|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je eno mesecni otrok po 10-20 minutah dojenja...
5.12.2007 16:53:01   
*erika*
a mi lahko kera mamica ki doji odgovori na naslednje;a je eno mesecni otrok po 10-20 minutah dojenja sit,moja pol zaspi za tri ure najmnj.pa se to a je normalno da mi je vceraj ob 23h jedla ene 10 minut in ni hotla vec,cez ene pol ure je zaspala in danes zjutraj je ustala ob 9huser posted image

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 5.12.2007 21:55:44 >


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je to vredu
5.12.2007 17:03:07   
Anonimen
Pri nama že od samega začetka traja podoj okoli 7 minut.Pa potem spet je čez 3,5-4 ure.Je pa teža normalna,se pravi da se zelo lepo redi.
Starejšo punco sem dojila na vsake 3-4 ure po 40 minutuser posted image Ne vem kakšen sistem je touser posted image

(odgovor članu *erika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je to vredu
5.12.2007 17:23:27   
LadyB
Naš se je tudi na začetku največ 15 minut dojil, pa je teža lepo napredovala. Zdej skor pri 4-ih mesecih pa že v petih minutah se naje.
Dojenček se praviloma nahrani že v prvih nekaj minutah, torej bi bilo teoretično dovolj že 10 minut hranjenja.
Vse to kar si napisala je normalno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je to vredu
5.12.2007 17:54:28   
*erika*
hvala malo mi je lazje,bomo vidli na prvem pregledu kako napreduje

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je to vredu
5.12.2007 18:54:39   
mama06
tudi pri nas je podobno - ko je bil star par dni, se je najedel že v 10 min

sedaj ,po enem mesecu pa se včasih naje v 10-15 min, lahko pa se doji tudi po eno uro in niti pod razno ga ne smem prej odstavit, ker ni lačen, samo cartat se še mora, ker želi zaspat. In tako potegne v eni minuti mogoče samo parkrat, ampak želi imeti zizo v ustihuser posted image

Nič ni narobe - danes ponoči sva se recimo podojila ob polnoči in sem ga morala ob 6-ih zjutraj zbudit, da sva šla jest. Jedel je slabih 10 min in zaspal nazaj do pol desetih. Rediva pa se prekomerno, po mnenju pediatrauser posted image user posted image

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je to vredu
5.12.2007 18:55:58   
mama06
če prav vidim, si rodila 3.11.07 na isti dan kot jazuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je to vredu
5.12.2007 18:56:09   
Anonimen
KAKO VESTE, DA ZDRAV, POLNO DOJEN OTROK DOBIVA DOVOLJ MLEKA?


Dojenček bo prvi in drugi dan po rojstvu morda pridelal samo po eno do dve mokri plenički. Od približno tretjega ali četrtega dne dalje pa mu boste na dan zamenjali vsaj šest do osem zelo mokrih plenic, če bodo bombažne, oz. vsaj pet do sedem, če bodo takšne za enkratno uporabo.
Dojenček bo v prvih dveh dneh izločil mekonij – lepljivo zelenkasto-črno blato. Od približno tretjega dne dalje bo začel odvajati blato po tri do štirikrat na dan.
Dojenček utegne v prvih treh, štirih dneh izgubiti do sedem odstotkov porodne teže. Ko se bo ponudba materinega mleka okrog tretjega, četrtega dne bistveno povečala, lahko pričakujete, da bo dojenček začel pridobivati na teži: vsaj 110 do 115 gramov na teden oziroma vsaj 450 gramov na mesec. Glejte, da boste šteli od najnižje in ne najvišje porodne teže.
Vaš dojenček se bo dojil pogosto (v povprečju osem do dvanajstkrat na dan). Posamični podoji si lahko sledijo zelo različno, največkrat vsako uro, lahko pa tudi bodisi na pol ure ali pa na tri – pravila ni.
Dojenček je videti zdrav, ima zdravo polt, napeto kožo, redi se in raste v dolžino, veča se mu bo obseg glavice, živahen je in dejaven.
 
Kopirano iz strani.

(odgovor članu *erika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je to vredu
5.12.2007 18:56:37   
pikalonca
Jaz mislim, da se tvoja naje do sitega. Saj eni user posted image  se najejo že po 5 minutah. Če po podoju ne joka in če ti pridno spi, potem skoraj sigurno ni straha, da ne bi bila sita. Dokončno pa boš pomirjena na tehtanju. Mislim, da se skoraj vsaka mamica, ki doji sprva sprašuje, če se otrok dovolj naje in če ima dovolj mleka.
Brez skrbi in uspešno dojenje in prijetno cartanje še naprej.user posted image

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je to vredu
5.12.2007 19:24:52   
*erika*
mama06,sm ze prej opazila da sva na isti dan rodile,kje pa si rodila

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Je eno mesecni otrok po 10-20 minutah dojenja...
5.12.2007 21:28:45   
mateyka
po moje bi se jokala, če bi bla lačna al pa ne bi mela dost..
naša je tako kraljevsko vzvišeno faco nardila, se namrdnila, zaprla usta in zaspala, ko je bla sita, tko da ni blo šans, da bi jo kej dodatno nahranil - you wish! . enostavno nisi nič več vanjo spravil pa da te koklja brcne - men to pove, da ziher ne strada user posted image

in če spi več/dalj ponoči je super, naša je tud sama to začela delat zelo zgodaj in gre samo na boljš - zdej spi od cca 20-21h do 8-9h. hvaaala bogu, jest pravim user posted image

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 5.12.2007 21:56:24 >

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?