|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je pomembno, da se lupinica pritrdi na voziček?
27.12.2008 15:02:42   
naia
živjo, vidim, da ste tu same izkušene bejbe in bi vas prosila za malo pomoči,ker ne vem, kako naj se odločim, situacija je taka, dobila bom peg perego p3 voziček od sestrične (star cca. 2-3 leta) in se sedaj odločam za lupinico, katero naj kupim. najprej sem hotela peg peregotovo, zato da dam lahko lupinico v voziček (če bi bila potreba), vidim pa, da je zelo pohvaljena maxi cosi lupinica in da nekatere kar pljuvajo po peg perego lupinici... pol sem pa razmišljala, če bi imela maxi cosi lupinico, jo pa ne bi mogla zahakljati v voziček...kolk je res pomembno, da gre lahko lupinica v voziček...user posted image ...pa še vidim, da je danes v baby centru 25% ceneje maxi cosi-jeva lupinica...

dajte mi malo povedati, kaj bi...sem prvič user posted image  in bolj malo vem, kako in kaj je najbolj..

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 29.12.2008 0:17:42 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako pomembno...
27.12.2008 15:40:30   
Vali 81
moja princeska je stara 4m in sem do sedaj imela lupinico na vozičku samo 1x.
pa še to zato ker je spala. drugače jo raje dam v košaro tud če spi ali pa če grem v prgovino in ona ninka dam kar lupinico v nakupovalni voziček. toliko iz mojih izkušenj

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako pomembno...
27.12.2008 15:43:25   
glen
V prvo(4,5 leta nazaj) sem imela PP lupinico,ker sem imela voziček od PP in nisem bila preveč zadovolna z njo.
Najbolj me je motila teža,je res zelo težka,pa kratki pasovi,tako da jo je naša miss pri 5 mes. prerasla ker je v bundici nisem mogla več zapet ,hvala bogu smo imeli še eno sposojeno od chiccota da smo jo ponucali dokler ni prešla v večji sedež.

Sedaj pričakujem feb in smo kupli maxi cosi lupinico,je dosti lažja, kako se bo pa obnesla pa ti sporočim feb., imamo pa voziček quinny tako da paše gor.

Glede vprašanja koliko je pomembno da gre lupinco na ogrodje vozička pa nevem kaj naj ti rečem.
Je res komot,najbolj ko greš v trgovino itd. je pa res da ni priporočljivo voziti dojenčka dlje časa v lupinici.
Pretehtaj kaj ti je bolj pomembno,  mislim da bi se jaz na tvojem mestu odločla za maxi cosi ,kljub temu da bi imela voziček pp.


(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako pomembno...
27.12.2008 16:17:38   
naia
glen, katero maxi cosi lupinico si pa kupila? danes je ena v akciji v baby centru pa ne vem, če je to čisto vseeno katera je, se kaj razlikujejo?

je ta ok?
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=187494

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako pomembno...
27.12.2008 16:36:36   
Mišni
Po mojemje v redu, edino meni je prav prišlo, da je iemla strehico. Če je pihal veter, je deževalo, snežilo, če je sijalo sonce.
Sem pa jaz lupinico kar tako v voziček posadila, nisem je pripenjala na ogrodje. Saj če ima voziček varovalo spredaj, potem res lupinica nima kam past.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako pomembno...
27.12.2008 16:43:17   
melanija
Jaz imam tudi voziček od Peg Perego in njihovo lupinico, na voziček pri 3 otrocih jo nisem namontirala nikoli, ker nisem imela te potrebe. In otroka sem raje nosila na rokah kot pa okoli v tistih lupinicah, ker mi je bilo pretežko.

Pa lupinica od Peg Perego sploh ni težka, samo skupaj z otrokom meni je bilo zelo nerodno in okorno prenašat okoli. Tudi naramnice so dovolj dolge za zimske dni, ko je otrok v bundi.


(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako pomembno...
27.12.2008 16:49:35   
frutka_
Pri prvem sem imela PP lupinico in pri drugi imam zdaj MC pa sta obe OK. Ne bi mogal rečt, da je katera boljša. Meni se zdi fajn, da je sistem kompatibilen. Lupinico in voziček uporabljam, ko moram kam na hitro skočit in se mi ne splača vsega ven vlačit. Takrat samo lupinico na voz kliknem pa je rešeno.

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako pomembno...
27.12.2008 18:44:12   
CatJa
Pri prvem sem imela Peg Peregovo, sedaj imamo Maxi Cosijevo, Citi, kot v linku. Maxi Cosijeva se mi zdi precej lažja, širša in 'poležana'. Pri prvem smo imeli Peg Peregov voziček, na katerega sem mogoče 5x dala lupinico, sedaj imamo Stokkeja, na katerega bi Maxi Cosi pasal, vendar nimam adapterjev, niti jih ne rabim.
Če bi sodila po sebi, bi ti rekla, da vzemi Maxi Cosi user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako pomembno...
27.12.2008 21:49:52   
glen
Naia,
ja je vredu, jaz imam tudi tako, samo v rdeči barvi.
Pa strehico ima tudi ,samo na sliki ki si jo prilimala je ni.Je iz takega elastičnega blaga ki ga nategneš čez ko jo potrebuješ in ko je ne, jo nazaj zarolaš.
Pri pp meni strehica ni bila všeč, ker je nazaj lezla.
Če dobro vem, so vse maxi cosi lupinice enake,le pol je odvisno če jo uporabljaš samo ali z nastavkom isofix,katerega se dokupi posebej.Jaz ga nimam.
Naj me katera popravi če nimam prav.
jaz bi jo na tvojem mestu kr kupla ker je cena ugodna.
lp

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako pomembno...
27.12.2008 21:56:46   
Anonimen
Cisto odvisno od navade. Jaz sem jo na vozicek montirala enkrat samkrat.

(odgovor članu naia)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako pomembno...
27.12.2008 21:58:56   
glen
naia
kaj si se odločla?Si jo kupla?A je to dnevna akcija?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako pomembno...
27.12.2008 23:24:53   
K_a_t_i
Mi smo imeli PP in njihovo lupinico. ZELO UPORABNO in smo bili zadovoljni z njo. Zame osebno je bilo najbolj pomembno to, da je bila lupinica kompatibilna z vozičkom - naš čmrl je namreč zaspal samo kadar smo ga dali v avto. Čim sem ga malo premaknila, se je pa zbudil - ni bilo šans, da ga vzamem iz lupine in spi dalje v vozičku. Tako pa sem ga napokala v avto, sva šla recimo do Tivolija (ene 3km), sem ga samo prestavila z lupinico vred na voziček in sva šibala dalje. Aja - saj meni bi bilo vseeno, če bi se vozil v vozičku buden - ampak se je drl noter kot user posted image . Lupinca je bila pa zakon!

Pa za kak brzinski šoping je tud fino, če ti zaspi do trgovine - da ga samo premestiš in ne zbudiš vmes.


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 27.12.2008 23:25:25 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako pomembno...
28.12.2008 13:33:58   
tea78
se strinjam z kati

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako pomembno...
28.12.2008 15:34:16   
naia
IZVIRNO SPOROČILO: glen

naia
kaj si se odločla?Si jo kupla?A je to dnevna akcija?



ne, nisem jo kupila, sej mogoče mi je pa zdaj malo žal...user posted image ...ampak sem bila preveč zmedena pa nisem hotla brezglavo kupovati...

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako pomembno...
28.12.2008 22:31:22   
glen
naia kdaj maš pa rok?
Si februarčica kot jaz?jaz mam 22. feb.
Sej mogoče bo še kaka akcija ali pa malo na male oglase poglej se da dobit za solidno ceno lupinico kot novo

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako pomembno...
28.12.2008 22:50:13   
Najaa
Ja, meni je zelo pomembno, da je lupinica kompatibilna. Ker moja tamala se je veliko vozila v njej na vozičku. Je zvedavo dete že od rojstva in smo jo kmalu namontirali na voziček, ker je hotla gledat v svet. user posted image  (In kljub vsem, ki to odsvetujejo, je vse ok z njo.)

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako pomembno...
29.12.2008 9:59:05   
botrca
Če imaš peg perego voziček potem MC ne paše gor. Jaz imam komplet peg perego pliko p3 modularni sistem in je bila lupinica v kompletu. Nisem ga vozila v lupinici ampak v športnem delu-košarici saj je lepo ležal, lupinico sem imela samo za v avto.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako pomembno...
29.12.2008 22:42:23   
naia
IZVIRNO SPOROČILO: glen

naia kdaj maš pa rok?
Si februarčica kot jaz?jaz mam 22. feb.
Sej mogoče bo še kaka akcija ali pa malo na male oglase poglej se da dobit za solidno ceno lupinico kot novo



jp jp, sem tudi februarčica... 18.februar...

kaj pa vem, bi kar raje novo lupinico kupila, sem že gledala in je mala razlika med rabljeno in novo...

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako pomembno...
30.12.2008 10:27:39   
*Mojca*
Jaz imam PP GT3-ja in izposojeno PP lupinico. V 6 mesecih sem jo na voziček namontirala samo enkrat. Pa še to ko smo bili na morju, šli na en obisk brez košare, nato pa se spomnili da bi šli na sprehod. Edina opcija je bila lupinica na voziček.
Ko bomo imeli naslednjega otročka in če bom morala kupit novo lupinico, ne bom gledala ali paše na voziček ali ne, ker se mi zdi nepomembno. Mi ni problem sestavit voziček ker vzame točno pol minute, pa še za hrbtenico je boljše. Taka je moja izkušnja.


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako pomembno...
5.1.2009 15:02:04   
ZmajTolovaj
Meni je pomembnejša varnost lupinice kot kompatibilnost z vozičkom. Enkrat samkrat sem dala lupinico gor, BV. Tako da ko bo spet kakšna akcija, kar izkoristi!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako pomembno...
5.1.2009 15:40:07   
Hope2
nisem še nikoli dala lupinice na voziček in mislim da ne bom. Ga vedno preložim v košaro, mu je bolj udobno, pa če mi zaspi v avtu v lupinici, se sploh ne zbudi, ko ga preložim. Brez veze smo kupili adapterje, ma kdo  bi vedel to takratuser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako pomembno...
5.1.2009 16:31:15   
katra55
Jaz nisem nikoli dala lupinice na voziček, če smo kam šli sem imela sabo košaro, v trgovino in v posvetovalnico pa sem jo nesla kar v lupinici.
Imeli pa smo lupinico Maxi cosi cabriofixuser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako pomembno...
6.1.2009 10:54:00   
lananai
Jst sem razmišljala o isti stvari kot ti, naia. V moj izbran voziček (Hoco) ne paše ne PP ne MC lupinica, pa obe imam na posodo obljubljeni... Sem malo povprašala pri mamicah in so mi odgovorile isto, kot tudi tuki v večini odgovarjate. Da te opcije (lupinica namontirana na voziček) niso uporabljale oz. samo 1x, 2x,... in da se ne splača, če mam priliko lupinico od nekoga dobit.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako pomembno...
6.1.2009 11:02:31   
Kranjcanka
meni se je pa obneslo in bi vsaki priporocila. no, ce pac gre. ce je mali npr zaspal v avtu in sva skocila v trgovino, sem enostavno pripela lupinico na vozicek, on pa je spal naprej. pri nas smo to opcijo velikokrat uporabljali. pa se manj prostora je zavzelo, ker za v trgovino lahko vzames samo ogrodje (pri buzz oz zappu, kot jih imamo mi je to skoraj nic prostora, kosara pa je relativno velika).

v tvojem primeru bi jaz kupila peg peregovo lupinico.

lp

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako pomembno...
6.1.2009 11:09:18   
lananai
Po moje je tudi odvisno, kje živiš. Če si v mestu, potem pride mogoče bolj prav, ker moraš povsod z avtom oz. si dosti več po trgovincah in je mogoče težje z velikim okornim vozičkom s košaro in vsem... Če si pa na vasi, kjer greš v trgovino 1x na dan za 15 minut, potem pride najbrž manj v poštev. Jst vem, da bom v večini takih primerov pustila dojenčka doma, če bo le imel nekoga za varstvo. Lupinica se itak uporablja do kakih 8 mesecev in ker mi že zdej ni dosti do šopingiranja, mi bo najbrž takrat še manj. user posted image

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?