|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jaz sem čist čudna postala
15.12.2005 15:13:58   
Anonimen
V času nosečnosti in še zdaj se mi luštajo take stvari, katerih prej nisem mogla videti, ne da bi jih še jedla: zaseka, ocvirki, salame, vse kar je mastno, smoki, čokolade, vse kar je sladko, krvavice, hamburgerji... . MIslim, saj mi gre na bruhanje, ko vidim kakšno hrano pišem, pa kaj če je tako okusno. Bolj je junk food, bolj mi pašeuser posted image

A se vam to tudi dogaja ali samo meniuser posted image . Tisto, kar je pa zdravo pa mi ne diši. RAzen sadja seveda. Tega pa spet ne smem, ker dojim
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jaz sem čist čudna postala
15.12.2005 15:21:57   
Katrin
Ja, ko sem bila noseča, bi lahko pojedla 3 mastne bureke na dan. Nikakor se jim nisem mogla upreti.....

No, ja; pretiravala seveda nisem, so mi pa zelo dišali.

Sedaj sem se spet vrnila v stare tirnice in "normalno" prehrano.

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jaz sem čist čudna postala
15.12.2005 15:25:48   
fricka
Posledice so vidne še danes....

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jaz sem čist čudna postala
15.12.2005 16:11:23   
Maxica
Urska, morda te dojenje toliko izčrpava, da potrebuješ take stvari, ki bi te nasitile. Če ti paše, pač jej, samo ne pretiravaj. Seveda je bolje, da ješ zdravo hrano, ampak očitno te otroček toliko izčrpa, da telo samo kliče po hrani, ki mu manjka. Meni je, ko sem samo dojila, ful pasalo mleko in piškoti.user posted image  Zakaj pa ne ješ sadja? Probaj, saj user posted image  ne bi smelo več napenjati.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jaz sem čist čudna postala
15.12.2005 19:47:20   
bskrle
JAz sem celo zraven torte jedla kruh, tolk sem bila lačna po porodu, pred porodom sem pa imela čokolado na vseh skrivnih mestih, pravi čokoholih ...
Bo bolje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jaz sem čist čudna postala
15.12.2005 20:14:02   
Anonimen
zraven torte jedla kruh


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jaz sem čist čudna postala
15.12.2005 20:27:27   
Anonimen
Jaz sem v porodnišnici imela vedno repete za vsak obrok. Je zdravnica predpisala. Zmeraj lačna, nikoli dovolj. Makaroni in kruh je bil zakon, sedaj pa ni sile. Čeprav joj, fuj, men se vsak dan lušta tlačenke..na pogled mi je fuj, sam njami, pojem cel kos naenkrat.
Se mi zdi, da dokler dojimo, še imamo takšne želje, potem se pa UPAM normalizira.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jaz sem čist čudna postala
15.12.2005 20:35:12   
mala maja
+20 cm v pasu in +15kg pove vse.

Danes pojedla že vse živo(bla na novoletni službeni zabavi)med drugim tud pleskavico in baklavo na enkrat vse skupej pa zalila s kofetkom s metanouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jaz sem čist čudna postala
15.12.2005 22:07:12   
ninocka
Med nosecnostjo nisem jedla nc sladkega in slanega (ker mi ni pasalo - se zdej ne razumem user posted image user posted image user posted image ), po porodu zivim od tega. Se mi zdi da je tistih -10 kg po porodu se nazaj prikradlo user posted image user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jaz sem čist čudna postala
15.12.2005 22:13:45   
Moyca_
jaz ne rabim bit noseča da imam čudne kombinacije hraneuser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jaz sem čist čudna postala
16.12.2005 14:15:27   
kati*
jaz prav nič ne "hujšam" pri izboru hrane ... pa grejo kile vseen kar lepo dol user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?