|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jogurt
31.3.2008 20:25:24   
Anonimen
Ok, vem, da morajo biti polnomastni in da jih mešaš s sadjem itd. Kdaj ste ga prvič dale svojim user posted image ? Kakšen dober recept, ki vsebuje jugurt?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jogurt
31.3.2008 20:58:28   
Paštetka
pri 6. mesecu takrat kot skuto, puding, kislo smetano, vrhnje.

Recept za jogurt? user posted image Nimam pojma. Jogurt s sadjem user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jogurt
31.3.2008 21:16:02   
piko12
Prejšnji teden ga je prvič jedal (danes ima 8. mesecev). Imela sem kuhane rozine in jabolka, zmiksano, in to sem zmešala v jogurt, ki sem ga vzela ene 2 uri prej iz hladilnika. Ni glih od sreče dol padel, ima rajši skuto s sadjem.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jogurt
31.3.2008 21:24:24   
Paštetka
A si ti probala jesti topel jogurt? Daj mu kar hladnega, pa bo mogoče takrat padel dol.user posted image pa brez kakšnih rozin in kuhanih jabolk. Kar sveže sadje. edino borovnice lahko daš kuhane noter oz. če so zamržnjene, da jih malo pogreješ.

Saj jim hladen jogurt, puding, skuta paše že zaradi dlesni oz. zobkov, da jih malo hladi. saj se še nihče ni prehladil od jogurta iz hladilnika user posted image .

Moja dva sta navaden jogurt s sadjem najraje jedla brez vmešanega sadja. Torej tako, da sem npr. najprej malo postrugala banano, potem pa še z isto žlico gor zajela jogurt. Tako, da sta občutila oba okusa in jogurt in sadje.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 31.3.2008 21:29:21 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jogurt
31.3.2008 21:27:58   
piko12
Zmeri ga malo prej ven vzamem, ker me drugače zebe v grlo.user posted image  Rozine pa jabolka pa so od enega prejšnjega obroka ostale, zato sem jih dala noter.user posted image  bom še brez vsega probala, več kot da bo treba kaj noter vmešat, ne bo.user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jogurt
31.3.2008 21:28:51   
April
Kdaj pa pediatri svetujejo jogurt? Mi smo an hitr imel sistematiko, tako da ni bilo časa se še o tem pogavarjat. Imam pa nekav v spominu, da z 8. mesci. Jaz mu ga še nisem dala.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jogurt
31.3.2008 21:33:22   
Paštetka
Piko, zgleda, da imam potem jaz kosmato grlo, da me ne zebe user posted image .

April kakšna posvetovalnica pa je to pri vas, da se ne menite o prehrani user posted image . pri nas ob vsakem sistematskem in tehtanju teže najprej izvemo vse o uvajanju in vseh težavah in razvoju in šele potem gremo naprej do pediatra.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jogurt
31.3.2008 21:58:03   
LadyB
Piko, zgleda, da imam potem jaz kosmato grlo, da me ne zebe .

April kakšna posvetovalnica pa je to pri vas, da se ne menite o prehrani . pri nas ob vsakem sistematskem in tehtanju teže najprej izvemo vse o uvajanju in vseh težavah in razvoju in šele potem gremo naprej do pediatra.


pri nas v posvetovalnici tudi še ni bilo nikol govora o prehrani. Le enkrat me je vprašal pediater če sem mu že začela uvajatuser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jogurt
31.3.2008 22:05:22   
januška78
Jaz sem ji jogurt prvič dala malo po dopolnjenem 7 mesecu (nasvet patronažne za mlečne izdelke je bil po 7 mesecu). Zelo rada ima zmiksano banano z navadnim jogurtom, sam navadni jogurt pa ji ni dober. Jaz ji že od začetka jogurt dam kar direktno iz hladilnika, pa imam občutek da ji prav paše.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jogurt
31.3.2008 22:09:09   
Paštetka
Vidim, da moram potem jaz naslednjič našim sestram in P nesti veliko čokolado user posted image .
Saj mi je nekak logično, da če je posvetovalnica, da se potem posvetuješ lahko o vsem. Prehrani....

Pri nas še dobiš brošurico o uvajanju določenih jedi po mesecih, pri 1. cepljenju dobiš brošurico kako ravnati, če dobi povišano temp. oz. vse korake zbijanja temp. itd. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jogurt
31.3.2008 22:09:55   
kofetek2010
naša tamala je imela najraje jogurt z borovničevo marmelado user posted image

(odgovor članu januška78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jogurt
31.3.2008 23:27:37   
sandra85
js dam jogurt za kako urco vn iz hladilnika in pol mu umešam spasirano banano (z borovnicami mu ni bilo všeč)

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jogurt
1.4.2008 8:04:36   
kristinaj
enkrat okoli 6m... takrat kot skutko, puding..... zjutraj ji po sadju dam za popit navaden jogurt 3,2, popoldan pa dobi za malico sadnega, ravno tako 3,2

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jogurt
1.4.2008 10:44:04   
mateyka
kaj pa kako pečeno sadje s skuto in jogurtom?
kasnej lahko pa še med gor daš (mi si damo gor še zmlete orehe) - mmmmm user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jogurt
1.4.2008 10:56:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
edino borovnice lahko daš kuhane noter oz. če so zamržnjene, da jih malo pogreješ.



A ma borovnice lahko jejo? Grrrr... Zadnjič sem jih celo skledo "razdala", ker sem skrinjo pucala in se mu jih nisem upala dati. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jogurt
1.4.2008 13:08:07   
Anonimen
Kaj pa Activio za prebavo? Lahko?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jogurt
1.4.2008 15:14:44   
Paštetka
tianna, saj jaz ji dajem Activio okus slive, ker je prej vedno imela težave s kakanjem. zdaj pa dobi skoraj vsak dan za zajtrk eno Aktivio in se je prebava uredila.

Borovnice lahko. Do enega leta naj ne bi jedli od sadje: malin, jagod, kivija citrusov in tistih črnih malin, ne vem, kak se jim že reč.


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 1.4.2008 15:16:29 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jogurt
1.4.2008 15:55:45   
mateyka
u, mi pa jemo robide in maline. pa ful rada jih ma. nikol ni mela nobene reakcije. sam samo 1x na 14 dni - mal pazmo in ne pretiravamo..

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jogurt
1.4.2008 15:56:38   
Anonimen
Naš ima tudi težave s kakanjem, pa zato sprašujem. Kdaj pa si dala prvič Activio? Ne bi mu rada dala prezgodaj. user posted image

Pa hvala. Za borovnice pa si res nisem mislila, da jih lahko. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jogurt
1.4.2008 16:01:40   
Paštetka
pri 6. mesecu user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 1.4.2008 16:02:34 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Jogurt
5.4.2008 1:03:39   
hillmagic
Moja dojenčica se pooooočasi uvaja na drugo hrano. Sem ji danes za okus dala malo jugurta kokos in ananas pa ga je kar pojedla. Stara 6 mesecov. Me je cisto presenetila, ker sem ga namreč sama pila ta zajtrk pa me gleda in gleda pol sem si rekla Na a nos probala in da je res par slick zmazala. Presenetilo me je zato ker nama gre hranjenje zelooooo počasi Ne je nič od zelenjave vse ven popljuva korenje, cvetačo... Samo banano in sedaj izgleda tudi jogurt

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Jogurt
6.4.2008 11:59:03   
Naja30
Jogurt sem ji dala, ko sem uvajala ml.izdelke, po 7m. Ampak še zdaj, pri 16m, ga poliva, če je samega. Obvezno mora zraven biti kaj, da zgosti, npr. košček kruha. Ne vem, zakaj je to? P mi tudi ni znala povedat. a posvetovalnicah tudi pri nas povejo glede hrane.
No jogurt ji dam kar hladen. Ko jo matrajo zobki, ji še posebej paše to. Topel mi nekak ne potegne user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Jogurt
7.4.2008 13:16:02   
sanci
Naš fantek je začel jugurt jest že pri 5 pa pol mesecih. kombiniramo pa ga kar z sadjem, polento, skuto. Ti pa priporočam da ga daš vsaj pol ure ven s hladilnika, kajti zaradi hladne hrane lahko dobi krče, pa tudi za grlo ni vredu. Najboljše pa je da začneš kar z lahkomi navadnimi jogurti, in po enem secu začneš s sadnimi. Je pa za prebavo super. Naš gre kar 3x na dan.user posted image












2.9. smo dobili našega prestolonaslednika Petra I.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Jogurt
7.4.2008 15:15:20   
PIZZA
IZVIRNO SPOROČILO: sanci

Naš fantek je začel jugurt jest že pri 5 pa pol mesecih. kombiniramo pa ga kar z sadjem, polento, skuto. Ti pa priporočam da ga daš vsaj pol ure ven s hladilnika, kajti zaradi hladne hrane lahko dobi krče, pa tudi za grlo ni vredu. Najboljše pa je da začneš kar z lahkomi navadnimi jogurti, in po enem secu začneš s sadnimi. Je pa za prebavo super. Naš gre kar 3x na dan.user posted image














2.9. smo dobili našega prestolonaslednika Petra I.



Česa bolj neumnega pa še ne.
1. Jogurt zmešan s skuto. Halo?
2. Zaradi hladnega jogurta še nisem slišala, da bi kdo dobil krče ali vneto grlo. Kaj se potem šele zgodi, če bi mu dala sladoled?
3. In ne ni res, da je najboljše, da začneš z lahkimi navadnimi jogurti, ker otrokom do 3. leta se daje vse polnomastno. Torej vsaj s 3,2 mlečne maščobe in ne zname lahko.
4. No, to, da pa je za prebavo super, pa imaš prav.


(odgovor članu sanci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Jogurt
7.4.2008 17:16:30   
sanci
IZVIRNO SPOROČILO: PIZZA

IZVIRNO SPOROČILO: sanci

Naš fantek je začel jugurt jest že pri 5 pa pol mesecih. kombiniramo pa ga kar z sadjem, polento, skuto. Ti pa priporočam da ga daš vsaj pol ure ven s hladilnika, kajti zaradi hladne hrane lahko dobi krče, pa tudi za grlo ni vredu. Najboljše pa je da začneš kar z lahkomi navadnimi jogurti, in po enem secu začneš s sadnimi. Je pa za prebavo super. Naš gre kar 3x na dan.user posted image














2.9. smo dobili našega prestolonaslednika Petra I.



Česa bolj neumnega pa še ne.
1. Jogurt zmešan s skuto. Halo?
2. Zaradi hladnega jogurta še nisem slišala, da bi kdo dobil krče ali vneto grlo. Kaj se potem šele zgodi, če bi mu dala sladoled?
3. In ne ni res, da je najboljše, da začneš z lahkimi navadnimi jogurti, ker otrokom do 3. leta se daje vse polnomastno. Torej vsaj s 3,2 mlečne maščobe in ne zname lahko.
4. No, to, da pa je za prebavo super, pa imaš prav.




1. Ja jugurt s skuto in s sadjem, mogoče bi ga mogla poskusiti.
2. Zaradi na splošno hladne hrane takoj iz hladilnika boli trebuh tudi odrasle ne samo dojenčkov!!!Ja sladoled mu bom pa dala malce kasneje kot pri 7 mescih!!!Naš je dobil vneto grlo od tega, in je na antibiotiku.
3. Za lahke navadne jogurte pa sem prebrala na forumu, in jih zelo vredu prenaša.A vaš dojenček ne?Škodauser posted image
4. Hvala

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 8.4.2008 7:47:34 >

(odgovor članu PIZZA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




koronavirus
Lelly28 RR

Ali ste zaradi koronavirusa kaj bolj drastično spremenili življenje (zaloga živil, manj obiskov , otroke ste pustili doma, izogibate se prostorom z veliko ljudmi)?

da (74%)

ne (26%)


Število vseh glasov: 23

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!