|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ječmen na očesu
19.8.2007 13:21:10   
arielca
Kako se znebiš tega user posted image ? V 10 dneh ga imam zdaj že drugič In tako boli! Pa zakaj sploh nastane?

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ječmen na očesu
19.8.2007 13:22:22   
Maxica
Jaz sem ga kot majhna tudi imela velikokrat, baje nastane lahko od kakšnega prepiha. Meni so ful pomagali vroči obkladki kamilic.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ječmen na očesu
19.8.2007 13:38:09   
bamby
To pa vem, da boli kot sam user posted image . Lahko se ti bo ponavljal, dokler ne boš spravila tistega "stržena" ven. Ko se ti bo ječmen predrl, takrat poizkusi iztisniti ta stržen.  Bo pa težko, ker res grozno boli.
Jaz sem ga v srednji šoli imela dva hkrati na enem očesu, enega zgoraj na veki nad zunanjim kotom, drugega pa na spodnji veki, v notranjem kotu. Oko sem imela čisto zaglihano, otečeno do višine ustnic. Tudi meni se je ponavljalo, dokler tega "hudiča" nisem spravila ven.

Vso srečo!!!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ječmen na očesu
19.8.2007 19:54:27   
kaja26
Kako se znebiš tega ? V 10 dneh ga imam zdaj že drugič In tako boli! Pa zakaj sploh nastane?

Včasih so ga znasli požeti - ječmenček na očesu.
Moji tašči ga je enkrat ena. Neki maha pred očni pa govori zraven nekaj, vem pa ne točno

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ječmen na očesu
19.8.2007 21:15:58   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: kaja26

Kako se znebiš tega ? V 10 dneh ga imam zdaj že drugič In tako boli! Pa zakaj sploh nastane?

Včasih so ga znasli požeti - ječmenček na očesu.
Moji tašči ga je enkrat ena. Neki maha pred očni pa govori zraven nekaj, vem pa ne točno



Nekdo govori: Ječmen žanem (in oponaša žetev).
Tisti z ječmenom odgovarja: Baba laže.
Procedura se 3x ponovi user posted image .

Ampak meni to ne pomaga user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ječmen na očesu
19.8.2007 22:53:26   
yellowcrystalstar
prijatelj mi je povedal, da si je on enkrat namazal z medom, oko obvezal čez noč in da je to pomagalo. nek star domač recept je to. je rekel, da prav ni mogel verjet. če ne bo prvo noč ok, probaj magar še drugo noč to narest, al pa tud čez dan, če je možnost.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ječmen na očesu
20.8.2007 17:40:25   
s.
ječmen sem odpravila s tea tree kremo.

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ječmen na očesu
20.8.2007 19:48:22   
Anonimen
men jih je mami spirala s kameličnim čajem. ječmen je zamašen mešiček od trepalnice - kot en mozolj. no men so se pol na enem očesu naredil ene 3 je skupi en zravn druzga in srbelo in bolelo me je za umret ap nikamor ni šlo da bi se predrlo. tko da sem mogla k okulistu kjer so mi ga s skalpelom prerezali in je šel ven

(odgovor članu s.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?