|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarke 2019
8.5.2018 17:11:40   
Anonimen
Pozdravljene!
Na fb se je odprla nova skupina JANUARKE 2019 lepo vabljene vse ki imate predviden datum poroda Januarka 2019 user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Januarke 2019
17.5.2018 19:32:09   
metuljcica1
Ne vidi se skupine v FB brskalniku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Januarke 2019
19.5.2018 15:24:56   
Anonimen
Hmmm... drugim jo najde... evo prilepim link:
https://www.facebook.com/groups/489006971497750/

(odgovor članu metuljcica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Januarke 2019
23.5.2018 14:18:45   
Keri123
Pozdravljene nosečke,
sem študentka 3. letnika Fakultete za vede o zdravju in bi Vas lepo lepo prosila, če si vzamete minutko časa in rešite anketo, ki mi bo v veliko pomoč pri izdelavi diplomske naloge.
Hvala!! user posted image
https://www.1ka.si/a/168374

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Januarke 2019
28.5.2018 14:47:41   
Anonimen
Pozdravljene,

Mene pa zanima če bi katera ki tudi pričakuje januarja klepetala tukaj? Jaz sem prvič noseča, še čisto na začetku, pa še ne bi nič na fb objavlala...

Pozdravcek vsem user posted image

(odgovor članu Keri123)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Januarke 2019
28.5.2018 17:14:23   
Preprosta47
Zdravo 🙂. Tudi jaz sem v pričakovanju 🙂. Rok imam 7.1.2019.
Tudi zame je prva nosečnost 🙂.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Januarke 2019
28.5.2018 17:18:14   
Anonimen
Juhu, jaz z veseljem in upam, da se pridruži še kdo.
Ni mi za na FB, ga že itak ne uporabljam preveč rada, dokler ne vemo pri čem smo pa sploh.
Je pa to moja druga nosečnost, prva se je končala decembra lani v 10. tednu s slepim jajcem in še dvema mesecema zdravstvenih komplikacij, tako da sem sicer zelo vesela pluska, ampak me je tudi kar precej strah. Komaj čakam na prvi pregled, da bo kaj več jasnega.

Kdaj imaš rok oz. prvi pregled? Kako se sicer počutiš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Januarke 2019
28.5.2018 17:22:56   
Preprosta47
Js sm v 8 tednu 🙂. Sem že imela prvi pregled 🙂
Počutim se odlično 🙂. Nobene slabosti, razen malo mi razpoloženje niha 🙂. Pa ti?
Tudi jaz ne bi se na FB objavljala, tako da bo tukaj kar fajn klepetat 🙂😉.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Januarke 2019
28.5.2018 18:01:20   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Preprosta47

Js sm v 8 tednu 🙂. Sem že imela prvi pregled 🙂
Počutim se odlično 🙂. Nobene slabosti, razen malo mi razpoloženje niha 🙂. Pa ti?
Tudi jaz ne bi se na FB objavljala, tako da bo tukaj kar fajn klepetat 🙂😉.


Jaz jutri dopolnim 8. tednov, 8.1. bi naj imela rok glede na datum zadnje menstruacije. Bomo videli na pregledu, ki ga imam sicer šele 11.6., če se bo kaj spremenilo.
Sicer sem kar ok, malo me prsi bolijo in nekaj slabosti tu in tam, ampak bolj poredko in nič kaj resnega. Utrujena sem tudi kar pogosto, ampak imam zdajle kar stresno obdobje in mogoče tudi zato.

(odgovor članu Preprosta47)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Januarke 2019
29.5.2018 13:59:51   
Anonimen
Živjo,

Prva anonimna tukaj, super da sta se javile upam da bomo čvekale vsaj 9 mesecev user posted image . Sta kar precej pred mano, meni rok izracuna okoli 25.1 tako da sem nekje 5 teden se mi zdi...sem še bolj v fazi lulanja na palčke in ščipanja, če slučajno ne sanjamuser posted image ...znakov nimam še nobenih občasno malo me prsa bolijo, pa zdi se mi da nimam nobenega apetita...

Sta že kaj razmišljali kdaj bosta povedala družini, prijateljem? Midva sva se pogovarjala, da bi čimdlje skrivala...mi je tako lepo da je trenutno to samo najina skrivnostuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Januarke 2019
29.5.2018 15:55:59   
Anonimen
Joj, saj res, bo malo zmede, ko sva obe Anonimni user posted image . Če bo vse ok, bom jaz po prvem pregledu prešaltala na svoje uporabniško ime, še dva tedna, pa bo!
Ja, midva bova tudi poskusila čim dlje zadržati zase. Ožji družini bova najbrž povedala sicer že par dni po pregledu, da se ne bodo preveč čudili, ko ne bom nazdravljala za možev rojstni dan user posted image . Potem pa postopoma še najbljižjim prijateljem, ampak definitivno po nuhalni, morda pa še kak teden kasneje. Imava to "srečo", da ne živiva v istem kraju, kot večina prijateljev/ic, tako, da bova lažje še nekaj časa skrivala.
Je pa tako, da meni sploh ni za posebej razglašati, on pa mislim, da se komaj zadržuje. Zdaj je še malo previden, glede na prejšnjo slabo izkušnjo, ampak mislim da ko bo imel slikco v roki, bo težko ostal tiho user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Januarke 2019
29.5.2018 17:54:08   
Preprosta47
Super da nas bo malo več in bomo lahko klepetale 🙂. Mi2 z možem sva svojim staršem povedala takoj ko sem naredila test 🙂. Tesko je takšno novico skrivati pred starši 🙂.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Januarke 2019
30.5.2018 12:06:42   
mojcaz.
Pozdravljene nosecke :)
A se vam lahko pridruzim?? Rok konec januarja, zacetek februarja. Imam neredne cikluse odkar sem dala obroček vstran. Po enih izračunih imam rok 31.1 po drugih pa 2.2.
Bi pa malo klepetala z ostalimi sreckami noseckami. Doma imam 21m sinka. Prvi pregled pa 16.6. Komaj cakam.
A ze imate kaksne nisecniske nevsecnosti?? Mene trenutno zlo bolijo bradavice, ostalo pa se nic :)

(odgovor članu Preprosta47)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Januarke 2019
30.5.2018 22:31:22   
Tasa8
Pozdravljene. Se vam pridružujem..čakam še na pregled,po izračunu bo 29.1. rok poroda. Doma bom takrat ob roku imela še 22 mesečnika. Bo pestro. Pri prvi nosečnosti sem bruhala 4 mesece,tu pa nekih znkov 'se'ni..upam da je vse ok. Kdaj ste imele kaj oz imate kaj prve preglede? Jaz točno na dan,ko bom dopolnila 7tednov.

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Januarke 2019
31.5.2018 8:32:57   
Guest1234
Pozdrvljene nosečke!

Tudi meni se zdi zgodaj, da bi se vključila v fb skupino, saj se nobenemu nisva povedala vesele novice.
No, slabost me je izdala v službi, tako da sem povedala šefu in sodelavcu, ki je opazil, da nisem ok. Ostalim sodelavcem nameravam povedati veliko kasneje. Družinam pa po pregledu, ki ga imam 28.6.

Ker je zame to prva nosecnost sem bila kar zmedena. Sploh ob krvavitvi, za katero me je kasneje - na pregledu - ginekologija pomirila, da gre le za ugnezditveno krvavitev, ki je povsem normalna.
So mi vzeli še kri, da ugotovijo v katero krvno skupino spadam in že dobila inekcijo v rit, ker sem rhd negativna. user posted image
Presenetila me je tudi viroza, tako da ležim in pocivam. Sem kar vesela, da sem doma ker mi je kar slabo.
Ampak, tako pač je. To paše zraven in ne smemo pustit, da nas forumi in drugi članki znervirajo.
Upam, da bomo januarja polne optimizma in si bomo v veliko pomoc😘

(odgovor članu Tasa8)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Januarke 2019
31.5.2018 9:37:04   
Anonimen
Super, da se nas je nekaj nabralo, bo čas hitreje mineval ob čvekanju user posted image .
Meni se kar vleče do prvega pregleda, res sem na trnih, če bo vse v redu. Se mi zdi, da se bom šele potem lahko malo sprostila. Prvič sem bila vzhičena že od samega začetka, čeprav se zavedaš, da gre vedno lahko kaj narobe, ampak je čisto drugače, ko to dejansko doživiš na lastni koži. Tako da sem zdaj še zelo previdna in se ne veselim preveč vnaprej. Naročena sem v 9. tednu + 6 dni, načeloma poskušajo naročiti kak teden prej, ampak so bili že vsi termini zasedeni user posted image .
Se poskušam ne preveč obremenjevati in secirati prisotnosti/odsotnosti različnih znakov. Še dober teden, oz. slaba dva, pa bo kaj več jasnega.
Drugače pa se mi zdi, da je bil v temle zadnjem letu en konkreten baby boom user posted image . Sami dojenčki vsepovsod naokoli :).

(odgovor članu Guest1234)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Januarke 2019
31.5.2018 10:42:13   
Anonimen
Res super da nas je malo večuser posted image

Jaz se nisem pa še nič naročila nimam namreč osebne ginekologinje, sem do sedaj hodila kar samoplačniško...mi lahko katera predlaga, kako naj se lotim iskanja? Najraje bi jo imela v Ljubljani, poznate kakšno dobro ki še ni polno zasedena?

Pa še nekaj, kako poteka prvi pregled? Je lahko partner zraven?

Čuvajte pikice!

(Prva) anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Januarke 2019
31.5.2018 18:41:45   
Anonimna24
Zivjo. :)
Se vam se jaz pridruzujem. :) predviden datum poroda imam nekje sredi januarja. Po zadnji menstruaciji bi mogla biti ze konec osmega tedna, po uz pa sem nekje konec sedmega tedna...
Sem sla predhodno na prwgwld na urgenco, ker sem krvavela. Sedaj hvalabogu ne vec.... sdm pa vseeno ta teden na bolniski. Upam, da bo vse ok. Komaj cakam, da preživimo to prvo, bolj rizicno trimesecje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Januarke 2019
31.5.2018 19:19:27   
mojcaz.
(Prva) anonimna,
V prvi nosecnosti sem imela prvi pregled z vaginalnem uz, odvzem krvi za dolocitev krvne skupine. Pa mislim, da nic drugega. Moj ni sel zraven, ker moja bivsa ginekologinja ni dovolila moških pri pregledih. Samo ko so bili klasicni uz-ji v posebaj sobi in ne v ordinaciji.

Sem pa danes utrujena kot konj, imamo doma veliko kmetijo in smo ročno obračali seno (smo v hribih in doloceno delo je treba rocno delat), pa se sinko je zbolel in je doma. Upam, da me se dolgo ne doletijo slabosti, prvo nosecnost sem bruhala prvih 76 in zadnje 3 mesece user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimna24)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Januarke 2019
31.5.2018 23:23:52   
Kiera
Pozdravcek se od mene!
Tudi jaz se vam bom pridružila na skupni dogodivscini. Sem v 7.tednu. Slabost me je pestila 2tedna sedaj, k sreci le zjutraj, tako da sem kar dobro prebrodila dneve.
Mojcaz. Obcudujem te, da se spravis na takole soparo takole delat. Jaz sem imela tezave se sploh domov iz sluzbe pripeljat. Seno pa tudi nas se caka...
Upam, da se mi slabost ne bo stopnjevala. Vsem vam pa tudi zelim cim manj tezav v naslednjih tednih, mesecih user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Januarke 2019
1.6.2018 19:18:04   
Guest1234
Zdravo nosečke!

Kdaj ste nameravale povedat veselo novico domačim?user posted image user posted image

(odgovor članu Kiera)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Januarke 2019
1.6.2018 20:35:15   
Anonimen
Živjo,

No pa imam tudi jaz datum pregleda, mi ga je dala že kar za naslednji teden v četrtek, tako da bo čakanje kratko user posted image bom pa takrat šele 6tednov 4dni dopolnila, mislite da bo prezgodaj?

Midva bova še kar nekaj časa poskušala skrivat...mi je lepo da veva samo midva čeprav se je pa težko zadržat user posted image najraje bi vsaj po nuhalni...

Anonimna user posted image


(odgovor članu Guest1234)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Januarke 2019
2.6.2018 10:36:47   
mojcaz.
Moja starsa in sestra ze vejo. Pac nisem mogla bit tiho. Tasca in tast pa bosta zvedela upam da po nuhalni, saj tasca rada nese informacije naprej. Pac rece ne govori da sem ti povedala. Tako je k nama prinesla, ko je svakinja zanosila. Zato ji tudi v prvi nosecnosti nisva pred nuhalno govorila.

Ko bo pa tasca zvedela pa bodo vsi ostali tudi zvedeli user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mojcaz. -- 2.6.2018 10:37:39 >


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Januarke 2019
4.6.2018 14:25:12   
Monika1102
Zdravo user posted image

Se pridruzujem se jaz. Dva tedna nazaj sem izvedela, da sem noseca user posted image user posted image sicer na pregledu se nisem bila, narocena sem 3.7. Upam da bo vse ok. Predviden rok 29.1.2019. Prvi otrocek
In kako se ostale pocutite? 😊😊 meni je vsak dan slabo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Januarke 2019
4.6.2018 17:42:15   
Preprosta47
Koliko nas je že 🙂. Bomo lahko malo klepetale 🙂. Js se tako dobro počutim 🙂. Nobene slabosti 🙂. Zgleda da imam res srečo 🙂😉.

(odgovor članu Monika1102)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?