torbo...po zelo ugodni ceni. Če te zanima, piši na zs. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: JANE SLALOM PRO
10.5.2011 7:52:11   
Masha_M
Trgovina je Tutto per il bambino in je v centru Monfalcona.

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: JANE SLALOM PRO
21.5.2011 19:57:11   
ndesire
Mene zanima, ce so v tej italjanski trgovini ze nove barve jane slalomuser posted image pro reverse? Zanima me retro barva- modro rdec vozicek! V pikapolonici je trenutno cena za vse troje 800 eur, ali si ti placala 150 eur manj od te cene?? Najlepsa ti hvala za info!

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: JANE SLALOM PRO
21.5.2011 20:06:11   
Masha_M
Nazadnje sem v izložbi videla eno od novih barv, ne vem pa če imajo vse nove na zalogi. Jaz sem plačala 150 € manj od takratne cene v PP. Kupovala sem nekje marca/aprila 2010. Kakšna so razmerja cen sedaj seveda ne morem vedeti, ugibam pa, da se niso prav dosti spremenila.

(odgovor članu ndesire)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: JANE SLALOM PRO
12.8.2011 12:06:24   
Agnes27
Midva sva pa v nakupih za voziček. Neprijetno opravilo, ker je preveč izbire.
Uporabnice vozička JANE slalom pro - zanima me kako ste kaj zadovoljne. Pomanjkljivosti?

V pikapolonici so nama ga priporočili češ da za ta denar dobiva največ. Stane 700 eur cel komplet.

Hvala

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: JANE SLALOM PRO
12.8.2011 18:21:49   
mamicaaa
IZVIRNO SPOROČILO: Agnes27

Midva sva pa v nakupih za voziček. Neprijetno opravilo, ker je preveč izbire.
Uporabnice vozička JANE slalom pro - zanima me kako ste kaj zadovoljne. Pomanjkljivosti?

V pikapolonici so nama ga priporočili češ da za ta denar dobiva največ. Stane 700 eur cel komplet.

Hvala


Mi ga imamo sedaj v uporabi 15mesecev in smo zadovoljni z njim, sicer ni reverse in mogoče je to edina pomanjkljivost, ki jo ima in pa to, da zložen zavzame kar veliko prostora. Jajčko smo uporabljali skoraj do enega leta pa naša tamala ni ravno drobižek. Tudi globoka košara in športni del sta ful prostorna, če primerjam z nekaterimi no name vozički, ki jih imajo moje prijateljice. Mam na primer eno prijateljico, ki je kupila kr neki voziček v Leclercu- komplet 3v1 za 300€, in je globoko košaro lahko uporabljala 2meseca, ker jo je prerasto, jajčko pa so uporabljali do otrokovega 5. meseca, ker mu je bla tesnauser posted image .
Po moje se ga splača kupit, če ga pa dobiš v tujini za manjši denar pa še toliko boljše.user posted image


_____________________________

Sara 2010
Hana 2012

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: JANE SLALOM PRO
14.8.2011 12:40:19   
Agnes27
Mamica hvala za mnenje.
Kaj pa pomeni reverse?


Vem da ne bi smela gledat na videz, da je praktičnost bolj pomembna, sam mal me moti, ker je globoka košara plastičnega videza v črni barvi.
Ampak najin prvi vtis o vozičku je bil pa vredu. Mogoče je mal moteče tut to, da je senčnik za globoko košaro in za športni del iz tankega blaga, tak da se bojim da to ni lih toplo za pozimi. Imeli bomo namreč decemberčka.

(odgovor članu mamicaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: JANE SLALOM PRO
14.8.2011 22:46:27   
mayci
Agnes, reverse pomeni, da se športni del lahko obrača v obe smeri (v smeri vožnje in prti njej), česar letniki pred 2010 niso imeli. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: JANE SLALOM PRO
15.8.2011 10:41:30   
roladica
Mi imamo Jane-ja in smo tudi zadovoljni. Naš sicer ni ravno nov več (letnik 2009) ampak strehica pri našem nikakor ni iz tankega blaga. Še podložena je z neko peno, da je debelejša in skozi njo sigurno ne piha. Če pa imate decembrčka, pa je itak važno da globoke košare ne prepiha. Pri športnem delu pa se del strehice odpne, tako da ostane samo mrežica, kar je fino za poleti.
Ravno globoka košara pa se meni ni zdela ravno velika. Naša punca jo je pri petih mesecih čisto prerasla.

Trenutno pa imajo v PP akcijo. Voziček dobiš za 700+100 Eurov bona. Meni se zdi to ful ugodno za tako dober voziček.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: JANE SLALOM PRO
19.8.2011 11:49:55   
Agnes27
http://nakup.pikapolonica.com/novo-letak-avgust-2011/jane-slalom-pro-reverse-formula-strata-j47/05233-478420421006436

Ja na tem linku je ta akcija. Mislim da letniki 2009 so mal drugačni kot letniki 2010, tko da možno Roladica, da je tudi strehica drugače narejena. Poglej
v linku slike....že videt je strehica od globoke košare tanjša kot na športnem delu.

Roladica me pa zanima, če se pri letniku 2009 športni del lahko obrača v obe smeri. Nekje sem selišala da ne. Gledam namreč tudi oglase za rabljen voziček.
Se po daljši uporabi voziček kaj "razgunca" oz. razmaje ali je še vedno kompakten kot na začetku?

lp

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: JANE SLALOM PRO
19.8.2011 11:51:04   
Agnes27
Aja saj tudi mayci piše, da letniki pred 2010 nimajo reverse.......

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: JANE SLALOM PRO
19.8.2011 11:51:37   
hribovkati
ti jane ko so zdej v akciji so letnik 2010 in športni del se da obračat (sem v torek sprobala) in fajn pride.


LP, t.

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: JANE SLALOM PRO
19.8.2011 11:52:25   
Agnes27
Hribovkati ga boš kupila?

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: JANE SLALOM PRO
19.8.2011 11:53:30   
hribovkati
ja, sem si rezervirala in v pon grem po njega.
Če odšteješ še on bon, ki ga dobiš pride ceneje kot v italiji.

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: JANE SLALOM PRO
19.8.2011 12:00:14   
Agnes27
Se je zdela morda tudi tebi strehica od globoke košare tanka? mene mal skrbi ker bo december.....
Če se ne motim ste tudi pri vas bolj zimski?

Katero barvo si pa vzela?

Te bom mal ponucala k vidim da si na liniji user posted image user posted image

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: JANE SLALOM PRO
19.8.2011 12:03:18   
hribovkati
meni se strehica ni zdela tanka... čist ok mi je blo. rok mam konec novembra, tak da bomo tud zimski..
Barvo bom vzela črno-zeleno, se mi zdi taka nevralna..

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: JANE SLALOM PRO
19.8.2011 12:13:19   
Nitkica11
Jaz imam tudi Jane Slalom Pro Reverse in sem res zadovoljna! Naročila sem ga iz Španije saj je to Španska firma in sem dala zanjga 600 EUR + poštnina 30EUR dosti ceneje kot ga dobiš pri nas! Košara je malo manj prostorna kot je bila pri Jane Slalom Pro je pa malo visja in se ga fajn lahko zapre pa se piha mu nic! Mi kosare nismo uporabljali dolgo ker imamo spomladanskega dojencka in ko je postalo vroce mu je bilo v njej pre vroce... Ce bi imeli zimskega dojencka bi jo vrjetno uporabljala vsaj 5 - 6 mesecev!


_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: JANE SLALOM PRO
19.8.2011 12:24:23   
hribovkati
Jaz sem tudi mela namen kupit voziček iz Italije, kjer je bla cena 600 plus 30 evrov poština.
Glede na to, da majo zdej v pikapolonici akcijo, in potem ko vse sešteješ in odšteješ te pride 600, sem se odločila da kupim kar v slo. pa tudi tisti bon za 100 evrov ne bo težko porabit :-)

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: JANE SLALOM PRO
19.8.2011 12:37:06   
Nitkica11
ja če imaš akcijo in da pride tam tam se ti ga splača kupiti v sloveniji! Jz ko sem ga kupovala je bili modeli 2010 ni bilo še novih in še tista cena je bila 850EUR to mi je bilo pa mal prevec ... Res pa lahko ta vozicek samo pohvalim se ga da tudi malo bolj na malo zloziti kot tiste ki nimajo Revrse, ker imajo malo drugac zasnovan ogrodje user posted image .

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: JANE SLALOM PRO
19.8.2011 12:51:31   
hribovkati
Se strinjam s tabo nitkica. Meni se je tudi 850 evrov zdelo malo to much, tole 600 se mi zdi pa se sprejemljivo, zato pa sem se tudi odloča zato, in si rezervirala.
Pa glede na to, da smi mi zelo terenski , nam bo ta voziček prišel zelo prav.

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: JANE SLALOM PRO
19.8.2011 12:53:18   
Agnes27
Punce sej me boste kmal prepričale da ga bom šla vzetuser posted image user posted image
Js sm ta voziček v živo že vidla in je bil prvi vtis tako da je ful praktičen. Hitro ga imaš zloženega, čeprav se mi zdi zložen še vedno kar velik. Lupinico in globoko košaro je ful enostavno dati dol iz ogrodja. Pa zlo lepo ga je vozit...je res SLALOMuser posted image

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: JANE SLALOM PRO
19.8.2011 12:54:55   
hribovkati
pri meni sta bila na izbiro peg perog g3 in ta jane slalom.
Gt3 je zakon, sam se prevelik za v avto, jane gre fajn v avto. Pa tudi kolegice, ki ga uporabljajo so zadovoljne z njim zelo.

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?