|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je ob poroki vse od obeh???
26.12.2005 20:18:57   
Anonimen
Že dolgo sanjarim o poroki in zdaj ko naj bi se poročila je prišlo nekaj vmes. Zanima me, če se poročiva je potem vse od obeh. Mislim glede financ, avta, vse vse. Moj je bil solastnik nekega ˝objekta˝, če temu lahko tako rečem, pa je šel ven od tam in zdaj se bodo tožili, ker še ni vse plačano, čeprav nima več nič pri tem. In če se midva oženiva in slučajno da pride do tožbe lahko tudi meni kaj vzamejo??? Če ima katera kakšne izkušnje s tem bi lepo prosila, če mi sporoči. Hvala. Lepo pozdravljene.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je ob poroki vse od obeh???
26.12.2005 20:21:11   
eva1
Meni so tako razložili, da vse kar je skupaj ustvarjeno-lahko že v izvenzakonski skupnosti, je od obeh...kako pa je v tvojem primeru, pa pojma nimamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je ob poroki vse od obeh???
26.12.2005 20:29:16   
tinica
NE, mislim, da s tem ti nimaš nobene veze. Saj ni bilo nič na tebe pisano.
Mislim, da je tako.

Lp

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je ob poroki vse od obeh???
26.12.2005 20:37:14   
babylove
1. Kar partnerja 'prineseta' v zakon, je od vsakega posamezno. 2. Kar ustvarita v zakonu, je njuno (od obeh). 3. Po sklenitvi ZZ je v celoti tvoje samo:- darila user posted image , ki jih prejmeš od partnerja ali drugih ljudi- zadetek na lotu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je ob poroki vse od obeh???
26.12.2005 20:51:57   
Gina
- samo tvoje je tudi tisto, kar si pred zakonom ali v zakonu podedovala

- če tvojega tožijo in mora denar vrnit, jih nič ne briga, ali si ti nekaj imela od prej, moraš to posebej dokazovat. Oni vzamejo tam,kjer lahko, ker smatrajo, da živita skupaj in da sedaj ustvarjata vse skupaj, saj sta vendar mož in žena, enaka po pravicah in dolžnostih, torej vzamejo skupnosti, zakonski zvezi. Vsi dohodki štejejo tudi za njegove. Žal je tako, da je v praksi v takem primeru boljše, da nisi poročen, ker je vseeno, kdaj je on ustvaril dolgove, četudi 10 let preden sta se spoznala. Ko ga vzameš za svojega, se šteje, da si prevzela tudi njegove pufe. Sicer načeloma ne smejo vzeti stvari, ki je bila pridobljena pred zakonom, ampak v praksi traja, preden to dokažeš.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je ob poroki vse od obeh???
27.12.2005 0:02:20   
KIRA
ne. pravno gledano je od vsakega tisto, kar je prinesl v zakon in te dobrine ti tudi ne mre partner odvzet, niti ob ločitvi, razen če se jim prostovoljno odpoveš - se sporazumeta. kar pa sta v zakonu skupaj pridobila, je pa od obeh. izvzveta so samo osebna darila ipd. reči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je ob poroki vse od obeh???
27.12.2005 7:44:10   
April
babylove tudi zadetek na lotu je lahko od obeh, če je bil listič za loto kupljen  z denarjem, ki si ga prislužil. Če pa ti ga je kdo podaril, je pa tako kot si napisala. Tako so nas učili na faksu.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je ob poroki vse od obeh???
27.12.2005 11:07:41   
Gina
Ja, Kira, v resnici tako piše na papirju. Neuradno je pa tako, da pridejo, vzamejo kar jim paše, potem pa dokazuj kasneje, da ni bilo od pratnerja. Točno to se je zgodilo eni moji znanki, ravno iz vašega konca je doma. Ločevala se je, ker pa je že od prej imela stanovanje, je šla živet tja. Mož je ostal v drugem, skupnem stanovanju in ko je zapravil več, kot je imel, so prišli rubežniki in iz njenega stanovanja, medtem ko je bila na morju, odnesli reči in jih prodali. Ne vem, kako se je tožba končala, ampak vsekakor rubežniki nič ne sprašujejo, če je človek še poročen, od koga je kaj. Vsaj ne povsod.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?