|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarčice 2009
28.4.2008 21:06:50   
kepica
Hojla, punce!

Kot kaže, sem prva user posted image   in še čisto frišna nosečka. Po vsem preračunavanju sem ugotovila, da nisem decemberka, ampak da bo vse skupaj zaradi pozne O, malo kasneje.... tam nekje okoli 6.1 Upam, da bo tokrat vse ok, ker je za mano en ss in me je malo strah prvega UZ, ampak za enkrat vse v najlepšem redu in čakam, da se mi še katera pridruži, ker bom sama bolj težko klepetalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Januarčice 2009
28.4.2008 21:20:36   
JERČI
Pozdravljena kepica ! Jaz sem malo počakala, ker nisem še prepričana kam spadam, ha hauser posted image . Po mojih izračunih naj bi imela rok 1.1., čakam še pregled, katerega imam 19.05. Je pa to moja druga nosečnost, moj prvi sonček Jernej je star 2.5 leti.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Januarčice 2009
28.4.2008 21:24:10   
Lunca1
No jaz sicer ne sodim k vama, sem pa januarčica 2008. Želim vama lepo nosečnost brez večjih pretresov.

(odgovor članu JERČI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Januarčice 2009
28.4.2008 21:48:12   
Kinokija
Evo, še mene.

Danes sem naredila 3 teste in kar ne verjamem user posted image Vsi + oz. user posted image .

2. nosečnost, doma imamo 2,5 letno frčafelo. Ful me je strah tele nosečnosti, ker sem diabetik, pa je rok poroda 6.1. še takooooooooooo daleč. pa tud porod sam khmm...

Nisem še nobenmu povedala, še možu ne, ker sem ful user posted image in user posted image in si moram naprej pošlihtat v glav.

Ste ve že komu povedale?


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Januarčice 2009
28.4.2008 22:03:56   
nana35
Je že leto okrog??Ne morem verjeti,da ste že tukaj januarčice 2009!Jaz sem januarčica 2008 in se z veseljem spominjam začetka svoje nosečnosti.Vsem ki ste že ugotovile,da nosite zakladek v sebi in vsem,ki še boste-želim veliko veliko sreče in vsega lepega in čim manj težavic v nosečnosti,januarja pa enega čudovitega dojenčka.

_____________________________

:))


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Januarčice 2009
28.4.2008 22:28:36   
kepica
Tudi jaz sem delala danes test in sicer popoldne in je črtica bolj slabo vidna. Zato pa imam še en CB za jutri zjutraj, da bo 100%, pa še za spomin bi ga rada imela.
Drugače pa imam doma 4 leta starega fantka, lani žal imela ss, za tole pikico sva se trudila 3 mesece, vse skupaj pa 22, če ne štejem lanskega ss. Sva zelo vesela in še ne dojemava čisto, kaj se dogaja, do prvega UZ pa me bo malo strah, ker imam iz lanskega leta slabe izkušnje.
Držim pesti, da bo z našimi pikicami vse v najlepšem redu in da bomo januarja srečne mamiceuser posted image
In znaki user posted image Vas že kaj dajejo? Jaz imam zelo napihnjen trebuh, malo me šraufa in špika, pa prsi imam težke ko kamen in ogromne, da mi je kar malo nerodno... Že tako imam moderček 75Duser posted image Upam, da mi jih ne razneseuser posted image user posted image
Lepo nosečnost vsem souser posted image in se tipkamouser posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 7:34:43   
Anonimen
Bravooo punce user posted image user posted image  Tako se to dela user posted image    Želim čimlepšo nosečnost, s čimmanj težav, čimprej srček na ultrazvoku in zdravega dojenčka v januarju. user posted image   

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 7:59:21   
sasa78
Dobro jutro -

Še jaz se vam bi rada pridružila - moja 3 user posted image . Od nedelje naprej delam teste in vsi so user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image . Čestike vsem ostalim user posted image user posted image user posted image .

Danes se mislim naročit na pregled.

Strah me je en mal ker imam doma že 2 razgrajača. Rok naj bi imela 8.1.2009. Takole lepo se imejte in božejte bušije!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 8:05:34   
sasa78
user posted image
JANUAR  2009
 
08.01.2009      sasa78


_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 8:16:23   
sasa78


user posted image

 JANUAR  2009

  pdp                   ime           
 
01.01.2009      jerči           2 user posted image
06.01.2009      kepica       3 user posted image
06.01.2009      konokija    2 user posted image
08.01.2009      sasa78      3 user posted image
 
 
 
Dobrodošli na seznamu !!!!
 
user posted image


_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 8:21:32   
KAHLO
Punce dobrodošle in čestitam, želim vam pa kar se da čudovitih user posted image  in da januarja objamete zdrave in navihane januarčkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 9:15:45   
Anonimen
Punce, vsem pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo.

(odgovor članu KAHLO)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 10:01:04   
Anonimen
Čau!

Jst vas za enkrat sam opazujem...M mi zaostaja 2 dni, test je v predalu, pa ga ne upam nardituser posted image ....počakam še kakšen teden, pa se vam seveda z veseljem pridružim če bouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 10:35:47   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: kepica

In znaki user posted image Vas že kaj dajejo? Jaz imam zelo napihnjen trebuh, malo me šraufa in špika, pa prsi imam težke ko kamen in ogromne, da mi je kar malo nerodno... Že tako imam moderček 75Duser posted image Upam, da mi jih ne razneseuser posted image user posted image


Hvala enako user posted image user posted image user posted image user posted image


Pregled imam 2.6.2008 komej čakam še en mesec user posted image user posted image user posted image user posted image , sam si bomo družbo delale pa bo hitreje minilo

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 10:48:58   
African queen
Ojla punce!!

Čestitke vsem srečkam user posted image .Želim vam lepo in zdravo nosečnost...user posted image user posted image

Čez kakšen dan bom pa tudi jaz vedela,če bom med vami ali ne!!

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 11:10:46   
benika
Punce, jaz sem januarka 2008 in vam želim krasno ter predvsem zdravo user posted image .

Še posebej pa ISKRENE ČESTITKE TEBI, KINOKIJAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 11:13:56   
kepica
U, nekaj nas je pa žeuser posted image user posted image  
Evo, jaz sem se naročila na pregled. Datum 15.5. Upam na najboljšeuser posted image
Pa še moja prva nosečniška dogodivščina... Zjutraj je sodelavka v pisarno prinesla kavo, meni kava zelo diši, ampak je ne pijem, ampak danes je smrdela po ribahuser posted image user posted image user posted image  hehe...sem se nasmejalauser posted image  Važno, da mi ni slabo. Čeprav to še pride, ampak upam, da mi bo tako, kot prvič, tudi tokrat to prihranjeno.

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 11:38:43   
Kinokija
Oj sonosečke.

Moj G je pa očitno na dopustu user posted image , pa takooo rada bi šla že na 1. pregled.

Drgač pa jz še kr ne dojamem. Danes je šele 1. dan po zaostanku.

Kepica, joj, upam, da meni kava ne bo smrdela, ker mi takooooooooo diši.

No, v pričakovanju še več nosečk, adijo.

Aja, nobena ni povedla, če ste kermu že povedale in kako je bilo.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 11:49:51   
*Junona*
Bravo januarčice 2009user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem želim zdravo in čim lepšo nosečnostuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da pridem kmalu za vami.... v aprilu mogoče... upamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 12:11:12   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija

Kepica, joj, upam, da meni kava ne bo smrdela, ker mi takooooooooo diši.


Aja, nobena ni povedla, če ste kermu že povedale in kako je bilo.


user posted image user posted image  pravijo da če ti kava smrdi bo fant, če ti diši bo punca user posted image user posted image user posted image

Men blazno dišiiiiiiiiiiiii, bi jo kr non stop pila - se moram že kontrolirat user posted image user posted image user posted image

Spi se mi pa itak skoz

Jaz sem povedala samo na RR pa tabolj prijateljici . kerj e neki slutila (ampak sem ji rekla naj bo tiho - pa upam da tud bo)


_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 12:11:45   
sasa78




user posted image

 JANUAR  2009

  pdp                   ime           
 
01.01.2009      jerči           2 user posted image         1 pregled 19.05.08
06.01.2009      kepica       3 user posted image         1 pregled  15.05.08
06.01.2009      konokija    2 user posted image
08.01.2009      sasa78      3 user posted image         1 pregled 2.6.08
 
 
 
Dobrodošli na seznamu !!!!
 
user posted image



_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 12:16:32   
Erin
Čestitke vsem januarčicam ter lepo user posted image in zdravo user posted image vam želim!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 12:20:19   
Kinokija
IZVIRNO SPOROČILO: sasa78

IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija

Kepica, joj, upam, da meni kava ne bo smrdela, ker mi takooooooooo diši.


Aja, nobena ni povedla, če ste kermu že povedale in kako je bilo.


user posted image user posted image  pravijo da če ti kava smrdi bo fant, če ti diši bo punca user posted image user posted image user posted image

Men blazno dišiiiiiiiiiiiii, bi jo kr non stop pila - se moram že kontrolirat user posted image user posted image user posted image

Spi se mi pa itak skoz

Jaz sem povedala samo na RR pa tabolj prijateljici . kerj e neki slutila (ampak sem ji rekla naj bo tiho - pa upam da tud bo)



Glede kave maš mogoče prov, jaz mam punčko doma, pa sem bila celo nosečnost nora na kavo. ( v mejah seveda)

saša 78, a potem tud možu še nisi povedala.

Jz sem možu (vesel, ampak se še ne upa veseliti, ker je prezgodaj) pa seveda RR.

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 12:22:00   
katee
Točno pred enim letom sem jaz ugledala user posted image na testu. Kar ne morem verjeti, da je že leto naokoli. Želim vam čimlepšo nosečnost brez težav!

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Januarčice 2009
29.4.2008 12:29:58   
sasa78
Seveda ve - je hodu okoli testa kot maček okoli vrele kaše user posted image user posted image user posted image

Takole je bilo:
v nedeljo smo se vrnili z morja in sem šla delat test, ker ni nič pokazal nem ga vrgla v koš, po 10 min pa mi neki ni dalo miru semšla ponovno pogledat in zagledala rahlo 2 črtico - pa sem mu nesla pokazat oz. rabila sem potrditev če on vidi isto kot jaz user posted image  pa je potrdil in presenečenje je bila takouser posted image  kaj to pomeni? Si? kje so navodila? a? IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  TAKO PRIKUPNO ZMEDEN!!!!!!

Prav vesela sem in SREČNA JA ZELO SREČNA!!!!
VČERAJ SEM DELALA ŠE 2 TESTA, KI STA POKAZALA user posted image , DANES PA ŠE CB IN SPET EN LEP PLUSEK user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - PA SEM MU DANES TUD POKAZALA !!!

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?